Jump to content
Dogomania

Jamniczka szorstkowłosa Słonka w potrzebie. u właścicieli dzięki dogomaniakom!!


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skoro już tu jestem, to jeszcze w imieniu swoim i męża chcę podziękować Weronice, która po pierwszym naszym telefonie był gotowa rzucać wszystko i jechać ratować psa :lol:
Jej zapał i zaangażowanie są godne podziwu :)

to nie jest nasza pierwsza znajda, jednak do tej pory radzilismy sobie sami (odnajdowalismy włascicieli, taki jeden pies po przejsciach został u nas)
sytuacja z jamniczką była zbyt poważna i potrzebowalismy pomocy
Weronia pomogła :)
dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Kurcze tak myślę i myślę co tu począć! Chciałam żeby zaopiekowała się nią taka jedna Pani ode mnie z pracy, miała takiego jamniczka ale od 3 lat jest za TM...
Sama bym ja może i wzięła na DT ale kurcze mój pies nie da jej żyć, tylko zabawa i zabawa mu w głowie. Poza tym czy byłby sens aż do Wawy ją teraz wieźć, i kto by w ogóle to zrobił...

Link to comment
Share on other sites

Proszę trzymać mocno kciuki, pierwsze spotkanie w nowym domku - króciutkie - było w miare ok.
Troszkę wąchania, troszkę merdania, troszkę warczenia, wielkie zaskoczenie z 4 stron.
Jeśli się akceptują zostanie ze mną: w domku z ogrodem jamnikiem Tobiaszem i dwoma młodziutkimi dożycami:)

miałam przykre przejscia z jamniczką stąd obawy, ale OBY było dobrze, bo sunia zasługuje na dobrą resztę życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']skoro już tu jestem, to jeszcze w imieniu swoim i męża chcę podziękować Weronice, która po pierwszym naszym telefonie był gotowa rzucać wszystko i jechać ratować psa :lol:
Jej zapał i zaangażowanie są godne podziwu :)

to nie jest nasza pierwsza znajda, jednak do tej pory radzilismy sobie sami (odnajdowalismy włascicieli, taki jeden pies po przejsciach został u nas)
sytuacja z jamniczką była zbyt poważna i potrzebowalismy pomocy
Weronia pomogła :)
dziękujemy[/quote]

:oops::oops::oops::oops::oops:
dziękuję Wam, że jej nie zostawiliście na tej drodze..:( jakby tam została i nie trafiła na Pani męża, to marny jej los..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Kurcze tak myślę i myślę co tu począć! Chciałam żeby zaopiekowała się nią taka jedna Pani ode mnie z pracy, miała takiego jamniczka ale od 3 lat jest za TM...
Sama bym ja może i wzięła na DT ale kurcze mój pies nie da jej żyć, tylko zabawa i zabawa mu w głowie. Poza tym czy byłby sens aż do Wawy ją teraz wieźć, i kto by w ogóle to zrobił...[/quote]

Wisełko, poczekamy na podbramkową sytuację.. Myślę, że Słonka by sobie z Twoim rojbrem poradziła (umie się odgryźć).


Na razie sytuacja nie jest tragiczna: wczoraj byłyśmy u miłej Pani mieszkającej nieopodal mnie.. Pani się wzruszyła losem jamniczki.
W domu już są 2 dogi (łagodne) i jeden jamnik (rządzi). Jesli jamniczka po dojściu do siebie (szwy, kołnierz) zgodzi się z psami Pani, będzie mogła zamieszkać z nimi.
A dom super (Psy też wzięte "po przejściach")
Pani ma jednak niemiłe doświadczeni z jamniczką pewną, która strasznie atakowała jednego z dogów (terroryzując go).. ale nie widzę naszej Słonki, która rzuca się na .. doga.
Na razie wymusiłam na sąsiadce DT (na chwilę) nie pytajcie jak to zrobiłam- byłam zdesperowana:roll:

Oby się udało- oby!

(A tamten drugi tel okazał się nie taki poważny jak myslałam)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Pani Weronika to niezwykle ciepła osoba:)
W serwisie goldenline.pl założyłam jakiś czas temu grupę e-jamnik i tak szczerze mówiąc dzieki pani Blance Jakubowskiej która działa informując między innymi o adopcjach, dowiedziałam sie o jamniczce.
Proszę pisać w razie czego na adres [email][email protected][/email] to zamieszczę informacje o pieskach.
Czekam z niecierpliwością, aż mała troszke wydobrzeje, tzn. zostaną wyjęte szwy i zdjęty kołnierz, czyli do świąt powinna być już z nami, a wtedy zobaczymy czy zarówno jamniczka jak i moja gromadka polubią się na tyle by ze sobą zostać:). Ja już ją polubiłam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Wisełko, poczekamy na podbramkową sytuację.. Myślę, że Słonka by sobie z Twoim rojbrem poradziła (umie się odgryźć).


Na razie sytuacja nie jest tragiczna: wczoraj byłyśmy u miłej Pani mieszkającej nieopodal mnie.. Pani się wzruszyła losem jamniczki.
W domu już są 2 dogi (łagodne) i jeden jamnik (rządzi). Jesli jamniczka po dojściu do siebie (szwy, kołnierz) zgodzi się z psami Pani, będzie mogła zamieszkać z nimi.
A dom super (Psy też wzięte "po przejściach")
Pani ma jednak niemiłe doświadczeni z jamniczką pewną, która strasznie atakowała jednego z dogów (terroryzując go).. ale nie widzę naszej Słonki, która rzuca się na .. doga.
Na razie wymusiłam na sąsiadce DT (na chwilę) nie pytajcie jak to zrobiłam- byłam zdesperowana:roll:

Oby się udało- oby!

(A tamten drugi tel okazał się nie taki poważny jak myslałam)[/quote]

To dobrze że chociaż wymuszony DT jest, nie wnikam jak to zrobiłaś :p
Gdyby to było bliżej to bym spróbowała ją do siebie zabrać, a tak tyle km... ale właśnie jeśli nie daj boże będzie nagle dla niej potrzebny DT to wtedy będziemy kombinowały :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jualb']Witam
Pani Weronika to niezwykle ciepła osoba:)
W serwisie goldenline.pl założyłam jakiś czas temu grupę e-jamnik i tak szczerze mówiąc dzieki pani Blance Jakubowskiej która działa informując między innymi o adopcjach, dowiedziałam sie o jamniczce.
Proszę pisać w razie czego na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to zamieszczę informacje o pieskach.
Czekam z niecierpliwością, aż mała troszke wydobrzeje, tzn. zostaną wyjęte szwy i zdjęty kołnierz, czyli do świąt powinna być już z nami, a wtedy zobaczymy czy zarówno jamniczka jak i moja gromadka polubią się na tyle by ze sobą zostać:). Ja już ją polubiłam:)[/quote]


ooooo !!
to ta fajna Pani właśnie :evil_lol::evil_lol:

To dziękujemy Pani Blance, że za jej sprawą Pani dowiedziała się o naszej biedzie Słonce:)
Pani już jamnicę polubiła, a ona Pania :)
Ja myśle, że się polubią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...