Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

[quote name='nefesza']Jeszcze raz powtorze, ze za produkty reklamowe placi firma, ktora sie reklamuje - np probkami karmy. Nie ma co tutaj wychwalac gazety. A "noname" dodatki sa kupowane za grosze i to na tony z Chin. Ale to juz mozna uznac za gest w strone czytelnikow.
Kalendarze - ok. Ale naklejki.... szczerze mowiac nie sadzilam, ze PP za swoich glownych odbiorcow uwaza szkolna mlodziez i stawia sie na polce obok Bravo Girl. (Zreszta na obecnie dostepnych zeszytach raczej nie ma juz miejsca na takie naklejki).
A co z czytelnikami, ktorzy juz dawno nie chodza do szkoly? Juz ciekawszy bylby jakis inny psi gadzet, np kieszonkowy kalendarzyk, zapinka z psem, czy wisiorek do komorki czy cokolwiek takiego. Albo cos dla psa wlasnie... niekoniecznie karma.

Opowiesc Wigilijna faktycznie byla w MP, ale tutaj obie gazety sa wspominane, a podalam to jako przyklad.[/quote]
To jest tylko czepianie się z Twojej strony. Jeżeli przeszkadzają Ci te dodatki to nie kupuj gazet z dodatkami. Ja tam wolę kalendarz, czy karmę niż badziewie z Chin.
A co do naklejek, to czytelnicy, którzy nie chodzą do szkoły od dawna mają już swoje dzieci, które chodza do przedszkola, czy szkoły, albo mają wnuki, albo sąsiadów. Ja swoje naklejki zawsze daję synowi sasiadki, a on jest zachwycony i zawsze kupuje numer z naklejkami, zeby mieć 2 komplety. Jak widać sa tacy, którzy sie cieszą z tych drobiazgów.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja myślę, że jak na gazetę hobbystyczną to cena wcale nie jest wysoka. Gazety wnętrzarskie (od pewnego czasu namiętnie je kupuję) są droższe, a mają chyba wyzszy nakład więc z ceny powinni trochę zejść. A jeśli cena z karmą się nie zwiększyła to znaczy, że jest to prezent, a darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja od jakiegoś, już dość długiego czasu, czytam i PP i MP, a w dodatku w tym roku zamówiłam sobie jeszcze prenumeratę "Psa" :lol: I właściwie nie wiem, czy lepsze MP czy PP... Każda z gazet ma swoje dobre i słabe strony. Tak więc na razie uszczuplam portfel kupując obie... Może kiedyś się zdecyduję tylko na jedną ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam taką prośbę do wszystkich, którzy zbierają Mojego psa. Zależy mi na jednym artykule. Kilka numerów wcześniej był portret rasy dog niemiecki (dla ułatwienia - wiem że na okładce była Magda Schejbal:cool3:). Czy ma ktoś może ten numer i mógłby mi zeskanować artykuł o dogu i przesłać na meila:modla:? Byłabym bardzo wdzięczna:p Mój e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

"MP" kupuję ponad 2,5 roku, "Psa" 1,5 roku, a "PP" sporadycznie.

Ostatnio mam wrażenie, że jakość "MP" już nie jest taka jak kiedyś, w dodatku nie byłam zbyt zadowolona, gdy znalazłam te "8 stron więcej" w ostatnim numerze :roll: .
Cena "MP" i "PP" jest bardzo zbliżona, chyba zacznę się zastanawiać nad zmianą stałej pozycji wśród kupowanej prasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Japonka:)']Mam taką prośbę do wszystkich, którzy zbierają Mojego psa. Zależy mi na jednym artykule. Kilka numerów wcześniej był portret rasy dog niemiecki (dla ułatwienia - wiem że na okładce była Magda Schejbal:cool3:). Czy ma ktoś może ten numer i mógłby mi zeskanować artykuł o dogu i przesłać na meila:modla:? Byłabym bardzo wdzięczna:p Mój e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
już skanuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzialam na stronie Przyjaciela Psa nowy, grudniowy numer z kalendarzem, czy moze juz ktos mial go w rekach, jest co czytac ? Kalendarz ladny ? Pytam, bo nie wiem czy poslac kogos z rodziny do kiosku, sama sie nie wybiore - zlozonam choroba ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...