Jump to content
Dogomania

2xCACIB 14,15.03.2009 Wilno - Lithuanian Winner 2009, Vilnius Cup 2009


MEGNUM

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Flaire']A jaki formularz zgłoszeniowy wypełniliście?[/quote]

My wysłaliśmy zgłoszenie mailem .....niestety nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia....chyba trzeba będzie do nich zadzwonić:roll: Z tego co się orientuje to trzeba uisćić opłatę przed końcem terminu zgłoszeń inaczej psa nie przyjmą.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blue of Blues']Z tego co wiem to zgłoszenia musza być wysłane w WORD tak mi napisali i kazali ponownie zgłosić..[/quote]Ale w tym wordzie to ma być jakiś formularz, czy po prostu wszystkie dane?

Edit: znalazłam formularz w Wordzie na ich stronie, więc pytanie już nieakualne. Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blue of Blues']Z tego co wiem to zgłoszenia musza być wysłane w WORD tak mi napisali i kazali ponownie zgłosić..
Teraz pytanie kto miałby miejsce na 1 osobę i jeden młodziutki flat,
ewentualnie szukamy kierowcę nie koniecznie z samochodem wystarczy czas i prawo jazdy ;) ma zapewniony nocleg..[/quote]
A macie samochód?
Bo jak tak, to ja się piszę na kierowcę (+ 1-2 szeltasy) :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam za post pod postem :roll:

[B]Czy ktoś się może orientuje, jak Litwini w swoim związku w Wilnie pracują?[/B]

Wysyłałam im mejle z pytaniem o to, czy mogę dokonać płatności na wystawie, wysłałam zgłoszenie w wordzie napisane i cisza. Dzwoniłam, nikt nie odebrał... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Moze byc ciezko jezeli chodzi o samo Wilno. Rok temu 1-2 miesiace przed wystawa nie moglam juz nic tanszego zarezerwowac i nocowalam ponad 100 km od samego Wilna.
Teraz rezerwowalam nocleg juz w listopadzie/grudniu :roll: w samym centrum Wilna i za grosze.
Warto poszukac noclegów w Kownie, albo Trokach, rok temu byly jakies kwatery wolne. Jezeli chodzi o nocleg po stronie polskiej to srednio polecam, biorac pod uwage, ze Wilno jest kawalek od granicy (prawie 200km przez Troki, wiec omijajac droge szybkiego ruchu) i kursowanie tak 4 razy to wizja raczej dla ekstremalnych wystawców, bo wychodzi cenowo podobnie (albo i drozej) jak kwatera w Wilnie (benzyna za 800km)) My kursowalismy po 100 km do Wilna na wystawe i bylo to bardzo meczace :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...