Jump to content
Dogomania

III GRAND PRIX TERIERÓW TYPU BULL


Marek

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy ktoś wie może o której godzinie sędziowane będą ASTy? Dojeżdzam jakieś 200 km więc nie chciałbym tam spędzić pół dnia czekając na sędziowanie.

I pytanie do Częstochowiaków, czy to jest przy tzw. Komobeksie? Tak mi wynika z mapki, mieszkałem kiedyś w Częstochowie, ale pewny nie jestem.

pzdr,

Link to comment
Share on other sites

Ja niedoczekałam się końca oceny bullterierów, nie mówiąc już o staffikach. Sędzia bardzo dokładnie oceniał psy i dlatego na innych ringach wszystko się już pokończyło, a w I ringu dalej były bulle. Kto wygrał w bullach i staffikach, czy jakiś z bullowatych znalazł sie na podium w finałach?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tylko tzw przecieki, niestety nie mogłam być osobiście. BOS I BOB Inwazja Bieli, BOS Exenatus, W stafikach rasa dla Bambera, suki szczeniaki dla Banana Girl Berserker, w otwartej pierwszy Apollo Redbul czyli Nero :) Więcej nie wiem, trzeba czekać aż ktoś wróci i sie ulituje :)

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE dla Staff-ki !!!

Jej RAPID SHOT Buldożer został Zwycięzcą Rasy. :klacz: :klacz: :klacz: Wybory odbywały się o godz. 18.00, już po zakończonych finałach, gdy w hali gaszono już światła.

Klasę otwartą psów wygrał TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka, a klasę otwartą suczek TORRIDA KASKARINDA Staff-ka.

Tak więc Staff-ka ma co świętować. :drinking: :drinking: :drinking:

Moja ALFA Skordatuta wygrała klasę championów, natomiast AYKA Stawka Większa niż Życie zajęła II lokatę w klasie młodzieży (na 7 suczek). :D :D :D :D

Tym razem wszystkie wyniki notowała staff-ka i jutro zapewne poda dokładne lokaty.

Gratulacje dla Nero - APOLLO Red Bull wygrał klasę otwartą :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Wybory odbywały się o godz. 18.00, już po zakończonych finałach, gdy w hali gaszono już światła.

trochę niedoceniłam sędziego, oczacowałam koniec oceniania na 17.

Dobrze, że nie zachciało mi się czekać do końca.

Szczerze współczuję i zazdroszczę cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

w mini bullikach, Drago jedyny chłopak dostał wo z bardzo ładnym opisem, Alicja w młodzieży dosk i Zw.Mł, oboje na BIS byli w ścisłym finale, ale wyprzedzeni przez jakieś włochacze :wink: a Jenny Zona Small Bulls dosk w pośredniej. BOB dla Alicji :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...