Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli się okaże, że w tej łapinie był jakiś poważny uraz i jego to bolało, a myśmy mu łapę wyginali na wszystkie strony podczas rehabu - to chyba się :flaming:

Nie chciałabym tutaj w żaden sposób krytykować kierownictwa schronu, ale skoro pozostawili to stworzenie przy życiu (ledwo żywe i ledwo ruszające się) to BŁAGAM następnym razem niech choć rtg zrobią zaraz po wypadku, bo tak to się kaleka wyhodował leżąc "odłogiem", a może wystarczyłoby wtedy nastawienie stawu i gips. Jeśli faktycznie tam było złamanie, które przez te miesiące w Piotrkowie się zrosło byle jak - to teraz nie wiem co dalej. Operacja, śruby, łamanie? Aż strach pomyśleć.

Link to comment
Share on other sites

Oto Piękny (Iti) i Bestia (Ja:oops:) przed kliniką

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images49.fotosik.pl/109/a4569f913db7569f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/109/a4569f913db7569f.jpg[/IMG][/URL][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie ma takiej potrzeby Diunka, i mam nadzieję, że na strachu się skończy :shake: Dziś pędzimy do dr Siembiedy na zdjęcia RTG... jeśli będzie konieczność od razu zaatakuję jeszcze dr Szczypkę o ile będzie w przychodni. Oby jednak zdjęcia nie wykazały nic nieprawidłowego...

Link to comment
Share on other sites

myślicie, że jest możliwe, ze itek wyfrunał przez okno i tylko staw mu wsykoczył.... zgroza by to była (w kontekście zaprzepaszczenia odzyskania sprawności), ale w sumie wydaje mi się to nieprawdopodobne. choć zresztą co ja tam wiem...


diuna, razem z kitkiem wyglądacie pieknie. nie moge się zdecydować, które piękniej :p.

ale wiesz, jakos mi się wbiło w głowe, że ty masz ten kask z awatarka zawsze na sobie i że tak po mieście chodzisz. strasznie sie zdziwiłam, że nie. przyznaj się, zdjęłaś do zdjęcia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']diuna, razem z kitkiem wyglądacie pieknie. nie moge się zdecydować, które piękniej :p.[/quote]

Jesli Diuna i Iti byliby do adopcji to wybralbym Diune :)

[quote name='sleepingbyday'] ale wiesz, jakos mi się wbio w głowe, że ty masz ten kask z awatarka zawsze na głowie i że tak po mieście chodzisz. strasznie sie zdziwiłam, że nie. przyznaj się, zdjęłaś do zdjęcia :cool3:[/quote]

Jesli moge sie i w tej kwestii wypowiedziec to...
czasami [I]niepotrzebnie[/I] zaklada kaptur :)



psss: to juz wiem gdzie sa niedzielscy, w sumie blisko
Jesli cos trzeba, od przyszlego tygodnia sluze pomoca;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']myślicie, że jest możliwe, ze itek wyfrunał przez okno i tylko staw mu wsykoczył.... zgroza by to była, ale w sumie wydaje mi się to nieprawdopodobne.


diuna, razem z kitkiem wyglądacie pieknie. nie moge się zdecydować, które piękniej :p.

ale wiesz, jakos mi się wbio w głowe, że ty masz ten kask z awatarka zawsze na głwoie i że tak po mieście chodzisz. strasznie sie zdziwiłam, że nie. przyznaj się, zdjęłaś do zdjęcia :cool3:[/quote]

"Itek - Kitek" bardzo mi się podoba. Lubię takie rymowane zestawy, np. mój Felek to Piesek - Osesek.

Dziękuję za komplement Sleep.

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi w pierwszym akapicie Twojej wypowiedzi Sleep. O to, że TYLKO staw wyskoczył, czyli że raczej było tam złamanie?

Jakaś jestem przymulona dzisiaj, dobrze, że to piątek weekendu początek uff.

Link to comment
Share on other sites

ja tez jestem przymulona, więc róznie dobrze ja mogłam nie załapać :p

chodziło mi o to, że dziwne byłoby, jakby chodziło tylko o wypadnięcie stawu. ale powtarzam - ja się nie znam, to tylko moje wyobrażenia. generalnie - jeśli względnie łatwo można było doprowadzić itka do zdrowia, to - załamka.

Link to comment
Share on other sites

Taa, mordka kochana:mad: mnie dziś capnęła bez ostrzeżenia, jak poprawiałam kołderkę, na której obrabiał kość cielęcą, którą mu przyniosłam.
Normalnie zaatakował gałgan mały! Po chwili już był luz, ale w pierwszym momencie z zębami wystartował. Będę nad tym pracować:cool3:

Siurał też dzisiaj jakoś więcej niż zazwyczaj, a ponadto muszę naskarżyć, że dorwał się worka z karmą i wyżarł ponad miarę, zachłanny złodziejaszek.

Tak czy siak - został wymiziany:loveu:

Zmierzyłam go dzisiaj, wysłałam wymiary Sabinie. Teraz tylko czekać na wózek i śmigać po parku i mieście:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']CZyli moje ograniczone zaufanie do chłopaka miało podstawy :roll:
Na jakie konto mam wpłacic 132,10 zł z bazarków? Wyjeżdżam i chcę sprawę zakończyć.[/quote]

Zależy jak do tego podejdziesz. On mnie capnął - fakt, ale bez przesady. Nie należy się go bać. Złapał za rękę w obawie o kość, ale za chwilę dał mi ją sobie zabrać. Nie pogryzł. Ja się raczej nie boję psów, więc dla mnie taka sytuacja nie powoduje ograniczenia zaufania. Następnym razem zachowam się tak samo i tak samo będę mu ufać. Iti nie jest w stanie ugryźć, przekonałam się o tym wielokrotnie. W poczekalniach do wetów szczeka i zaczepia ludzi. Czasem podwarkuje. Niektórzy się nie boją i nie zwracając uwagi na jego burczenie i szczekanie, wyciągają do niego dłonie i on wtedy zaczyna się tulić, cieszyć, lizać ręce. Wydaje mi się, że on także w taki sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę. Nie znałam nigdy psa, który by tak bardzo łaknął uwagi, dotyku i słów, jak Iti:sad:. On czasem dostaje szału ADHD, a wystarczy go przytulić i od razu jest spokój.

Myslę, że na moje konto. Podam na PM. Dziękujemy za bazarek, Poker:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jutro badanie u ortopedy, dra Biżańskiego.
[I]
W tym tygodniu niestety nie udało się Itka ciachnąć, jeden z psów Ulv wymaga intensywnego leczenia (kropłówki, transfuzje krwi) i w każdej chwili może umrzeć, więc dziewczyna jest tym zaabsorbowana na tyle, ze już nie chciałam jej tego dokładać. [/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...