Jump to content
Dogomania

Jamniczka szorstkowłosa Słonka w potrzebie. u właścicieli dzięki dogomaniakom!!


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wisełka']To dobrze że chociaż wymuszony DT jest, nie wnikam jak to zrobiłaś :p
Gdyby to było bliżej to bym spróbowała ją do siebie zabrać, a tak tyle km... ale właśnie jeśli nie daj boże będzie nagle dla niej potrzebny DT to wtedy będziemy kombinowały :)[/quote]

dokładnie. a km nie straszne dla nas ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Domek dla tej psinki (tam, gdzie mieszkają dogi) jest już na stałe czy tymczasowo?

Od wczoraj obserwuję ten wątek, specjalnie przez tą sunię się tu zarejestrowałam. Bardzo chętnie zabrałabym ją na stałe jednak moja rodzina (tzn. Mama) nie jest jeszcze gotowa na następnego pieska po stracie naszego jamnisa (2 mies. temu) - fotka w awatarku , był z nami 14 lat. Łezka w oku się kręci kiedy widzę identyczną psinkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daaga']Witam!

Domek dla tej psinki (tam, gdzie mieszkają dogi) jest już na stałe czy tymczasowo?

Od wczoraj obserwuję ten wątek, specjalnie przez tą sunię się tu zarejestrowałam. Bardzo chętnie zabrałabym ją na stałe jednak moja rodzina (tzn. Mama) nie jest jeszcze gotowa na następnego pieska po stracie naszego jamnisa (2 mies. temu) - fotka w awatarku , był z nami 14 lat. Łezka w oku się kręci kiedy widzę identyczną psinkę.[/QUOTE]

Witam
Oczywiście, że zostanie z nami na zawsze.. jesli tylko bedą w miarę zgodnie żyły, dla mnie to nie kłopot jamniczek przy dożycach to naprawdę niezauważalny koszt, miejsca zajmuje niewiele, a radosci sporo.. no i Tobi miałby kogoś swojego kalibru do zabawy, chociaż dożyce są badzo troskliwe i krzywdy mu nie robią, ale jak szaleją to jamnior przezornie schodzi im z drogi.. Słonka mam nadzieje wyczuje jak się zachować i dopasuje sie do układu. Jedna dożyca to szczeniak ( takie małe 40 kg szalejacego szarego, troche tłustego szczęscia) więc nie będzie żadnego problemu, druga ma niecałe dwa lata i cienia agresji w sobie.. zobaczymy.. powinno się udać..

Mam doświadczenie w leczeniu róznych psich dolegliwości, wiec postawimy ją na łapki:)

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, że ma już domek na stałe :loveu:

Eh, tak się bałam, że nikt jej nie przygarnie...

Życzę Pani aby Słoncia dawała Pani tyle radości, ile mi dawał mój jamnisiu - Opal i żeby Pani mogła cieszyć się jej obecnością :lol:

Pozdrawiam!

P.S Będę zaglądać jeszcze tutaj, mam nadzieję, że dowiemy się wkrótce jak ma się psinka.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]ZNALAZLA SIE WLASCICiELKA JAMNICZKI SLONKI !!!!!!!!![/B][/SIZE]

[B]Jamniczka sie zgubiBa (to zawila historia).. Pani jej szukaBa (na Bukowskiej tez), w internecie znalazla ogloszenie o Slonce..[/B]
[B]Pani byla bardzi wzruszona, nie mogla uwierzyc, ze sunia sie znalazla. [/B]
[B]Co do zaniedbania... lekarz wet, do ktorego prowadzana byla jamniczka kategorycznie zabronil jakichkolwiek operacji ze wzgledu na wiek psa.. okazalo sie ze sunia ma 12 lat..[/B]

(przepraszam za literowki, klawiatura sie psuje:roll:)

Link to comment
Share on other sites

Eh, a ja nocy nie przespałam martwiąc się o tą psinkę... :roll:


A ciekawe skąd takie nieporozumienie w określeniu wieku psinki?
Rozumiem, że można określić wiek plus - minus rok czy dwa, nawet trzy ale żeby określić wiek na 7 lat a okazało się 12! :crazyeye: Ciekawe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daaga']Eh, a ja nocy nie przespałam martwiąc się o tą psinkę... :roll:


A ciekawe skąd takie nieporozumienie w określeniu wieku psinki?
Rozumiem, że można określić wiek plus - minus rok czy dwa, nawet trzy ale żeby określić wiek na 7 lat a okazało się 12! :crazyeye: Ciekawe...[/quote]
tu akurat bym nie kruszyła kopii, czasem naprawdę trudno jest nawet lekarzowi ocenić wiek. Najłatwiej po mleczakach, a gdy pies skończy 5 lat, zaczyna sie loteria.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']tu akurat bym nie kruszyła kopii, czasem naprawdę trudno jest nawet lekarzowi ocenić wiek. Najłatwiej po mleczakach, a gdy pies skończy 5 lat, zaczyna sie loteria.[/quote]



Nie mam pojęcia w jaki sposób określa się wiek psa, dlatego byłam ciekawa. Dziękuję za wyjaśnienie. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...