Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dlaczego taka cisza na tym forum?? Od tygodnia jest już najnowszy numer "PP", a w nim nagie peruwiańczyki i śliczny plakat!!!!!!
Poza tym wakacje w agroturystyce i fajny reportaż o psie, który przepłynął ziemię dookoła wraz ze swoim panem :-).
Dla zainteresowanych jeszcze:
papillony; porównanie airedale i welsh terriera (welshe to chyba rasa rzadka, nie pamiętam, żeby była w PP wcześniej opisywana); artykuł o hospicjum dla psów w Łodzi; przygotowanie psa do wakacji...
W ogóle taki wakacyjny i kolorowy numer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Dlaczego taka cisza na tym forum?? Od tygodnia jest już najnowszy numer "PP", a w nim nagie peruwiańczyki i śliczny plakat!!!!!!
Poza tym wakacje w agroturystyce i fajny reportaż o psie, który przepłynął ziemię dookoła wraz ze swoim panem :-).
Dla zainteresowanych jeszcze:
papillony; porównanie airedale i welsh terriera (welshe to chyba rasa rzadka, nie pamiętam, żeby była w PP wcześniej opisywana); artykuł o hospicjum dla psów w Łodzi; przygotowanie psa do wakacji...
W ogóle taki wakacyjny i kolorowy numer.[/quote]

A mozesz pokazac okladke, to pokaze rodzinie, zeby wiedzieli czego maja szukac w kioskach. Siedze na wsi i nie mam mozliwosci samej skoczyc do kiosku :placz: A plakat z peruwianczykami musi byc sliczny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/1852/okladka07av2.jpg[/IMG][/URL]
Proszę bardzo, oto okładka :)[/quote]

Dziękuję ślicznie :loveu:, fajna taka naprawdę letnia.

[quote name='Cyraneczka'] Ale proponuję zajrzeć na stronę pies.pl, tam jest więcej info o nowym numerze.[/quote]

Chyba mnie naszło jakieś letnie zaćmienie :oops: Ale rodzina czasami taka niekumata ( mam nadzieje, że nie przeczyta ;) ) i jeszcze by mi kupiła coś innego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']ooo jaka kolorowa okladka :D
a jakie sa rasy w tym numerze ? tzn plakaty ;p[/quote]

[COLOR=red]papillon[/COLOR] i [COLOR=red]nagi pies peruwiański[/COLOR] na plakatach
a w numerze jeszcze [COLOR=red]airedale terrier[/COLOR] i [COLOR=red]welsh terrier[/COLOR] :-)
A za miesiąc będzie [COLOR=seagreen]beagle[/COLOR] i [COLOR=seagreen]szpic wilczy[/COLOR] :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Widze, ze jestem pierwsza :) Wlasnie dostalam w lapki najnowszy, sierpniowy numer PP. Jako prenumeratorka czuje sie dopieszczona :loveu:, bo z tego co wiem w kioskach jeszcze jest numer lipcowy a ja juz mam do poczytania sierpien. :multi::multi:
Co do zawartosci to opisane sa rasy: beagle i szpic wilczy + fajne plakaty obydwu tych ras. Ciekawie sie zapowiada temat miesiaca o hodowaniu psow ale ja jako pierwszy pochlonelam artykul o propozycjach inteligentnych zabaw z psami np. w chowanego czy na torze przeszkod.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Szczęściara! :D My musimy czekać do jutra...[/quote]

Bo prenumeratorzy PP maja dobrze :eviltong: Dostaja nowa porcje lektury na czas, do tego kazdy numer maja troche taniej i zawsze jakis prezencik :lol:

A z sierpniowego numeru polecic moge jeszcze reportaz z berlinskiego schroniska, zeby tak w polskich było, ech ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lenorka']Ja też nie mam prenumeraty i też czekam na gazetę w kiosku. A co jest teraz prezentem dla prenumeratorów? Ostatnio były jakieś zabawki, ja wolę książkę. Ale mogę sobie woleć, i tak nigdy nie prenumeruję gazet :)[/quote]

Teraz prezentem jest ksiazka [url]http://www.pies.pl/index.php?strona=strona&kat=329[/url]
"Poznajemy tropy i slady zwierzat" - to tak, zeby wlasciciele nie byli glupsi od swoich psiakow i tez wiedzieli co spotykaja na spacerach ;)
I dla pierwszych 15tu wplat jeszcze jedna ksiazka - "Pieskie wakacje" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Plakaty są super!!! Szczególnie szpic wilczy w akcji :diabloti:.

Jak dla mnie, bardzo ciekawy jest artykuł o psich umaszczeniach - skąd się biorą kolory i że biały to w rzeczywistości wcale nie biały :)
Ciekawy jest też artykuł o inteligencji i o berlińskim schronisku i jak zawsze ostry dyżur :-). Ogólnie bardzo ciekawy numer!

Link to comment
Share on other sites

ja też mam prenumeratę,a nadal nie przyszedł
Poza tym trochę mnie oszukali,ze względu na dodatki jakie były w tym czasie dawane(książka i zabawka) zamówiłam prenumeratę,a przysłali mi breloczek z poprzedniego miesiąca.napisałam do nich o tym i mi odpisali że doślą z następnym numerem,ale to było 2 miesiące temu a teraz cisza:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_92']ja też mam prenumeratę,a nadal nie przyszedł
Poza tym trochę mnie oszukali,ze względu na dodatki jakie były w tym czasie dawane(książka i zabawka) zamówiłam prenumeratę,a przysłali mi breloczek z poprzedniego miesiąca.napisałam do nich o tym i mi odpisali że doślą z następnym numerem,ale to było 2 miesiące temu a teraz cisza:mad:[/quote]

Ja na prenumerate PP nie moge narzekac :lol:

Na Twoim miejscu bym pisala maile do skutku. Kiedys nie dotarl do mnie jeden z numerow to napisalam maila i bez problemu mi doslali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ejka']
Na Twoim miejscu bym pisala maile do skutku.[/quote]

trochę mnie zdziwiło jak przed chwilą zobaczyłam w skrzynce od nich wiadomość,napisali że jutro wyślą mi zabawkę priorytetem poleconym
mam nadzieję że nie zapomną:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza13']Powiedzcie, ciekawy jest artykuł o hodowlach ?
Widziałam jego zapowiedz w poprzednim numerze i wydawał się dosc sensowny.[/quote]
Ja tam się nic nowego nie dowiedziałam, ale może komuś się spodobał artykuł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_92']trochę mnie zdziwiło jak przed chwilą zobaczyłam w skrzynce od nich wiadomość,napisali że jutro wyślą mi zabawkę priorytetem poleconym mam nadzieję że nie zapomną:mad:[/quote]

Na jakiejś grupie dyskusyjnej wymyślono "Siłę Sprawczą Internetu" - może zadziałała w Twoim przypadku :evil_lol:
Napisz czy się rzeczywiście wywiązali jak każda porządna redakcja :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']On trochę długi jest. Fragment jest na głównej stronie: [URL="http://www.pies.pl"]www.pies.pl[/URL] jako polecany Temat Miesiąca. Ale idź sobie do kiosku i sama zobacz.[/quote]

Zobaczę, mimo wszystko dzieki ; )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...