Jump to content
Dogomania

III GRAND PRIX TERIERÓW TYPU BULL


Marek

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm..zastanawiam sie czy bedzie mozna liczyc że tak powiem od "Sił wyższych" :) na chocby liczbę zgłoszonych psów do poszczególnych klas ?? A może w późniejszym okresie i stawkę :roll: Nie mówię ze teraz ale może na dzień dwa przed wystawą...??? Nie wiem czy to nie przekracza jakis granic regulaminowych dlatego to bardzo skromna pytanio-prośba... :D Czy ktos sie do niej przyłącza?? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się w pełni z fair - ale nie tylko Białystok tak robi. Bowiem oddział ZKwP w Katowicach również tą metodę zastosował przed tegoroczną międzynarodówką. Podał nazwy psów i klasy, w których one występowały, nie ujawniając nazwisk wystawców. Wielkie brawa za takie podejście ! To wyraz szacunku zarówno dla wystawiających, jak i dla kibiców !

Oby wszystkie pozostałe oddziały brały z nich przykład !

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna rzecz - już może nie na temat - wielu wystawców przekazuje relacje z wystaw i wyniki, jakie nasze ukochane rasy osiągnęły. Podawajcie proszę także nazwiska oceniających je sędziów !!!

Pozwoliłem sobie to napisać, ponieważ wiem, jakim ogromnym zainteresowaniem cieszy się WYSTAWA w CZĘSTOCHOWIE. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...