Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

Od połowy lipca jadę z moim łobuzem do Ustki,wiem,że na strzeżoną plaże nie mozna w związku z tym chciałem zapytac -wie ktos czy plaża zachodnia jest strzeżona?
Czy mieliscie jakieś problemy z psem po kapieli w morzu?Chodzi mi o słona wodę.

Link to comment
Share on other sites

Kenzo dzieki za namiary ja jeszcze caly czas zastanawiam sie czy zabrac Aresa ze soba nigdy nie bylam z psem nad morzem a wiem ze moglaby to byc fajna zabawa, Czy na plazach w Chalupach jest duzo ludzi? czy jest gdzie pochodzic z psem, a jednosczesnie cieszyc sie z wyjazdu nad morze:evil_lol: czy jesli jes mozliwosc ze pies moze zostac na jakis czas sam w pokoju np wieczorem(mam pewnosc ze nic nie pogryzie/zepsuje).
NIe chce zostawiac psa rodzicom albo podrzucac go do babci wkoncu to moj pies, ale tez nie wiem czy dam sobie z nim rade tzn czy bedzie to udany wypoczynek

Link to comment
Share on other sites

ja Bułkę zabieram ze soba i zawsze zostawiam ja w pokoju-tzn.w dzien lazi z nami ale jesli idziemy gdzies np. na obiad gdzie nie wpuszczaja psow albo wieczorem chcemy wyjsc to zostaje w pokoju.. jeszcze nigdy sie wlasciciele kwater do przyczepili do tego..

Link to comment
Share on other sites

wlasnie o cos takie mi chodzi czy moge zostawic psa w pokoju jesli jestem pewna ze nic nie zniszczy wiadomo nie zostawie go tam na pol dnia ale np kilka godzin w najwieksze slonce lepiej mu bedzie w pokoju niz na plazy a wieczorem wszystko mu wynagrodze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hm...

Ja na urlop jade z psem pierwszy raz:cool3: Jedyne, czego się obawiam to jego zbytniej wylewności-on kocha ludzi i dzieci-jest upierdliwy do bólu ale tez potrafi się zachować:evil_lol: Napewno będę zostawiał go w pokoju-bo ciężko smigac wszędzie z psem...Wiem, że w Chałupach jest plaza dla psów-oddalona 1km od tej "ludzkiej";) do której mamy 50m ale na niej pies musi byc na smyczy-tak powiedziała mi właścicielka ośrodka.

Wy sie spieszcie z tymi kwaterami bo już ledwo co można sie załapać gdziekolwiek!

Link to comment
Share on other sites

Spieszcie się, naprawdę bo miejsca ludzie rezerwują z rocznym wyprzedzeniem-:-o

Jak ja szukałam wczasów-to gdzie nie zadzwoniłam było juz pozajmowane albo za psa wołali 20zł/doba:roll:

Lekko nie jest!

ja mam ciotkę w Gdańsku ale ona psów w domu nie toleruje-eh...a ja chce jechać z psem-niech se chłopak morze zobaczy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pokój 3 osobowy zaproponowała nam właścicielka osrodka-stwierdziła, że 2 pokojowy jest za mały dla nas z dużym psem:)

Zgodziłam się-płacimy 60zł/doba za nas wszystkich-pieski sa za darmo ale ze ja mam pokój 3 osobowy to dopłacam 10zł-doba a nie 25!
Ona nam poszła na rękę-żeby pies się nie męczył i wzięła dodatkowo 10zł, żeby nie być zbyt stratnym ale i tak pokoj 3 osobowy to 75zł/doba-my placimy 60:)

Pozwole Kenzusiowi spać na łóżku:diabloti: a co!

Yorki spokojnie-oni do psów nie mają żadnego ale!!
Maja też kempingi i pole namiotowe!

Link to comment
Share on other sites

Ona mi mówiła, że w 2 osobowym są 2 łóżka i 2 m2 wolnej przestrzeni-to niewiele szczerze mówiąc dla psa, który bedzie zostawał sam w pokoju jak my np pójdziemy na obiad-wezme kilka jego zabawek, żeby czuł się bezpieczniej;)

Szczerze mówiąc, to tam nie ma jakiś szczególnych luksusów-kibelek wspólny ale czysty i wyremontowany-mała kuchenka a pokoje jakie są to widac na fotach, żaden wypasior ale za to jest wolna przestrzeń-blisko do morza, blisko na obiadek, blisko do sklepu...jak bedzie fatalna pogoda to mozna sobie wyjść na taras letni i zrobic grilla a pies i tak ma gdzie biegać za pileczką.

Ja tam nigdy nie bylam ale Ci ludzie co to wynajmują sa tak sympatyczni, że aż chce się tam jechać:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)
Niedługo wybieram się w okolice Kołobrzegu z dziecięciem i szczenięciem. Jadę nad jezioro, ale chciałabym przy okazji zapoznać moje urwisy z morzem. Nie znam kompletnie tego terenu i nie wiem, gdzie są w tych okolicach plaże dostępne dla piesków. Możecie mi coś polecić?
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

hejka!!!
My właśnie jesteśmy w Kołobrzegu. troche się obawiałam jak to będzie z plaża, ale jak na razie jest ok. nie ma pogody za specjalnie wiec chodzimy wieczorem z psiakiem na plaże. ludzi ze swoimi pupilami jest sporo, mimo zakazu.
no a jak bedzie pogoda zamierzamy jechać na dzika plaże pod Kołobrzeg, ale dokładnie gdzie to jeszce nie wiemy...
ale jak juz zrobi sie pogoda na opalanie to dam znac...
Pozdrawiam i życze milego i udanego wypoczynku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luxuria']Witam wszystkich:)
Wybieramy się z moim psiakiem w przyszłym tygodniu w okolice Dziwnowa i Międzywodzia. Czy wie ktoś jak wygląda tam sprawa z plażami? Można wejść z psem?
Pozdrawiam:)[/quote]

W Dziwnowie są plaże strzeżone gdzie możesz mieć psa tylko na smyczy- ale z wejściem nie ma problemu- ja przynajmniej takowego nie miałam a byłam w ostatni weekend czerwca zahaczając o sezon:lol:
Natomiast zdecydowanie polecam plażę w Łunowie-dużo przestrzeni i spokojnie można z psiakami poszaleć

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...