Jump to content
Dogomania

BIAŁY PIES, czyli psy i my: hotelowo - bartusiowo / Brodnica


Ania+Milva i Ulver

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do hotelu przyjechała Sara i 6 jej maluchów. Maluchy maja ponad 2 miesięce i szukają domków!!
Zapraszam na wątek!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wlkp-sara-jej-dzieci-szukaja-domkow-zbieramy-na-hotelik-127868/[/URL]


Dianka , która była u mnie 3 miesiące pojechała do domowego dt:loveu:

Czekamy teraz tez na przyjazd Kiera -starszego onka z Zabrza.

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie.Chciałbym zarezerwować miejsce dla psiaka,tylko jeszcze nie wiem jakiego-można tak?

Przepraszam,ale muszę wykasować ten post. w którym pisałam o rezerwacji.Chyba trochę za szybko podjęłam decyzję..muszę to jeszcze przemyśleć.Przepraszam jeszcze raz i zycze powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytania:
Jak długo psiak moze u Was przebywać?
Czy jesli jest sponsorowany może zostac do końca życia?
Rozmawiałam ze sponsorem nr 2 (który poniesie 50% kosztów) i decyzja jest na tak, jesli pies może zostac do konca życia.
Jesli chodzi o koszty opieki weterynaryjnej: po uzgodnieniu ponosimy my (czyli sponsorzy)

Czyli: jesli pies może zostać do końca zycia (oczywiście mam nadzieję,że uda się znaleźć dom) i zgadzasz się na to,że uzgadniamy koszty opieki weta to chciałabym zarezerwowac to miejsce.Jest taki pies u alkoholika,którego może uda sie zabrac po dobroci..oby.Jeśli nie to bedzie jakis inny.Komuś sie zawsze pomoże.
Jeśli te wstępne warunki sa ok to resztę dogadamy na priv ok?

Tym razem post edytowany w celu poprawki najbardziej rażących literówek :)

Link to comment
Share on other sites

Evelin -zakładając hotel dla bezdomniaków liczyłam się z tym,że może byc tak ,że psiak może na dom czekac bardzo długo.
Jeśli jest sponsorowany bez jakis strasznych opóźnień to może u mnie przebywać.


Czasem psiaki, które wyglądają na szybko adopcyjne czekaja i czekaja ...nie ma reguły- wszystko tez zalezy od pomocy w ogłaszaniu i zaangazowaniu ludzi do pomocy w szukaniu domku;)

Link to comment
Share on other sites

Śpieszę donieść.że wstępne rozmowy z alkoholikiem (i przypadkowo jego towarzyszką ) wypadły pomyslnie..obiecali przetrzymać psa do końca lutego..
Najprawdopodobniej uda sie wyciągnąć psa..
Jednak ja nie wierzę alkoholikowi na 100%-uwierzę jak pies będzie u mnie w samochodzie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...