Jump to content
Dogomania

Amstaffowy chłopczyk za TM....................................


Charly

Recommended Posts

[quote name='Charly']z katowic do rybnika czyli okolice domu psiaka ( we wodzislawiu pociąg chyba się nie zatrzymuje) jest okolo 1, 5 godziny pociagiem. wolniutko się toczy, bo jedzie po kopalniach;), ale można wytrzymac. kurcze szkoda ze tak pozno. wlasnie wrocilam. sama bym go odebrala w katowicach. no, ale moze kto inny się znajdzie[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]pociąg jedzie z Katowic do Wodzisławia przez Rybnik ;[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B])[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly']acha:lol:. to chyba nie ten ktorym ja z Katowic czasem jeżdzę na wieś (kierunek Chalupki). Tak czy siak, trasa nie jest dluga[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
znaczy jest tak że niektóre dojeżdżają a niektóre nie :razz::razz:
[URL="http://januschr.republika.pl/"]Stacja RYBNIK wita[/URL]


[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://januschr.republika.pl/ixstzzka.gif[/IMG] ------ Stacja KATOWICE ------odjazdy w kierunku Rybnika - ważny od 14 grudnia 2008 r.
[SIZE=2]KATOWICE odj.[/SIZE] 508 633 731 1007 1141 1324 1426 [SIZE=2]Rybnik prz.[/SIZE][SIZE=2] 619[/SIZE][SIZE=2] 740[/SIZE][SIZE=2] 846[/SIZE][SIZE=2] 1111[/SIZE][SIZE=2] 1249[/SIZE][SIZE=2] 1427[/SIZE][SIZE=2] 1528[/SIZE] [COLOR=blue]uwagi[/COLOR][SIZE=1] Ostrava
P,R,W[/SIZE] Rybnik
W Racibórz
Racibórz
C Wodzisław
R Chałupki
R,P Racibórz
C,P
[SIZE=2]KATOWICE odj.[/SIZE] 1518 1621 1749 1920 [COLOR=red]2059[/COLOR] 2125 2308 [SIZE=2]Rybnik prz.[/SIZE][SIZE=2] 1625[/SIZE][SIZE=2] 1723[/SIZE][SIZE=2] 1856[/SIZE][SIZE=2] 2026[/SIZE][SIZE=2][COLOR=red] 2158[/COLOR][/SIZE] 2227[SIZE=2] 010[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue]uwagi[/COLOR][/SIZE] Racibórz
--- Wodzisław
--- Chałupki
R Wodzisław
R Racibórz
Racibórz
C Rybnik

[SIZE=2]LEGENDA:
Wszystkie pociągi osobowe z Katowic do Rybnika kursują codziennie przez cały rozkład jazdy. Okresy kursowania pociągu pośpiesznego w zakładce "pociągi pospieszne/ Racibórz - Olsztyn/Ełk".
W uwagach stacja docelowa biegu pociągu i dogodne w stacji Rybnik połączenia do stacji: C - Chałupki przez Wodzisław Śląski, P - Pszczyna przez Żory, R - Raciborza, W - Wrocławia, [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

kochane bardzo się cieszę:cool3:

[B]doddy napewno Twoja pomoc się przyda:loveu:[/B]

[B]chalimala:loveu: bylibyśmy wdzięczni bo tak jak pisałam pan pojechał w delegację a jego Mama niestety uziemiona w domu z małą córką (nie ma auta ani prawka):shake:[/B]

Nie mogą się doczekać już psiaka... nawet ostatnio Córcia podkradła maminy telefon i do mnie zadzwoniła po dziecięcemu coś próbowała sklecić, że ona w sprawie amstafka bo tęskni i czeka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mówię Wam to było urocze;)

I to wydzwaniała pół dnia nawet jak byłam w azylku amstafika (tam go nazywają Nero)... chłopczyk ma się dobrze... mieszka z pannicą nie wiele większą od niej... ale chyba miał zły dzień bo zdominowała suczkę i ona tak grzecznie siedziała i się go słuchała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

acha zapomniałam dodać w azylku opiekunowie wiedzą, że psiak już jest adoptowany i nie wolno go wydawać.... właścicielka azylku też obiecała go trzymać... wiedzą, że w niedzielę chłopak wyrusza w drogę na swoje włości :evil_lol:

wogóle jak podeszłam do jego kojca to tylko zerkał jak się odezwałam to podbiegł do drzwi iw skakał i robił wygibasy w locie :evil_lol: niby taki napakowany ale za to jaki giętki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']a co Ty tak wcześnie nie śpisz :evil_lol: uciekać mi tu do łóżeczka :evil_lol:[/quote]

[COLOR=Red][B][FONT=Arial]:roll:jak Ty pisałaś to ja już byłam w pracy :evil_lol:...przedszkole jest czynne od 6 :placz::diabloti::evil_lol: i ktoś musi dzieckami tam się zająć [/FONT][/B][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no chalimala ...czyli fajna niedzielka :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja przepraszam niech nikt nie zrozumie mnie tu zle ale czy ludzie adoptujacy psa nie moga sami pociagiem pojechac po psa ???

do warszawy nie jest daleko, sama kiedys zawozilam tam psa i obrocilam bez problemu w jeden dzien ...

nie zrozumcie mnie zle ja poprostu sledze ten watek i juz od dluzszego czasu wiadomo ze psiak ma dom tylko nijak transportu nie ma ... przykre to bo psiak moglby juz dawno byc w domu wystarczy jeden dzien wolny, jakies 100zl (moze troszke wiecej nie wiem po ile teraz sa bilety) i checi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...