Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

Właśnie przeglądam nowy numer PP i widzę fajne rzeczy. Myślałam, ze nic ciekawego nie ma, bo na forum cisza :-)

Warto poczytać temat miesiąca, niesamowity: Dziennikarz wybrał się z psem na miasto i wchodził do sklepów, urzędów... fajne doświadczenie, wiadomo teraz gdzie z psem przyjmują a gdzie nie ;)

I jeszcze jest ciekawie opisane jak nauczyc psa wchodzenia do wody. Przyda sie w najbliższe weekendy, bo cały czas upał zapowiadają ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Tofik1']O kupie!Moje nigdy nie wejdą do wody choćby się paliło.[/quote]

No to powiem Ci, ze te sposoby działają ;)
Chociaz zupełnie nieświadomie jeden z nich wykorzystałam (a dopiero potem o tym przeczytałam). Nasza najmłodsza sunia okazała sie być wielką zazdrośnicą. Ostatnio nad wodą zajęliśmy się starszymi psami, a ona była na brzegu. Tak pozazdrościła, że bawimy się w wodzie z chłopakami, że sama postanowiła wejść i przypłynąć do nas! A pierwszy raz była nad wodą ;).

Ale w PP są też inne przykłady i jeszcze informacje czego nie należy robić, bo można psa na dobre zniechęcić.

Link to comment
Share on other sites

Ja też już mam sierpniowy numer :multi: Temat miesiąca rzeczywiście ciekawy. Nie sądziłam, że gdziekolwiek pies może wejść do apteki :lol: Artykuł o JH dość krótki, ale wzbudza zainteresowanie tematem. A wskazówki dotyczące wody muszę wypróbować, niedługo z Nuśką pojedziemy nad wodę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']To ja chyba na jakimś zadupiu mieszkam :lol: chociaż u mnie w pobliskich sklepach zazwyczaj jest w czwartek więc w sumie bez zmian... ciekawa tylko jestem dlaczego w jednym miejscu są dostawy a w innym nie :roll:[/quote]
hmm.. coś tu u nas w Łodzi dziwacznie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Muszę kupić nowy numer!

Co do owczarków australijskich z październikowego numeru, to jest to hodowla z podkarpacia, ale nie pamiętam nazwy. Właściciel siedzi w stanach, a tutaj ma pomocników, którzy opiekują się jego psami.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...