Jump to content
Dogomania

Najlepsza karma dla CTR-a


Layla

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no mam nadszieje ze ta juz zistanie bo niestety royal troche drogi jest:(( ale Acanę poleca coraz więcej osób i czasem taka karma ze sredniej półki jest lepsza od tej teoretycznie z wyzszej bo ci producenci tej z wyzszej sie przestaja starac bo i tak maja kupców a ci tej teoretycznie ogrszej staraja sie by więcej miec kupców wiec mam nadzieje ze bedzie ok. a Denis nie przezywa jakos specjalnie zmian karmy wiec i teraz powinno byc dobrze bo z tego co widze to on nawet nei zauwaza tych zmian:) kaxdą zjada z tym samym smakiem:))))

Link to comment
Share on other sites

moj rusek ma obecnie 20 miesiecy, od malego byla niejadkiem, wiec testowanie karm mam juz prawie we krwi:), od paru miesiecy jest na nutrze, chetnie zjada ladnie wyglada, ladny wlos, testowalam tez domowe jedzonko, ale tez bylo beee:)

pozdr.Ola i greta

Link to comment
Share on other sites

Acanę poleca coraz więcej osób i czasem taka karma ze sredniej półki jest lepsza od tej teoretycznie z wyzszej bo ci producenci tej z wyzszej sie przestaja starac bo i tak maja kupców a ci tej teoretycznie ogrszej staraja sie by więcej miec kupców wiec mam nadzieje ze bedzie ok

Madziorko - Acana jest jak najbardziej z najwyższej półki 8) nie sugeruj się ceną decydując o jakości - Acana jest tańsza bo nie jest Francuska tylko Kanadyjska - i na tym się kończy różnica bo jakościowo jest tak samo dobra :) to tak w skrócie

Luna też wsuwa Acanę od jakiegoś czasu i jest OK :wink: nie ma drapania (ona ma skłonności do uczuleń) - kupuję jej Lamb&Rice 8) i dobrze, że tu zajrzałam bo muszę zamówić :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

My naszą CTR karmimy Nutrą gold dla szybko rosnących szczeniąt.
Dodatkowo dostaje glukozaminę w postaci "Flexodon Complex" 1/4 tbl rano i wieczorem, do karmy dla smaku i pobudzenia apetytu dajemy czasem purinę dla kotów lub puszki dla kotów.
Suczka 8 mies 46kg waży, w kłębie 67cm.
pozdr Robert

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalif']Czzesc

Przepraszam, ze sie wtrace Robercie, ale wydaje mi sie, ze na 8 miesiecy i 67cm w klebie to Twoja suczka wazy za duzo... Zwroc na to uwage, zeby nie przeciazyc malej w tym okresie.

pozdrawiam[/quote]
Schudnie po cieczce. Poza tym nie jest gruba a tylko dosyć grubej kości .
ps zaczęła się cieczka więc ma z czego zrzucać.
pozdr Robert

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiak1111']Ale moja w czasie cieczki przytyła. To jest u nas czas, kiedy sunia żre, a nie je. :lol:[/quote]
U mnie oszczędza nasze kieszenie-> je 50% wcześniejszej dawki,. Zresztą widzę, że teraz stanęła do góry, a rośnie na długość.
pozdr Robert

Link to comment
Share on other sites

Cieszka, czy nie - 8-miesieczna suczka nie powinna wazyc 46 kg, nawet biorac pod uwage gruba kosc. Chyba, ze pomylka przy wazeniu nastapila. Biorac pod uwage, ze rodzice nie sa olbrzymami - Enisej ma 72cm - lepiej trzymac szczuplo, masa przyjdzie z wiekiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalif'](.........)Biorac pod uwage, ze rodzice nie sa olbrzymami - Enisej ma 72cm - lepiej trzymac szczuplo, masa przyjdzie z wiekiem.[/quote]
Może karma taka dobra, że tak rośnie :wink:
U siostry mojej Basi zięć ma 198 cm - jego rodzice i dziadkowie około 160-165cm ( czy mam mu powiedzieć, żeby już nie jadł :wink: )
Wydaje mi się, że w miotach też może się zdarzyć jakiś wybryk natury a co za tym idzie jakiś tam rozrzut :)
Może jakichś dziadków lub pradziadków miała. Chyba będę musiał poszukać, co się dzieje, że tak rośnie :)
pozdr Robert

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...