Jump to content
Dogomania

Sznaucer średni - kupa nieszczęścia z Klembowa już SZCZĘŚCIARZ bo ma super dom


weszka

Recommended Posts

a ja mogę potwierdzić ... Fabio jest dośc cierpliwym psem:loveu: przynajmniej jesli chodzi o szczeniaki :evil_lol:
Axel jest szczeniakiem ważącym z 25 kg, jak nie więcej :diabloti:...w szaleństwach z Fioną, parę razy wpadł w Fabia, koło Fabia, czy nad Fabiem :evil_lol: :evil_lol: ... i oboje przeżyli ,na sam koniec Fabio się już zirytował, ale w powietrze kłapnął, tak upominając towarzystwo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GDZIE KOT??????
czekamy na wieści

jesteś wspaniała!!!!, te biedne sznukpi, nawet nie wiem czy u mnie w mieście jest schronisko, nie mam czasu, praca, dzieci, szpital. może to się kiedyś skończy???????

czytam wszystkie wątki o biedakach, sama szukałam, teraz mam moją wariatkę, kocham sznaucery, nie mogę wziąć drugiego psa, choć chciałabym :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']bina twój post aby tutaj miał być napisany czy u mnie w galerii ;) ?
Amiga czekamy na wieści weta - ogólna kontrola, ew. badanie krwi, no i jak stawy/kręgosłup. Przynajmniej na początek ;)[/quote]


Przynajmniej na początek okazało się, że jest o wiele, wiele pilniejsza sprawa niż stawy.
Ale po kolei - Fabio sam z własnej woli wszedł do samochodu!!! W samochodzie pachniały drożdżóki :evil_lol:
Oczywiście nie za chętnie oddał się w ręce wetki. Niestety trzeba mu było założyc kaganiec i to udało się to tylko dzięki łakomstwo Fabia, bo inaczej nie można mu było tego poskramiacza założyć.
No i zaczęło się badanie i na samym wstępie okazało się, że Fabio ma bardzo powiększone jedno jądro. Drugie wg wetki jest atroficzne. To powiększone jest dodatkowo bardzo bolesne, bo biedak aż zapiszczał jak ona go tam dotknęła.
Z biegu więc jesteśmy umówieni na czwartek na godz. 14 na kastrację. Mam nadzieję, że nie oklniecie mnie za natychmiastową decyzję, ale uważałam, że nie ma co tego odwlekać.
Przy okazji narkozy zrobią mu prześwietlenie i od razu obejrzą i zrobia porządek z tymi dwoma "rogami" które mu rosną na głowie i od razu pobiorą mu krew.
Czy dobrze zrobiłam, że bez konsultacji na wątku zdecydowałam? Bo zawsze mogę ejszcz etelefonicznie wszystko odwołać, jak zdecydujecie, że się za bardzo pośpieszyłam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze Amiga (niestety moje przypuszczenia się potwierdzają -te powiększone jąderka sam zauważyłem ,dlatego też -i nie tylko-sugerowałem badania krwi,nie chodziło mi o stawy,obym się mylił).Jeśli nie wypali moja podróż do Koszalina to chciałbym odwiedzić malucha w niedzielę.Może któraś z cioteczek wybiera się (bo mnie mogą np nie dopuścić do Fabia)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jeszcze 100 zł z watku Córuni.
[B]Jurmar98[/B] - napewno nie będzie problemu z odwiedzeniem Fabio, tym bardziej, jeśli uprzedzimy, że do Fabia przyjedzie anioł w męskim wydaniu :evil_lol:
A zresztą jak dasz znać, to napewno którejś z nas uda się tak dojechać, żebyśmy razem poszli do Fabia

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Jeśli nie wypali moja podróż do Koszalina to chciałbym odwiedzić malucha w niedzielę.Może któraś z cioteczek wybiera się (bo mnie mogą np nie dopuścić do Fabia)
[/QUOTE]

:diabloti:A jest ktoś kto nigdy nie przepuszcza okazji odwiedzenia hotelu ...:oops: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: szczególnie jak jeszcze kogos w spacery mozna wrobić :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol:
i ten ktos ma tam najsuperowsze psy :p :p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']To moze najpierw dopytaj, 300 za takiego sredniaka to sporo,chyba że razem z rentgenem.
Jejku, to ile by bernardyn kosztował:shake:[/quote]

Oczywiście, że popytam, ale niezaleznie od tego ile to by kosztowało, to przeciez i tak to trzeba zrobić

Link to comment
Share on other sites

Pasuje mi przyjechać w najbliższą niedzielę ,o ile nie będę wiózł kudłatego do Koszalina.Jeśli będę jednak w podróży,to dopiero przyjadę w następną sobotę lub niedziel.Tak jak pisałem za badania krwi zapłacę a, na inne ewentualne koszty dorzucę 100zł.Z tym,że nie robię prawie nigdy przelewów,zatem trzeba będzie poczekać do mojej wizyty u małego.Ale te kwoty traktujcie jako pewne.

Link to comment
Share on other sites

cholera pisałam i zjadło mi posta :angryy:

To jeszcze raz.

[B]jurmar :loveu: [/B]i wszystko jasne :razz: Ja jeśli będe to w niedzielę popołudniu ale nie wiem czy się uwinę bo mam zaległości urodzinowo-rodzinne do nadrobienia możliwe tylko w weekend.

[B]Amiga[/B] kastracja kosztuje ok. 150-250 zł więc na takie kwoty trzeba się przygotować. Jakoś uskładamy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...