Jump to content
Dogomania

KRAKÓW- błąkał się kika miesięcy - zaniedbany 12letni staruszek za TM [']


Ank@

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w schronisku jest mnóstwo psów, które sobie nie radzi i nie poradzi. Polityka schroniska jest taka, że najlepiej mają agresywne psy. te w nagrodę za swoją agresję mają pojedyncze boksy i nie muszą walczyć o miskę i przetrwanie. Mimo że wiele z nich z powodu agresji albo nigdy nie trafi do domu albo będę wiecznie zwracane. Biedne, stare kundelki mają najgorzej. I one wciąż padają ofiarą zagryzień.
Bardzo zal mi Bostona:-(:-(:-(:-(, ale mam niestety świadomość, to niejedyny zagryziony pies. O wielu nawet nie wiemy, giną w masie psów.

Link to comment
Share on other sites

No niestety AgaG ma rację.
Szczególnie nie radzą sobie psy ślepe. :shake:
Los na loterii wygrał Paragrafek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/100-letni-paragraf-chcialby-odejsc-kochany-w-swoim-domu-128452/index2.html#post11544005[/url]

Niestety wiele staruszków ( i nawet nie staruszków) ginie podobnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']No niestety AgaG ma rację.
Szczególnie nie radzą sobie psy ślepe. :shake:
Los na loterii wygrał Paragrafek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/100-letni-paragraf-chcialby-odejsc-kochany-w-swoim-domu-128452/index2.html#post11544005[/URL]

Niestety wiele staruszków ( i nawet nie staruszków) ginie podobnie.[/quote]
A najgorsze jest to ze tak naprawde nigdy nie wiemy ktory bedzie nastepny ,bo nie tak dawno do boksu samych staruszkow jedna pielegniarz dala mlodego psa ,ktory zagryzl dwa staruszki ,a tlumaczenie bylo takie ze nie mialy miejsca ,a tam gdzie byl wczesniej to jego chcialy zagrysc ale to dlatego ze byl zaczepny.
Miedzy nimi byl maly zefirek po zmarlym wlascicielu i slepy piesek ,Zefirka tez mialm wzias ale stale byly inne biedy w potrzebie zagrozone lub ludzie do mnie dzwonili zeby pomoc im wydac pieska.Teraz juz wiem ze w pierwszej kolejnosci nalezy wyciagac weteranow lub stare i chore ,a ludzie musza swoje znajdy albo utrzymawac na wlasny koszt albo oddac do schroniska bo co maja powiedziec te co latami siedza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Strasznie to smutne. :-( :-( :-(
Ale podpisuję się pod pytaniem Pixie : może w schronisku jest jeszcze jakaś bieda która sobie nie poradzi a której można pomóc ?![/quote]
Strauszkow jest mase ,np jest tam starszy piesek Nikifor i niby sobie radzi bo jest od stycznia(pod warunkiem ze jeszcze jest bo statnio dlugo o niego nie pytala ale jest anogolnych gdzies boksach) ale Zefirek byl rok i w koncu go zagryzly.
Jest tez co prawda mloda ale starsznie przerazona sunia ,do ktorej Mlagosia prawie codziennie przyjezdza i tylko sie modli zeby jeszcze tam byla zeby ja nie zagryzly bo ona siedzi wkulona w kacie i cala sie trzesie.Ma na imie Milka i zostala przyprowadzona do schroniska przez chlopa w worku wraz z drugim pieskiem i jak ziemniaki wysypana.
Dopoki byla na kawarantanie ,a potem po sterylce na szpitaliku Malgosia byla o nia spokojna ,zrobila tez wielkie postepy w zachowaniu bo bardzo boi sie ludzi.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Milka - jak duzy to psiak?
macie jakies fotki by miec pojecie o jaki tymczas dopytywac pilnie?
moze hotelik?
jesli juz nie tymczas
nie moze byc nastepna ofiara...ona nie dosc ze z zmina to jeszcze ze strachu sie trzesie!!!!
serce jej zamiera pewnie gdy zasypia...

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny zalozcie tej przerazonej Milce watek
dajcie fotki
moze uda sie ja wyciagnac..

p.s. to bedzie off:roll: Boston wybacz, to ratowanie tych ktorzy sobie nie moga poradzic bez nas...
PILNIE POSZUKIWANIE KRAWCY BY RATOWAC OD ZAMARZNIECIA PSY ZE SCHRONISK
w Krakowie tez pewnie macie takich potrzebujacych...rozejrzyjcie sie
i piszcie do arjune

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/307/e0f338c215ffff40.jpg[/IMG][/URL]

A biedny Fuksik dalej samotny - i jakoś mało osób zagląda na jego wątek :-(, nie wiem dlaczego nikt się nim nie interesuje. :shake: Że duży jest, że na łańcuchu czy że czarny ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A ten starszy piesek Nikifor ? może jemu też wątek, są jakieś zdjecia
A tak w ogóle to ile mniej wiecej jest psiaków w krakow. schronisku?[/quote]


Nikifor..marzy mi sie, by dostal sie do artysty malarza
ale byloby wspaniale

J3nny moze jeszce i Nikifora wyciagnac..chocby na swiatlo forum
'
Dogo07 nie uratujemy wszystkich..i pewnie tych w potrzebie..jak Aga napisala jest znaczeni wiecej ale niewidziane, jakby w czapkach niewidlach moga gdzies skuone w kacikach czekac na swoj koniec...

Link to comment
Share on other sites

Teraz niestety Foksia ma pilniejszą sprawę :shake: Z biednym Guciem, którego właścicielka po trzech miesiącach pobytu u niej, chciała uśpić. Pies przejdzie testy u behawiorysty i albo zostanie uśpiony albo musi trafić do hotelu. Bardziej prawdopodobna jest ta druga wersja, ale nie ma miejsca w hotelu a Foksia już płaci za hotel za dwa psy. :shake::shake:


Nikofora nie znam niestety. Nawet mu wątku nie zrobię. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']Ostatnio dużo myślę o Bostonku.
I straszliwie żałuję że nie dostał szansy. :placz:

['][/quote]

Aniu ja tez o nim mysle tak jak o wileu innych ktore nie dostaly szansy :-(tylko skad barc kasy zeby te wszystkie stare psy wyciagac ,nie mozesz miec do siebie o nic pretensji .Winni sa wlasciciele pozucanych zwierzat ,to oni ponosza wine i mam nadzieję ze odpowiedza za wszystkie te krzywdy.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']
PILNIE POSZUKIWANIE KRAWCY BY RATOWAC OD ZAMARZNIECIA PSY ZE SCHRONISK
w Krakowie tez pewnie macie takich potrzebujacych...rozejrzyjcie sie
i piszcie do arjune[/quote]

Nie wiem, czy oto Ci chodzi, ale na wątku [url=http://www.dogomania.pl/forum/f938/cieple-zimowe-kubraki-dla-psow-bezdomnych-ktos-jeszcze-chetny-126514-new/]CiEPŁE ZIMOWE KUBRAKI DLA PSÓW BEZDOMNYCH-KTOŚ JESZCZE CHĘTNY? - Strona 63 - Dogomania Forum[/url] dziewczyny szyją kubraczki dla schronisk - jedyne, co trzeba zrobić to:
- zapłacić 15 zł (w tym 5 za przesyłkę)
lub
- wysłać ocieplaną nieprzemakalną kurtkę (lub inny podawany w wątku materiał) - moze być pozbawiona, np. zamka plus 5 zł. za przesyłkę

Zajrzyjcie, poczytajcie, pomóżcie...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...