Jump to content
Dogomania

Kolejny bullowaty szkieletor z ranami - MA DOM!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie,[B][COLOR=Red] pierwsze dwie cegiełki się sprzedały[/COLOR][/B]:multi:
koniecznie dajcie mi znać jak pieniądze wpłyną na konto i od kogo, ponieważ będę musiała tej osobie podziękować i wysłać dyplom.
[SIZE=5]jeszcze raz ponawiam pytanie czy sam numer konta wystarczy do wpłaty pieniędzy, czy nie są potrzebne takie dane jak imie i nazwisko, adres?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zielonego pojęcia , ale wydaje mi się , że wystarczy sam numer konta - i tak wysyła się dyplom z podziękowaniami , zdjęcia itp - więc nie jest to do końca "anonimowa" aukcja.

Potrzebuję chętnej osoby do sprawdzenia potencjalnego DS dla Zosi [SIZE=4]
W SIEDLCACH[/SIZE][SIZE=2] . Postaram się wyszukać na dogo kogoś stamtąd ale jeśli kogoś znacie to proszę podrzućcie jakieś namiary.


[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

a co do tego konta, to myślę ze byłoby bardziej wiarygodne gdyby były podane pełne dane-ludzie nie lubią wpłacać pieniędzy nie wiadomo komu...tak więc prosiłabym o imię i nazwisko właściciela konta jeśli to możliwe.
a dyplom wysyłam ja ale elektronicznie, więc tak naprawdę aukcja jest anonimowa.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, spokojnie;), Zosia mieszka w domu, więc nie marznie jakoś specjalnie. Owszem jej lewa, tylna łapa podczas dłuzszych spacerów, przy tych temperaturach marznie, ale tu sprawę załatwi raczej but, a nie kubraczek, a w kazdym razie nie takie ze tak powiem opalacze:cool3:. Nogawki moje Panie, nogawki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pędzelopka']Się szykuje , ale na razie cicho , nie zapeszajmy. Kuna albo ja damy znać co i jak jeszcze dzisiaj.[/quote]


hm... nie wiem jak Wam to powiedzieć, ale............ Zośka pojechała do domu:multi:. Ludzie są naprwdę fajni, siedzieli u nas dość długo, zadawali masę pytań, generalnie zrobili na nas bardzo dobre wrażenie :lol:. Zosia mizdrzyła się do Nich jak zalotnica, przed Pawłem kładła się na plecach i wywalała brzuch do miziania:p. Jak odjeżdżała, to nie bardzo rozumiała dlaczego z nią nie siedzę w samochodzie, ale jakoś z ufnością ją przekazaliśmy:lol:.
Mamy namiary, jestesmy w kontakcie. Ludzie wiedzą co powinni zrobic, jakie badania wykonać itd.
W środę znajomy jedzie do Siedlec i jakby co, to zabierze ją do nas. Także wentyl bezpieczeństwa mamy, aczkolwiek wierzę, że niepotrzebny;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']dwie osoby zakupiły po dwie cegiełki...nie wiem co teraz z tym zrobić...zwrócić im to chyba trzeba...?jak myślicie?[/quote]

napisz do nich maila z zapytaniem czy w zwiazku z tym iz pies na ktorego wplacili pieniazki poszedl do adopcji mozesz przeznaczyc ta kwote na innego psa ?

;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...