Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

ja niesmiało zaproponuję Grzybowo - najlepiej maj, czerwiec oraz koniec sierpnia, wrzesień - w tym czasie plaże puste i można śmiało chodzic z psami;)

co prawda i w sezonie jest mnóstwo wczasowiczów z psami, nawet do mnie przyjeżdżają i nie boją się mojej ferajny:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No i wróciłam z wakacji, pomimo ze czasami padało było extra. Własciciele pensjonatu : " U Tomasza-Niechorze" nie mają nic przeciwko psom, chyba cztery były, kiedy spędzałam wakacje :)
Na plaży też bez żadnego problemu psy mogły spokojnie sobie leżeć i pływać.
Tekila szalał jak na prawdziwego boksera przystało a lalek leżał na piaseczku jak Hrabia von Lalek :) Zdjęć troche mam ale muszę zrzucić z telefonu, więc jakość nie najlepsza.
Oczywiście moje psy wzbudzały sensacje i ludzie robili sobie zdjęcia z nimi, często a prawie codziennie po kilka razy słyszałam
o synek i tatuś
o synek i mamusia
o mały bokserek (że niby szczeniak)
o miniatutka bokserka(że niby nowa rasa)
Już na końcu mnie to denerwowało :lol:
Naprawdę polecam Niechorze jako miejsce do spędzenia z psem.
Wracałam PKS-em nie było problemu że dwa psy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Lara, my zatrzymaliśmy się w willi Retro:
[URL]http://www.willaretro.afr2.pl/kontakt.htm[/URL]
Właścicielka przemiła, psiara i kociara. Polecam :-)

Ale jak szukaliśmy noclegów w Białogórze, to większość pensjonatów przyjmowała gości z psami[/quote]

A w trakcie pobytu,spacerów w Białogórze nie rzucił wam się gdzieś w oczy domek do wynajmu? ogrodzony?
Już od jakiegoś czasu szukam czegoś takiego na wakacje ale niestety w ogłoszeniach tylko kempingi,pensjonaty albo ogrodzona ale willa :roll: Chciałam zobaczyć Białogórę ale z moim Axem to tylko ogrodzona działeczka bez gospodarzy na karku. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']A w trakcie pobytu,spacerów w Białogórze nie rzucił wam się gdzieś w oczy domek do wynajmu? ogrodzony?
Już od jakiegoś czasu szukam czegoś takiego na wakacje ale niestety w ogłoszeniach tylko kempingi,pensjonaty albo ogrodzona ale willa :roll: Chciałam zobaczyć Białogórę ale z moim Axem to tylko ogrodzona działeczka bez gospodarzy na karku. :diabloti:[/quote]

Ha, i mnie tez o taka dzialke biega... sama przeszukalam neta ale nic nie znalazlam, wiec chce pojechac poki co na kilka dni i poszukac na miejscu. Jak cos znajde to dam znac :p

Link to comment
Share on other sites

My byliśmy w ostatnim tygodniu czerwca, jeszcze wtedy z 4 psami :-( w Zakrzewie - 5 km od Darłowa [URL]http://www.magrawczasy.pl/podstrony/kontakt.html[/URL]
Przemili właściciele, super miejsce, każdy domek z wyposażoną kuchnią /lodówka, garnki, talerze itp./ z kawałkiem własnego ogródka, grill na zadaszonej werandzie, net i tv sat. Wielka łąka, na której można było puścić psy luzem. Ok. 5 km od dzikiej plaży, nikt się nie czepiał o psy, poza jednym tłuczkiem, ale ludzie go wysłali na wydmę żeby sprawdził, ze nie ma zakazu dla psów :evil_lol:
Może nie najtaniej, ale cicho i spokojnie, a to najważniejsze. Na stronce podają 10 zł za psa za dobę, ale przy naszych 4 dostaliśmy rabat 50% :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Ha, i mnie tez o taka dzialke biega... sama przeszukalam neta ale nic nie znalazlam, wiec chce pojechac poki co na kilka dni i poszukac na miejscu. Jak cos znajde to dam znac :p[/quote]

Super to czekam na wieści, ja nawet orientowałam się w pobliskich wioskach ale też psińco. Rozśmieszają mnie zawsze zdjęcia domków obcięte w połowie, żeby ukryć dach domku gospodarzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A my niedawno wróciliśmy z wyjazdu nad morze i gorąco polecamy [URL]http://www.kotki2.com.pl/[/URL] Właściciele przemili i baardzo życzliwie nastawieni do psiaków :)) wkońcu sami posiadają gromadkę uroczych psiaków. Ośrodek położony blisko plaży po której można spokojnie spacerować z psami. Oto link do fotek z wypoczynku Skotiego [URL]http://skoti2006.fotosik.pl/albumy/505889.html[/URL]
Gorąco polecamy!!

Link to comment
Share on other sites

Viking

Ja własnie zadzwoniłam do polecanego przez Ciebie ośrodka kotki 2;)z pytaniem kiedy najlepiej rezerwować terminy i mi przemiły i przesympatyczny Pan powiedział, że na lipiec najlepiej w styczniu-na sierpień w marcu;)

Więc ja tam jade w przyszłym roku na 100%;)
Chetnie spędze czas wsród ludzi, którzy kochają zwierzęta i nie boja się ich przyjąc na wakacje.

Strona idealna, pan przemiły i przesympatyczny-na te chwile jestem zauroczona.

Dzieki za info;)

Mam nadzieję, że znajdę swoje drugie miejsce na ziemi, pomijając Chałupy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ja niesmiało zaproponuję Grzybowo - najlepiej maj, czerwiec oraz koniec sierpnia, wrzesień - w tym czasie plaże puste i można śmiało chodzic z psami;)

co prawda i w sezonie jest mnóstwo wczasowiczów z psami, nawet do mnie przyjeżdżają i nie boją się mojej ferajny:evil_lol:[/quote]

Potwierdzam właśnie byłam w tym roku w Grzybowie na przełomie sierpnia wrześnie ,piesków dość sporo,fajna duża plaża i coraz więcej kwater przyjmuje gości z psami nawet dużymi .
anidzia69 szkoda że nie dogadałam się z Tobą na pewno wstąpiła bym w odwiedzinki :roll:,ale może w przyszłym roku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']Potwierdzam właśnie byłam w tym roku w Grzybowie na przełomie sierpnia wrześnie ,piesków dość sporo,fajna duża plaża i coraz więcej kwater przyjmuje gości z psami nawet dużymi .
anidzia69 szkoda że nie dogadałam się z Tobą na pewno wstąpiła bym w odwiedzinki :roll:,ale może w przyszłym roku .[/quote]

zapraszam:lol:

Link to comment
Share on other sites

My też wróciliśmy i powiem, że jesteśmy baaaaaaaaaaaaardzo zadowoleni :multi:
Byliśmy w Bobolinie, małej miejscowości- wieosce pomiedzy Dąbkami a Darłowem. Warunki super.... piesek , kotek, królik i inna zwierzyna bardzo mile widziana :razz::razz: plaże szerokie, czyste.. mało ludzi /byliśmy w drugiej połowie sierpnia/ wyjście z psem na plażę bez żadnego problemu. Do Dąbek na rybkę i lody bliziutko...można plażą. Do Darłowa też blizko....... po tanie zakupy w Biedronce :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: jeśteśmy HAPPY :multi: i na pewno jeszcze tam pojedziemy :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']My też wróciliśmy i powiem, że jesteśmy baaaaaaaaaaaaardzo zadowoleni :multi:
Byliśmy w Bobolinie, małej miejscowości- wieosce pomiedzy Dąbkami a Darłowem. Warunki super.... piesek , kotek, królik i inna zwierzyna bardzo mile widziana :razz::razz: plaże szerokie, czyste.. mało ludzi /byliśmy w drugiej połowie sierpnia/ wyjście z psem na plażę bez żadnego problemu. Do Dąbek na rybkę i lody bliziutko...można plażą. Do Darłowa też blizko....... po tanie zakupy w Biedronce :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: jeśteśmy HAPPY :multi: i na pewno jeszcze tam pojedziemy :multi::multi::multi::multi:[/quote]

W jakim to pensjonacie? :) Ma stronę internetową?:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WildH']W jakim to pensjonacie? :) Ma stronę internetową?:p[/quote]


tak, podawałam ją zresztą już wcześnie :cool3: ale teraz byłam osobiście...sprawdziłąm i jak dla osób ze "zwierzyńcem" :eviltong::eviltong::eviltong: to miejsce super.. ja byłam z dwoma suniami, znajomi z sunia i drudzy z pieskiem... byliśmy na jednym ogrodzonym. Dojście na plażę to ok 500 m, gdzie można przejść laskiem więc pieski miały wystrczającą drogę na wysikanie i wykupkanie żeby nie nabałaganić na plaży :cool3:

[url]http://www.morskiedomki.pl/[/url]

acha....... mąż właścicielki jest weterynarzem... co było dość istotne jak na sąsiednim terenie ścięły się dwa jamniory i trzeba je było szyć :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, moze to nie czas na wakacje, ale trzeba juz zaczac o tym myslec. Chciałam w przyszle wakacje pojechac z psami (mam 4) nad morze lub okolice. Zależy mi na tym, aby domek był ogrodzony. Przeglądając miejsca tam, gdzie wy byliście nie zauważyłam, aby było coś ogrodzonego. Moje psiaki to wariaty i nie można ich puszczac luzem bo poleca daaaaaaaaleko. Dlatego zależy mi na ogrodzeniu. Od kiedy mamy psy nie bylysmy na wakacjach ale mam nadzieję, że tym razem nam się uda:)

Link to comment
Share on other sites

Marta, my byliśmy dwa lata temu tutaj: [url=http://www.zlotareneta.afr.pl/]Choczewo - Wczasy nad morzem - Złota Reneta - wczasy Choczewo"[/url] Domki są ogrodzone płotkami. Właścicielka przyjmuje gości z psami. My byliśmy sporą grupą było w sumie 9 psiaków czy 10 psiaków. Tereny wokół sa fajne, bo jest gdzie spacerować. Jedyny minus to odległość do morza... ok. 6 km. My dojeżdżaliśmy samochodami.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Kenzo']Viking

Ja własnie zadzwoniłam do polecanego przez Ciebie ośrodka kotki 2;)z pytaniem kiedy najlepiej rezerwować terminy i mi przemiły i przesympatyczny Pan powiedział, że na lipiec najlepiej w styczniu-na sierpień w marcu;)

Więc ja tam jade w przyszłym roku na 100%;)
Chetnie spędze czas wsród ludzi, którzy kochają zwierzęta i nie boja się ich przyjąc na wakacje.

Strona idealna, pan przemiły i przesympatyczny-na te chwile jestem zauroczona.

Dzieki za info;)

Mam nadzieję, że znajdę swoje drugie miejsce na ziemi, pomijając Chałupy;)[/quote]


Viking - dzięki za reklamę:lol:

Kenzo spędzi w kotkach2 wakacje 2009;) mam nadzieję, ze będą udane:lol:

a wszystkim psiarzom polecam branie urlopu od połowy czerwca - mało ludzi, dzien długi, cieplej jak w lipcu czy sierpniu (przynajmniej tak było w zeszłym roku;))

jak wygramy w totka albo dostaniemy spadek to chcemy zrobić ze 2-3 domki z ogrodzeniami...na razie to ogradzamy teren za placem zabaw - coby właśnie psy mogły (na zmiany:evil_lol:) poszaleć:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moge polecic spedzenie urlopu w moim domu oddalonym o 6 km od Dziwnowka. Dom jednorodzinny, ogrodzony z mozliwoscia parkowania na posesji lub w garazu. Piekne osiedle willowe, spokojne i bezpieczne, ogrod. Oczywiscie psy mile widziane jesli tylko potrafia zyc w zgodzie z innymi. Moje cuda sa bardzo grzeczne.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zna ktoś domki letniskowe, najlepiej w woj. pomorskim? Z jak najbliższym dostępem do morza i gdzie oczywiście można z psiakiem. Szukam i szukam i nic sensownego nie mogę znaleźć, a potrzebuje jak najszybciej bo tata chce już rezerwować na weekend majowy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...