Jump to content
Dogomania

III GRAND PRIX TERIERÓW TYPU BULL


Marek

Recommended Posts

17.10.2004 W CZESTOCHOWIE III G.P POLSKI

BULE I STAFIKI OCENIA JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZNAWCÓW BULTERIERÓW CHRIS KILPATRICK KENNEL KILACABAR

DOSKONAŁY HODOWCA , WŁAŚCICIEL min. ch.FLASHPOINT INFERNO

CH.ROLLING THUNDER CH.STAND & DELIVER CH.FIRESTARTER CH.TURKSHEAD SARACEN CH.JAMES BRIGHT STAR CH.ALECTO COOL BARACUDA CH.LUSTYGLATE TOO HOT TO HANDLE TE I WIELE INNYCH NOSZĄ PRZYDOMEK KILACABAR.[WSZYSCY POSIADAMY W NASZYCH RODOWODACH TE PSY]

AMSTAFFY PANI JOANNA SZCZEPAŃSKA-KORPETTA.

ZGŁOSZENIA można wysłać do 3.10.2004

faxem 0343651139 lub e-mailem [na stronie zkwp o/częstochowa]

mysle że przyjazd na wystawe w Częstochowie jest obowiązkiem dla fanów. pozdrowienia marek opalplast

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

17.10.2004 W CZESTOCHOWIE III G.P POLSKI

BULE I STAFIKI OCENIA JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZNAWCÓW BULTERIERÓW CHRIS KILPATRICK KENNEL KILACABAR

DOSKONAŁY HODOWCA , WŁAŚCICIEL min. ch.FLASHPOINT INFERNO

CH.ROLLING THUNDER CH.STAND & DELIVER CH.FIRESTARTER CH.TURKSHEAD SARACEN CH.JAMES BRIGHT STAR CH.ALECTO COOL BARACUDA CH.LUSTYGLATE TOO HOT TO HANDLE TE I WIELE INNYCH NOSZĄ PRZYDOMEK KILACABAR.[WSZYSCY POSIADAMY W NASZYCH RODOWODACH TE PSY]

AMSTAFFY PANI JOANNA SZCZEPAŃSKA-KORPETTA.

ZGŁOSZENIA można wysłać do 3.10.2004

faxem 0343651139 lub e-mailem [na stronie zkwp o/częstochowa]

mysle że przyjazd na wystawe w Częstochowie jest obowiązkiem dla fanów. pozdrowienia marek opalplast

Zapowiada się nieźle, a potem jeszcze Hauck. Ciekawa jesień idzie.

Link to comment
Share on other sites

Taaak !!! Już zacieram ręce - widzę, że będzie co oglądać i komu kibicować !!! Jak ja kocham Częstochowę !!!

Życzę niniejszym powodzenia wszystkim wystawiającym :kciuki: , trzymam kciuki za znajomych !!!

Wygrać u Chrisa Kilpatricka......................

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to ja się zgubiłam :-?

Jaka sobota na Grand Prix??? Jak byk na stronie widnieje, że 'na wystawie będą przyznane tytuły: GRAND PRIX POLSKI – TERIERY TYPU BULL – CZĘSTOCHOWA 2004, a wystawa jest 17 października.

I zgłaszałam sie przez stronkę, wysyłając formularz według wzoru, to zgłosiłam się tylko na krajówkę czy też na Grand Prix??? :-?

Link to comment
Share on other sites

tak jest bule pierwsze potem stafiki

oczywiście na hali

jest już zgłoszonych 56 buli i 30 stafików!!!!

znaczy to w 2005 roku weekend w Czestochowie

sobota 03.09 Grand Prix

niedziela Wystawa psów

Sajko, Marek podaje już termin przyszłorocznej wystawy :

03 - 04.09.2005 r. Wtedy wystawa będzie rozłożnona na dwa dni.

W tym roku jest wystawa krajowa - 17.10. , na której będzie przyznawane Grand Prix Terriera Typu Bull. Natomiast w przyszłym roku bullowate oraz jamniki i VII grupa FCI będą w sobotę a krajówka w niedzielę.

A więc spokojnie.... :fadein: :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ! Chciałbym jeszcze dzisiaj zgłosic psa na wystawę....jak myslicie dam radę?? Związek w Częstochowie jest otwrty od 15:30///nie wiem czy wpłacac pieniadze juz i przygotować szybko zgłoszenie czy poczekać az zaczna urzedowac?? Oj nie ma to jak opieszałość....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...