Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

A my byłyśmy w tym roku w Pogorzelicy. Serdecznie polecam, ludzie bardzo mili i przyjaźnie nastawieni do czworonogów, chcieliby zagłaskać na śmierć :loveu: Żadnego przykrego incydentu nie miałyśmy...
Co do plaży to jako, że mieszkałyśmy na polu namiotowym niedaleko knajpy "Sahara" a tam w tym roku budują nowe zejście zakazu wprowadzania psów nie było :cool3:
Przy tym zejściu zrobnili ścieżkę przez wydmy, troszkę ludzi było, ale jak się idfzie w stronę Mrzeżyna po jakichś 10 minutach plaża praktycznie biorąc pusta. A po drodze mnóstwo osób z psiakami :loveu:
Po jakimś czasie "wynalazłyśmy" przejście kawałek dalej tak, że można było przy okazji przespacerować się lasem.

Link to comment
Share on other sites

właśnie to jest problem gdzie można wyjechać z psem na wakacje,też przeszukuję rożne oferty wakacji nad morzem i ciężko znaleźć coś dla czworonogów .Dziś znalazłam plaże w Jastarni gdzie przy wejściach 33 i 55 są plaże dla psów .Proszę użytkowników forum o informacje gdzie mogę spędzić cały dzień na plaży z moimi pupilami Dżekim i Balbinką:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blanszet']właśnie to jest problem gdzie można wyjechać z psem na wakacje,też przeszukuję rożne oferty wakacji nad morzem i ciężko znaleźć coś dla czworonogów .Dziś znalazłam plaże w Jastarni gdzie przy wejściach 33 i 55 są plaże dla psów .Proszę użytkowników forum o informacje gdzie mogę spędzić cały dzień na plaży z moimi pupilami Dżekim i Balbinką:)[/quote]
Jak sama zauważyłaś w Jastarni (i jeszcze w Chałupach) są wydzielone plaże dla psów. ;)

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy wczoraj potwierdzamy ;)

[IMG]http://i25.tinypic.com/v7zb7p.jpg[/IMG]

Byliśmy w Jastarni wejście nr 55, (a 33 nie widziałam ale jakoś specjalnie nie szukałam) i i w Kuźnicy, wejscie nr 29. Niestety z tym lataniem luzem to jest średnio bo ludzie przechodza z wejsc innych przez ta plaże i nawet nie wiedzą, że jest coś takiego, że można wchodzić z psami a co dopiero puszczać(ale z racji takiej że widziałam inne latające luzem to też puściłam i na dzień dobry dostałam ochrzan, później poprostu jak ktos przechodził kazałam się psom kłaść i zwalniałam jak przeszły i już, co nie zmienia faktu, że troche sie zdenerwowałam na dzień dobry(wiem jak mój pies wyglada wiem...). Tak nigdzie nie można puszczać psów... ale mój wilk morski prawie mnie utopił a drugi piechol ciagnął mnie w przeciwna strone... :D
Jakbym miała jechać na dlużej to bym chodzila z psami b. wcześnie na plaże je zmeczyć, później do obiadu wylegiwać się sama i znowu wieczorem z psami. Myślę że to najlepsze rozwiązanie. Chyba, że wymęczyć psy przed plaża a na plaży schować je pod parasolem, bo niestety ale w godzinach szczytu plażowego nie gdzie tam hasać z piesami luzem, szczególnie z dużymi piesami ;D.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]A ja tak dzisiaj zaczęłam się zastanawiać czy na plażę w Łukęcinie można spokojnie z psem wejść, bo się nie spytałam w ośrodku jak z psem jesli chodzi o plażę...a najwyżej się przejdziemy kawałek dalej jak będzie jakiś problem :p[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

super,że tu trafiłam:) w czwartek z psiurem jadę do Jastarni i właśnie czytałam,że tam byłoby mozliwe wejście z psem na plażę,ale nie wiedziałam którą, a tu proszę konkretne numery wejść, tenkju:multi:

ps.słuchajcie mam pytanko, prośbę...
ponieważ nie karmie psa suchą karmą, w ośrodku kuchni do dyspozycji nie będę miała, najprawdopodobniej na miejscu będę szykować mu żarcie,ale chciałbym mieć z domu pakiet stratowy:) czy poradziłybyście mi jakieś pojemniki czy coś w czym moglabym bez szwanku przwieźć (autem) i przetrzymać żarcie normalne dla psa?

Przepraszam za offa, może lepiej na priv,zeby nie zaśmiecać.

Link to comment
Share on other sites

[B]julqa[/B], a masz dostęp do lodówki? chcesz wieźć ugotowane jedzenie? Może lodówka turystyczna się sprawdzi? Ew. na puszki go pzestaw na ten moment. Moje jedzą zawsze gotowane, ale na wyjazdach dostają suche plus puszki.

Link to comment
Share on other sites

Byłam w weekend w jastarni, rowniez korzystalam z wejscia nr 55. Dla nas nie bylo problemu, psy puszczone lataly bawily sie a ludzie nic nie mowili.
Jedyny minus nasze PKP....:shake::shake::shake::angryy:

Astro widziałam was, jak juz chciałam do was podejsc to juz was nie bylo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']a co z nim ? możesz rozwinąć wątek ?[/quote]
W sezonie sa doslownie 2 czy 3 pociagi nad morze ktore maja po wagonow (czasem ale to naprawde czasem wiecej) jeden z pociagow jedzie z zakopca przez wawe i tam wsiac graniczy z cudem :shake::shake::shake: W powrotna strone tez nie lepiej. Bedac w jastarni cofnelismy sie na hel gdzie pkp zaczyna trase ...porezerwowane wagony dla kolonii ludzie juz ne mieli miejsc do siedzenia. Wersja w ta i spowrotem wyglaala tak ze na korytarzu nie bylo miejsc i z wc robiona byla bagazownia....plus tego mozna pojechac za darmo bo nie maja nawet jak sprawdzic biletow

Link to comment
Share on other sites

mi w tym roku sie udało byłam we władku, ale jak wracałam do włocławka to pojechalam na Hel zeby stamtad zajac miejsce:evil_lol: i udalo sie mielismy z Tztem i psem caly przedzial dla siebie az do Bysdgoszczy:evil_lol:

Ale w tamtym roku to doslownie byla bitwa o miejsce jak z Gdyni jechalam:roll: Ludzie przepychali sie psa na reke musialam wziac bo by go stratowali.

Link to comment
Share on other sites

-> Rinuś

D 448
Warszawa Wschodnia o 21:18
Warszawa Centralna p 21:25 o 21:30
Warszawa Zachodnia p 21:35 o 21:36
Sochaczew p 22:12 o 22:13
Łowicz Główny p 22:29 o 22:30
Kutno p 23:01 o 23:03
Włocławek p 23:38 o 23:39
Aleksandrów Kujawski p 00:03 o 00:04
Toruń Główny p 00:19 o 00:21
itd.

[URL="http://rozklad-pkp.pl/?q=pl/node/12"]Portal podróżnych - rozkład jazdy pociągów, hotele, noclegi, ciekawe miejsca[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rctr']-> Rinuś

D 448
Warszawa Wschodnia o 21:18
Warszawa Centralna p 21:25 o 21:30
Warszawa Zachodnia p 21:35 o 21:36
Sochaczew p 22:12 o 22:13
Łowicz Główny p 22:29 o 22:30
Kutno p 23:01 o 23:03
Włocławek p 23:38 o 23:39
Aleksandrów Kujawski p 00:03 o 00:04
Toruń Główny p 00:19 o 00:21
itd.

[URL="http://rozklad-pkp.pl/?q=pl/node/12"]Portal podróżnych - rozkład jazdy pociągów, hotele, noclegi, ciekawe miejsca[/URL][/quote]
[I][B]Dziękuję :loveu: to chyba nie powinno być źle.

A tak na przyszłośc...jak to sprawdziłeś?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Ja jechałam na trasie Kraków-Gdynia-Hel expresem; pociagi nie były przeładowane; było dużo wolnych miejsc. Nie wiem czy bilety są dużo droższe niż w pospiesznym? Są teraz promocje i udało mi się kupić bilet powrotny za 59 zł +15 zł pies.

Link to comment
Share on other sites

-> Rinuś

1. Wchodzisz na podany link z rozkładem jazdy PKP.

2. Wyszukujesz odjazd dla konkretnej daty i godziny np. po 0:00 (0:21) dla Toruń Główny do Kamienia Pomorskiego.

3. Po znalezieniu pociągu sprawdzasz szczegóły dla całej trasy, również tej przed Toruniem (patrz nr pociągu).

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam dziś z moją Foksią w Jastarni.Generalnie przyjechaliśmy na tydzień do Sopotu, ale jako że wszędzie są zakazy, to chcieliśmy się wyrwać na plaże przystosowaną. Na dzieńdobry facet na mnie nawrzeszczał, czemu pies nie ma kagańca i wyleciał z tekstem, że plaża jest dla ludzi a nie dla psów. Było więc niemiło. Przenieśliśmy się więc z daleka od tego"miłego" pana. I potem było ok.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]A więc my wróciliśmy dzisiaj rano.
Muszę powiedzieć, że naprawdę bardzo fajne miejsce:loveu: niezłe pokoje,na plażay nie ma aż tak dużo ludzi,można bez problemu z psem i nikt się nie czepia :p

Generalnie super i polecam:p

Do Kamienia pomorskiego mieliśmy przedział z miłym Państwem to nie było problemu...
Gorzej było z powrotem....Pociąg z Kamienia do Wielkiej Kamieńskiej miał opóźnienie 115 min a my w mieliśmy mieć przesiadkę w Wielkiej Kamieńskiej na pociąg do Torunia,ale okazało się, że ten pociąg nie będzie czekał 115 min na ten spóźniony pociąg...musieliśmy wziąć taxę do Wielkiej Kamieńskiej -100 zł :angryy:
Potem z Wielkiej Kamieńskiej na pociąg do Szczecina Głównego,tam ponad pół w kolejce po bilet i w końcu w pociąg do Torunia...
Tylko mówię ,że jeśli ktoś chce wracać pociągiem na Kraków to ma pecha, bo tamte wagony były totalnie załadowane,ludzie stali na korytarzach a u nas był luz, w 3 osoby w przedziale jechaliśmy...

Ale generalnie było super :evil_lol:[/B][/I]
[I][B]I my:loveu:[/B][/I]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/177/87f7320196cf5b1emed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...