Jump to content
Dogomania

Amstaffowy chłopczyk za TM....................................


Charly

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boshe szok naprawde :angryy:

ja pamietam jak moje psy wymiotowaly, tez nie pojechalam do weta ale bylismy gotowi w kazdej chwili wsiasc w auto i jechac ... obserwowalismy psy i polozylismy sie jak bylismy pewni ze im przeszlo :shake: co chwile budzilam sie i sprawdzalam czy z psami wszystko ok .... [B]nie rozumiem boshe nie rozumiem ludzi ani ani troszke[/B], czasem mam wrazenie ze porozumiewam sie innym jezykiem :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala']byl mlody i przekochany!!!!!
mial swój charakterek ale tak bardzo ufal ludziom....byl caluśny i wesoly... ja nie wiem jak mam to sobie tlumaczyć... NIE WIEM!!!!:angryy:[/quote]

[FONT=Arial][B]po mojemy to tacy ludzie niech sobie kupują pluszaki :angryy::mad:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dostałam wiadomość od tifet...jestem w ciężkim szoku. trudno stwierdzić co tak naprawde się stało. Ta pani sprawiala bardzo dobre i miłe wrażenie, rodzina była bardzo zaangażowana w adopcję. Wszystkie mówiłyśmy, że gdyby cokolwiek się działo to z każdą z Nas można się kontaktować. Albo stan psa został zbagateliziwany albo (wole nawet nie myśleć:placz:)
W chwili obecnej nie moge tam podjechać, jestem w Gliwicach. W Wodzisławiu będę w sobotę.
I tak na marginesie, niech już nikt mnie nie prosi o kontrole przedadopcyjne w podwodzislawskich wsiach, moje ostatnie doświadczenia są straszne i chyba juz żandej rodzinie nie uwierzę w dobre intencje.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][B]Syla dokładnie ... tego sie nie da ogarnać ...niejedna z nas została już wystawiona na próbe i ciężko potem z tym żyć ...strasznie zal że tak się stało ale to nie Twoja wina ...LUDZI nie zmienisz ...mówić mogą co innego czynią inaczej


[/B]
Żal tylko straszny ze świadomość ludzi na wsiach się nie zmieniła i NIKT mnie już o tym nie przekona ... już z tego powodu raz była wojna na wątku jastrzębskim bo z Clockwork poddałyśmy w wątpliwość owe wsie i nam się oberwalo ...jednakże niestety ...miałyśmy rację ... szkoda tylko psiaczka [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

pierwsza moja myśl to że to wszystko to chyba syzyfowa praca... ze to bez sensu bo my się staramy a wszystko idzie i tak w tył... ale chyba jednak nie wszystko... niestety takie sytuacje musimy wkalkulować. Suma sumarum chyba wychodzimy na plus a gdybyśmy nic nie robili to zapewne więcej psiaków odchodziłoby za TM...:shake:

żegnaj mały
[*] została mi po Tobie obgryziona piłeczka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']pierwsza moja myśl to że to wszystko to chyba syzyfowa praca... ze to bez sensu bo my się staramy a wszystko idzie i tak w tył... ale chyba jednak nie wszystko... niestety takie sytuacje musimy wkalkulować. Suma sumarum chyba wychodzimy na plus a gdybyśmy nic nie robili to zapewne więcej psiaków odchodziłoby za TM...:shake:

żegnaj mały
[*] została mi po Tobie obgryziona piłeczka...[/quote]

[FONT=Arial]musimy .... ale z jakim obciążeniem pozostaje osoba która była w tym domu ...
wiem co przeżywałyśmy kiedy domek adopcyjny wywalił psiaka i po tygodniu znalazłyśmy go jeżdżąc po odległych nam okolicach ...ile nerwów , nieprzespanych nocy ile kłótni ...a tutaj psiak nie żyje i nie dziwie się Syli że póki co ma dość :shake:[/FONT]



Do zobaczenia kiedyś tam mały [ * ]

Link to comment
Share on other sites

Syla! to ja poprosiłam o zwrócenie się do Ciebie z prośbą o sprawdzenie domku-przepraszam :oops::oops:
ale ani ja ani tymbardziej TY nie powinnyśmy mieć wyrzutów czy żalu do siebie o to co się stało.... a co się stało.... tego pewnie nikt nie wie ....

Stało się... wiem że kto jak kto, ale na pewno NIE TY... nie oddałabyś psiaka gdybyś miała nawet najmniejsze "ale" ... Dom w 100% zdał egzamin na domek dla psiaczka.... BŁAGAM! nie zarzucaj sobie czegokolwiek! tzw. ryzyko zawodowe.... pomyśl ile psiaków DZIĘKI TOBIE znalazło domki- SUPER DOMKI! a chociażby nasz boxik z jastrzębskiego schronu :loveu: Syla to dzięki TOBIE ja trafiłam na dogo- pamiętasz?? moją znajdę??? :razz::razz: czyli pośrednio dzięki Tobie udało mi się pomagać psiaczkom :loveu::loveu:

oki sie rozpisałam, ale obserwuje wątek tak incognito :oops: a TY, WY naprawdę nie macie sobie nic do zarzucenia!!!! WIERZYMY ŻE KONTROLE PRZEDADOPCYJNE, KTÓRE WYPADAJA POMYŚLNIE DAJĄ NAM GWARANCJE ŻE TO TEN DOM!!!! czasem nie mamy wpływu na to co dzieje się potem....... niestety....

Link to comment
Share on other sites

ech... nagadałam się już dziś :shake: i jakoś pisać mi się nie chce... :-(

ani streszczać wszelkie rozmowy bo ciśnienie wszystkim by skoczyło... jedno jest pewne... inny ton... inne traktowanie... i ostatecznie plątanina słów... zaczekajcie parę dni muszę to poukładać m in w głowie... potem wszystko napiszę...

mój znajdek liliputek nie żyje :-(
całuśnik namolnik :cry:

Link to comment
Share on other sites

Jezu, chlopczyku amstaffowy. Tak się cieszylam jak moglam zmieniac tytul ze transportu szukamy. Tak sie cieszylam.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[*]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa. zginęły mi psy, proszę o pomoc, dawanie ogłoszeń, przeszukiwanie portali, moze ktoś ma znajomych w okolicy?

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f96/2-owczarki-niemieckie-mierzeszyn-k-gdanska-5-6-luty-2009-a-131136/"][COLOR=#000000]2 owczarki niemieckie Mierzeszyn k. Gdańska 5/6 luty 2009[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...