Jump to content
Dogomania

Kolejny bullowaty szkieletor z ranami - MA DOM!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witajcie. Historia Zosi, jak wiecie, ma juz szczęśliwe zakończenie. Została jeszcze tylko jedna sprawa, mianowicie kwestia rozliczenia...
Ogółem na moje konto na poczet Zosi wpłynęło 315 zł w kilku wpłatach (65 zł ze sprzedaży cegiełek już po adpocji). Po odliczeniu kosztów hotelikowania zostało 195 zł. Tak jak wcześniej było to powiedziane, koszty leczenia wzięłam na siebie.
Zostało równiez ustalone, iż te 195 zł zostanie przeznaczone na kolejnego wyciągniętego ze schroniska bullowatego. W moim odczuciu pieniądze te powinny zostać przeznaczone na ewentualną sterylkę bądź hotel... ale nie wszyscy mamy podobne zdanie. W związku z rozbieżnościami na tamat dysponowania Waszymi pieniędzmi, informuję, iz niniejszym przekazuję całą tę kwotę - 195 zł, na konto [B]pędzelopki[/B], która od tej chwili sama będzie rozdysponowywać kasę.

[B]bbgm[/B], proszę Cię, przekopiuj mój post na forum ast, bo tam tez są bezposrednio zainteresowane sprawą osoby..

pozdrawiam wszystkich

Greta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

[quote name='fioneczka']co słychać u naszej Zosieńki ???
wiemy coś ????[/quote]

Uff... dawno tu nie byłam i jakoś umknęło mojej uwadze to pytanie... No więc u Zośki wszystko w jak najlepszynm porzadku:multi: Mama i Tata ja kochają nad zycie i nie wyobrażają sobie zycia bez niej. Jakies 2 tygodnie temu dzwonili do mnie i zapowiedzieli się, wiec jak tylko przyjadą narobie zdjęc masę i pokażę Wam grubasa:eviltong:, bo po tamtym szkieletorze zostały tylko zdjęcia z początku tego wątku:p Zosia jest szczęśliwa!!

Link to comment
Share on other sites

A do mnie dzwoniła wczoraj pani , która Zochę znalazła wtedy w lesie. :lol:Kazała sobie opowiadać czy sunia ma się dobrze i czy jest szczęśliwa.
To bardzo miłe , że po takim czasie pamiętają o dziewczynce , zresztą pani sama stwierdziła , że gdyby nie 12 kotów Zosia zostałaby u nich. I dodała , że spać nie mogła ostatnio bo zastanawiała się co tam u Zosi słychać. A teraz już może spać spokojnie.
Czyli są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Uff... dawno tu nie byłam i jakoś umknęło mojej uwadze to pytanie... No więc u Zośki wszystko w jak najlepszynm porzadku:multi: Mama i Tata ja kochają nad zycie i nie wyobrażają sobie zycia bez niej. Jakies 2 tygodnie temu dzwonili do mnie i zapowiedzieli się, wiec jak tylko przyjadą narobie zdjęc masę i pokażę Wam grubasa:eviltong:, bo po tamtym szkieletorze zostały tylko zdjęcia z początku tego wątku:p [B][SIZE="3"][SIZE="4"]Zosia jest szczęśliwa!![/SIZE][/SIZE][/B][/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Och jestem pewna, że na zawsze:lol:. Cała Trójka los na loterii wygrała, że trafili na siebie:loveu:. Marta i Paweł są fantastycznymi ludźmi, a Zośka... sami wiecie:cool3:. W kazdym razie co jakis czas bedę tu zagladac i przekazywac świeże wieści od dziewczynki:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

[quote name='fioneczka']no to znowu o Zosi przypomnę ... co u niej ???
może jakiegoś zdjęcia się doprosimy :roll:[/QUOTE]

Doprosicie się, doprosicie:cool3:, postaram się jeszcze dzisiaj wstawić, a w każdym razie na pewno jutro... Zosia była u mnie w odwiedzinach, dopiero co wyjechała, a ja mam kilka fotek z tej wizyty:loveu: Ależ ona sie zmieniła! jaka piękna, jaka wesoła, jaka towarzyska! cudo nie pies:multi:, a Oni - Marta i Paweł tacy w niej zakochani, że serce rośnie jak się na tę Trójkę patrzy :) No... nie jest do końca tak jak powinno być, bo Zocha nasza za gruba jest:roll:, ale repremendę dostali:evil_lol: i obiecali poprawę. Kochani, to strzał w dziesiątke, powtarzam się, ale to prawda - lepiej trafić nie mogła :)
A wiecie, że 8 grudnia minął rok od jej adopcji? mam obiecane zdjęcie z tej szczególnej rocznicy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Doprosicie się, doprosicie:cool3:, postaram się jeszcze dzisiaj wstawić, a w każdym razie na pewno jutro... Zosia była u mnie w odwiedzinach, dopiero co wyjechała, a ja mam kilka fotek z tej wizyty:loveu: Ależ ona sie zmieniła! jaka piękna, jaka wesoła, jaka towarzyska! cudo nie pies:multi:, a Oni - Marta i Paweł tacy w niej zakochani, że serce rośnie jak się na tę Trójkę patrzy :) No... nie jest do końca tak jak powinno być, bo Zocha nasza za gruba jest:roll:, ale repremendę dostali:evil_lol: i obiecali poprawę. Kochani, to strzał w dziesiątke, powtarzam się, ale to prawda - lepiej trafić nie mogła :)
A wiecie, że 8 grudnia minął rok od jej adopcji? mam obiecane zdjęcie z tej szczególnej rocznicy:)[/QUOTE]
Obiecane zdjęcia Zosi :) to urodzinowe, mam nadzieję, że będzie jutro...
[IMG]http://i50.tinypic.com/ixyzj6.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/156yd15.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/6tpyj6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...