Jump to content
Dogomania

Kleszcz w grudniu!


al-ka

Recommended Posts

Uwaga na kleszcze!Wczoraj mój Gawot miał za uchem kleszcza,i to tego paskudnego,skórzastego,przypominającego zieloną rodzynkę.Właśnie wczoraj mijały cztery tygodnie od ostatniego zabezpieczenia .Miałam nawet cichą nadzieję,że zrobimy przerwę w truciznach...a tu ...obrzydliwiec za uchem.Całkiem dziarski, ale na szczęscie jeszcze nie napity.Och zeżlił mnie okrutnie!I skończył w mikrofali!:evil_lol:
A moje wuczki znów trucizną potraktowane od głów do ogonów..ech życie ,życie....

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nie jestem taka "obrzydliwa" zaraz! Kleszcza wstawiłam na płytce Petriego(zamknięta jest przecież!!!:evil_lol:).
Był taki czas w moim życiu,że na sądówce pracowałam z ekshumatami ludzkimi(tak,tak to nie są fiołki!) a na wyglądzie mi się to w żaden sposób nie odbiło:cool3:.
Kleszcz w mikrofali wybuchł-płytka zachlastana smółką.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Uwaga na kleszcze!Wczoraj mój Gawot miał za uchem kleszcza,i to tego [B]paskudnego,skórzastego[/B],przypominającego [B]zieloną rodzynkę[/B].Och zeżlił mnie okrutnie!I [B]skończył w mikrofali[/B]!:evil_lol:quote]
al-ka litości , ten opis kleszcza:-o, to porównanie ,jak tu teraz objadać się światecznymi ciastami, moje rodzynki będą brązowe :cool3:!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...