Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

Tak ale nasza dziewczyna odeszła w 1998 roku, czyli już upłynął kawał czasu. Kryliśmy naszą Farę Pokerem, niestety nie pamiętam przydomku.
Tylko żal że człowiek nie zostawił sobie szczyla, a mieliśmy przecież możliwość, mądry człowiek po wszystkim.
Nasza Farunia była z linii rosyjskiej/Kes Karabas,, masywna i jak na sukę wysoka- górna granica w kłębie.
Przy naszej obecnej wariatce Fara była oazą spokoju, mogłem ją zostawić na dwie godziny pod sklepem, wracałem a pies leżał tam gdzie ją zostawiłem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

Hejka, ależ tu poważnymi tematami zadźwięczało :)

Ja kiedyś pisałam, że do nas na osiedle trafił wilczy (teraz już umiem stwierdzić, że to kes ;)). Pies miał kilka miesięcy i ponoć był przeznaczony na pozostanie w hodowli, strasznie był zalękniony, zero socjalizacji :shake:, a na dodatek miał tylko pierwsze szczepienie, na dalsze szkoda było hodofffcu pieniedzy :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Tak ale nasza dziewczyna odeszła w 1998 roku, czyli już upłynął kawał czasu. Kryliśmy naszą Farę Pokerem, niestety nie pamiętam przydomku.
Tylko żal że człowiek nie zostawił sobie szczyla, a mieliśmy przecież możliwość, mądry człowiek po wszystkim.
Nasza Farunia była z linii rosyjskiej/Kes Karabas,, masywna i jak na sukę wysoka- górna granica w kłębie.
Przy naszej obecnej wariatce Fara była oazą spokoju, mogłem ją zostawić na dwie godziny pod sklepem, wracałem a pies leżał tam gdzie ją zostawiłem[/QUOTE]
U mnie ostatnia sznaucerka (miałam tylko suki) odeszła jakos na początku 2000 r. lub cos koło tego...
Ja mialam CYGA Skolimów, potem DYMKA Asiaczek FCI, CYGA Maniak Lodówkowy...

[quote name='jamnicze']Hejka, ależ tu poważnymi tematami zadźwięczało :)
Ja kiedyś pisałam, że do nas na osiedle trafił wilczy (teraz już umiem stwierdzić, że to kes ;)). Pies miał kilka miesięcy i ponoć był przeznaczony na pozostanie w hodowli, strasznie był zalękniony, zero socjalizacji :shake:, a na dodatek miał tylko pierwsze szczepienie, na dalsze szkoda było hodofffcu pieniedzy :mad:[/QUOTE]
Wiesz, co? Jak ludzie chca swoje własne pieniądze wywalac w błoto, to niech wywalają....
ciekawe, z jakiej hodowli byl ten kes...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Tak ale nasza dziewczyna odeszła w 1998 roku, czyli już upłynął kawał czasu. Kryliśmy naszą Farę Pokerem, niestety nie pamiętam przydomku.
Tylko żal że człowiek nie zostawił sobie szczyla, a mieliśmy przecież możliwość, mądry człowiek po wszystkim.
Nasza Farunia była z linii rosyjskiej/Kes Karabas,, masywna i jak na sukę wysoka- górna granica w kłębie.
Przy naszej obecnej wariatce Fara była oazą spokoju, mogłem ją zostawić na dwie godziny pod sklepem, wracałem a pies leżał tam gdzie ją zostawiłem[/QUOTE]

Oaza spokoju....moje oba mają ADHD :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Dzień doberek w piękny, słoneczny i cieplutki poniedziałek :)[/QUOTE]

[quote name='Buszki']Witamy kudłate :).
U nas też piękny,słoneczny i cieplutki jest ten poniedziałek :).[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']doberek:)

My też mamy słoneczko[/QUOTE]

[quote name='Buszki']A nam się zaraz skończyło i pada,pada,pada ...[/QUOTE]

[quote name='stokrotka.af']doberek, niby cieplej, ale do lata daleko...
mizianka dla panów futerkowych :)[/QUOTE]

[quote name='Shilomaniak']No nie strasz Cioteczko :shake:. Teraz chcemy słońca :multi:[/QUOTE]

Hej, hej:)

Wczoraj było ładnie, a dziś jest ładnie inaczej:razz:

[quote name='jamnicze']Hejka, ależ tu poważnymi tematami zadźwięczało :)

Ja kiedyś pisałam, że do nas na osiedle trafił wilczy (teraz już umiem stwierdzić, że to kes ;)). Pies miał kilka miesięcy i ponoć był przeznaczony na pozostanie w hodowli, strasznie był zalękniony, zero socjalizacji :shake:, a na dodatek miał tylko pierwsze szczepienie, na dalsze szkoda było hodofffcu pieniedzy :mad:[/QUOTE]

Socjalizacja szczeniąt w naszych hodowlach pozostawia wieeele do życzenia, mówię tylko o szpicach.

[quote name='Buszki']Niestety..wczoraj padało z małymi przerwami i dzisiaj też się zapowiada na deszcz...[/QUOTE]

Rano w lesie spadło kilka kropel deszczu.

[quote name='Asiaczek']

Wiesz, co? Jak ludzie chca swoje własne pieniądze wywalac w błoto, to niech wywalają....
ciekawe, z jakiej hodowli byl ten kes...

pzdr.[/QUOTE]

Zgadzam się. Stawiam na dwie hodowle....

Miałam wczoraj bardzo atrakcyjny dzień. Rano w drodze do pracy złapałam gumę. Pozostawiłam samochodzik kulawy na moim "prywatnym" parkingu i udałam się dzieleni do pracy. Ale ponieważ jest nowoczesność w domu i zagrodzie po całym dniu, przyjechało Assitance, pan wymienił koło i udałam się do domeczku;)

Dziś muszę udać się do wulkanizatora, żeby obadał co się stało. A poza tym nic specjalnego się nie dzieje:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Wiesz, co? Jak ludzie chca swoje własne pieniądze wywalac w błoto, to niech wywalają....
ciekawe, z jakiej hodowli byl ten kes...

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='M&S']

Socjalizacja szczeniąt w naszych hodowlach pozostawia wieeele do życzenia, mówię tylko o szpicach.

Zgadzam się. Stawiam na dwie hodowle....
[/QUOTE]

Hmmmm, pan nawet mówił mi jaka to hodowla ale nie pamiętam :shake:
Psiak go ujął i dlatego go wziął, nie zależy mu na wystawach choć brał je także pod uwagę.
Mały zaczyna powoli wychodzić na prostą i przy znajomych psach przestaje już podwijać ogon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE]

Doberek :)

[quote name='Błyskotka']Super fotorelacja :)[/QUOTE]

Dziękuję :lol:

[quote name='jamnicze']Hmmmm, pan nawet mówił mi jaka to hodowla ale nie pamiętam :shake:
Psiak go ujął i dlatego go wziął, nie zależy mu na wystawach choć brał je także pod uwagę.
Mały zaczyna powoli wychodzić na prostą i przy znajomych psach przestaje już podwijać ogon.[/QUOTE]

Oby psu było dobrze, ale co do hodowcy, to szkoda słów.

[quote name='dOgLoV']Bardzooooooooo ciepłe dzień dobry :loveu:[/QUOTE]

Bardzo :multi:

[quote name='Aleksandra95']i my zaglądamy. :):)[/QUOTE]

Miło mi :):)

[quote name='Gusiaczek']Się witamy w upalny dzień :)[/QUOTE]

Cześć Gusiaczku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Witanko :).
U nas na szczęście też gorąco :).Nawet baski się przegrzały i pod drzewami się wylegują :cool1:.[/QUOTE]

Hej, hej :)

Moje czekają za spacerem na późniejszy wieczór.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dobry wieczór :)

A ja mam dziś idealną pogodę ;) Popadało, a teraz jest ciepło i fajne powietrze :)[/QUOTE]

Dzień dobry :)

Wczoraj wieczorem było +20...prawie jak w lecie, a to początek maja dopiero :cool3:

[quote name='Ania!'][FONT=comic sans ms]Witam się serdecznie w ten ciepły wieczór i pozdrawiam :lol:
[/FONT][/QUOTE]

Witaj, jak miło Cię widzieć :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...