Jump to content
Dogomania

Kolejny bullowaty szkieletor z ranami - MA DOM!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

Witajcie, tu DT Zosi;). [B]pędzelopka[/B] poprosiła mnie, abym troszkę o niej napisała, wiec jestem.
Zosia, jak wiecie przyjechała do nas w piątek rano. Wrażenie okropne:-(, nie tylko chudziutka, ale i taka biedna, spragniona czułości, kontaktu z człowiekiem... i ten smutek w oczach:shake:. Serce płakało na jej widok. Oczywiście nie trafiła do kojca, bo takiego chudziaka na takie temperatury...:shake:, to byłoby barbarzyństwo! Na szczęście Zosia jest bardzo grzeczna, moje dwie sucze moga spokojnie przechodzić obok jej klatki i nie słychac nawet burknięcia od żadnej z nich:multi:, koty również czuja się bezpieczne, dlatego postanowiliśmy, że Zosia do kojca nie pójdzie wogóle:lol:
Sobotę przywitaliśmy mokrym kocem:crazyeye:, pomimo tego, że wyprowadzana była na siusiu ok. 23.00. Zadzwoniłam do [B]pędzelopk[/B]i, dowiedziałam się, że u Niej tez była taka sytuacja... doszłysmy do wniosku, że kojec itd... ale pare godzin później poznałam prawdziwą przyczynę: Zosia ma zapalenie pęcherza!! Sikała dosłownie krwią:shake:. Szczęście w nieszczęściu, że akurat ten temat mam przerobiony z kazdej strony, bo od roku borykam się z problemami układu moczowego jednej z moich suk, wiec wiedziałam co robić i na dodatek mam całą potrzebna aptekę. Kolejnego dnia równiez było mokro, ale w poniedziałek i dzisiaj juz sucho :), a Zosia czuje sie juz naprawdę świetnie:multi:.
Sobota, to kolejna niespodzianka, z cyklu tych niechcianych:roll: W kupie Zoski odkryłam.... tasiemca:-o. Dla mnie to szok!! w miejscu, w którym poprzednio przebywała, odrobaczanie powinno być przeprowadzane z urzędu i po odpchleniu w pierwszej kolejności!! ile ona tam była, że nie zdążono tego zrobić?? Oczywiście od razu dostała tabletki, no i bedziemy powtarzać po dwóch tygodniach, ale... naprawde w głowie mi się to nie miesci:angryy:. No i jeszcze jedna niezbyt fajna wiadomość: Zosia ma problem z tylna łapą. Wyraźnie ja odciąża, a podczas dłuższych spacerów zaczyna biegac na 3 łapach. Wygląda mi to na jakiś problem ze stawami.... musimy wybrać się do weta... W każdym razie podaję jej glukozaminę.

Ale dość juz tego narzekania! Zosia psychicznie czuje sie coraz lepiej:lol:, oczęta juz zaczynają sie uśmiechać, skacze, bawi się i jest taaka słodka:loveu:, że hej!! Ma wspaniały charakter, na poczatku wydawało się, że jest lekko tchórzliwa. Ale nic bardziej błędnego, po prostu chyba nie bardzo wiedziała czego może się spodziewać. To naprawde wspaniała dziewczynka i mam nadzieję, że znajdzie wspaniały dom. W kazdym razie na pewno tego dopilnuję!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikt nie zagląda do naszej dziewczynki.... :-(:-(:-( a ona bardzo potrzebuje pomocy.

Nie dość , że niedożywiona, tasiemiec , zapalenie pęcherza to jeszcze łapki siadają. Pomóżcie nam jej pomóc , same nie damy rady sfinansować całego jej leczenia i hotelikowania.
Nie wszystkie psy miały wątki tu na dogo , wszystkie były na niebieskim amstaffowym - Toudie , Tosia , Szakal , Ogryzek - wszystkie z tego samego schroniska - jednak im udało się pomóc dzięki ludziom wielkiego serca.W tak krótkim czasie udało się pomóc tylu psom.

Nie bądźcie obojętni , wspomóżcie najmniejszym grosikiem , bazarkiem , ogłoszeniem , pomóżcie dbać o ten wątek żeby nie zginął wśród innych.

Jeżeli ktoś czuje się na siłach wspomóc Zochę finansowo , podaję numer konta na który można dokonywać wpłat z dopiskiem "Zosia"

29 1020 4391 0000 6202 0008 7700

Rozliczenia są na niebieskim forum , na dzień dzisiejszy stan konta Zochy to 250 zł . A przed nami badania i widmo zbliżającej się opłaty za grudzień - 450 zł.

Pomóżcie Zosi!! Ona też zasługuje na godne życie , nie jej wina , że jest "z tych psów" .

Dziewczynom , które stale podnoszą wątek Zocha dziękuję za odwiedziny. Może ktoś się wreszcie wzruszy jej losem , wypatrzy...

A najlepszym przykładem na cuda jest historia Ogryzka , którego Izys wypatrzyła właśnie :p na Naszej - klasie.
Jak widać cuda się zdarzają , dla Zochy też jest nadzieja.

Link to comment
Share on other sites

To prawda... szczerze mówiąc jestem przerazona brakiem zainteresowania Zosią :-(. Nie żebym chciała sie jej pozbyć, ale po prostu dlatego, że ta sunia potrzebuje SWOJEGO domku. Jeżeli nie bedziecie tutaj zaglądać, nie bedziecie polecac wątku swoim znajomym, to Zosia utonie w powodzi innych psiaków... A jest naprawde fantastyczna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']widzę że Zosieńka ma allegro ale może jeszcze warto by zrobić takie cegiełkowe na pomoc w utzrymaniu i leczeniu?[/quote]

świetny pomysł!! Ja po pierwsze jestem zupełną nogą w tych sprawach, a po drugie naprawdę nie mam czasu... albo psy albo Internet... ale gdyby ktoś z Was mógłby sie tym zająć:cool3:
Zamierzam w tę sobotę jechać z Zosią do weta, zapewne zrobimy RTG, zauważyłam, że lewa łapa w stosunku do prawej ma zdecydowanie mniejsze przyrosty mięśniowe, a to oznacza, że ten stan trwa juz jakiś czas :|. Musimy tez skontrolować mocz, żeby sprawdzic czy kuracja działa, no i mam nadzieję, że nic po drodze więcej nie wyskoczy :)

Link to comment
Share on other sites

ja nigdy nie robiłam allegro cegiełkowych...trzeba by chyba zrobić jakiś dyplom-podziękowanie wysyłane na maila w ramach zakupu cegiełki czy coś takiego...je chętnie robię allegro takie zwykłe-do adopcji.może ktos mógłby przygotować taki dyplom, wtedy ja wystawię aukcję.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/997/amstaffsuczka_lagodna.php"]Oddam za darmo - Amstaff-suczka łagodna | darmowe ogłoszenia na Darmobranie.pl[/URL]
[URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=57554&buyOrSell=2"]Ogłoszenia Sprzedam - amstaff suka oddam za darmo[/URL]
[URL="http://www.schronisko24.pl/oddam_psa_357.html"]Schronisko 24h - Amstaff-szkieletor[/URL]

wuwuwu.ogloszenia.hodowle.info/suczka_w_typie_amstaffa,20081212112134.html

wuwuwu.adopcjapsa.pl/

wuwuwu.mojpupil.pl/modules.php?name=Ogloszenia&op=zapisz


nie wiem czemu niektóre linki się nie chcą wklejać:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

No ja to tak sobie z pisaniem chwytających za serce tekstów...
ten do ogłoszeń pisałam sama i chociaż sunia ma ogłoszenia , nawet w specjalnym kąciku adopcyjnym naszej gazety białostockiej to odzewu nie ma.
za to mogę stworzyć banerek , tylko podlinkować nie umiem.
bosz jaki czlowiek zacofany.

Link to comment
Share on other sites

Słońce Zosi...

Zosię w zyciu chyba nie spotkało wiele dobrego. Zapewne trafiła do ludzi jako słodki szczeniaczek, który nie wiadomo dlaczego po kilku latach swojego psiego życia trafił do... lasu:(.
Nie wiadomo dlaczego, bo Zosia to wielkie psie serce, kocha ludzi, pomimo, że nie zaznała od nich wiele dobrego. Kocha ludzi, pomimo gorzkiego smaku odrzucenia. Kocha ludzi, pomimo zimna, głodu i byc może bicia...
Kocha, bo ktos ją znalazł i zabrał z tego okrutnego lasu, bo ktoś ją wyciągnął ze schroniska, bo choć tymczasowy, to ktoś dał jej dom, w którym nie brakuje jej ciepła.
Zostań Słońcem Zosi, które ją ogrzeje, a ona da Ci tyle miłości ile tylko może ofiarować wielkie, gorące, psie serce.

pewnie nie o to Wam chodziło, ale może przynajmniej posłuży za kanwę:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...