Jump to content
Dogomania

...wrocławskie matuzalemy...Senior ma dom i Bąbel tez doczekal sie, ma dom w Niem.


kikou

Recommended Posts

[quote name='Koperek']ok, mogę odebrać [B]Bąbla[/B] o 15 ze schronu, ale gdzie mam z nim te 15 lub 30 minut przesiedzieć??? Przecież nie na tym mrozie!:roll:[/quote]

w kawiarnii :eviltong::evil_lol:

w aucie? w autobusach? (przejażdżka).. hmm..
pobiegać można :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwa77']Dostałam PW i zgłaszam się , ale widzę ,że Kopereczek już działa !;)
Koperuś jak potrzebujesz kogoś do towarzystwa na czas oczekiwania to mów :lol:[/quote]
[B]iwa[/B] no jak chcesz jechać wydać Bąbla to ino słówko szepnij- w moment wyrzeknę się praw do tej akcji! :evil_lol: Aż tak mi na wolnym czasie nie zbywa, żebym nie wiedziała co z nim zrobić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goga']co sie stalo, ze babel nie pojechal do domu dzisiaj??[/quote]
Patrzcie, jaka poinformowana?!?! :razz:

Mróz był główną przeszkodą w opuszczeniu dzisiaj schroniska przez Bąbla. Natomiast wiem od chłopaka [B]Fredzi,[/B] że w niedzielę osobiście pofatyguje się po niego nowa właścicielka :)

Link to comment
Share on other sites

no niestety auto nie zapalilo:shake:i dalej nie pali cos sie stalo przez ten mroz.Jeszcze do tego netu przez caly dzien nie mialam.Skontaktowalam sie z pania bierze na pewno babelka bedzie w niedziele boi sie troche po wrocku jezdzic dlatego byla z jej str prosba zeby dowiezc babelka w okolice lotniska.I wlasnie bede szukac transportu dla malego na niedziele bo w ten weeken nie ma mnie we wroc. Pani jest z Polkowci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Patrzcie, jaka poinformowana?!?! :razz:

[/quote]

Hej koperek... bo to moi rodzice maja go wziasc..ja neistety nie mieszkam w polsce wiec nic na to nie moge poradzic, a moja mama faktycznie do wrocka sie boi jechac i jedyne miejsce go ktorego moze dojechac jest lotnisko..:oops: szkoda, ze babel musi jeszcze tydzien tam siedziec ugh..
czy ktos wogole byl u niego?? jak on sie ma??

A to jest piesek ktorego ocalili od zamarzniecia moi rodzice no i nowa koleznaka babla.. mam andzieje ze sie polubia..

[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2516/sta70712zf3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Red"][B]Kierownictwo schroniska poprosiło i upoważniło mnie do przekazania następującej informacji:
Ze względu na pewne wątpliwości i zamieszania które powstały w związku ze sprawą adopcji Bąbelka , schronisko bardzo prosi przyszłych potencjalnych właścicieli Bąbelka o kontakt w celu omówienia szczegółów adopcji.
Proszę kontaktować się z Panią Dyrektor lub Panią Lidią.
W przypadku nie skontaktowania się przyszłych właścicieli ze schroniskiem pies nie zostanie wydany pośredniczącym w adopcji ![/B][/COLOR]

Kikou została już powiadomiona przeze mnie o decyzji schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a w jakim wieku ten czarny sierściuch?
będą razem nieźle wyglądać... :cool3:[/quote]
nie wiadomo, gdyz zostala ona zabrana ze stacji benzynowej na ktorej koczowala 4 dni w mrozie czekaja na tych ktorzy ja tam porzucili... ale podobno mloda ok moze 3 lata..
No dzieci raczej nie bedzie bo chca ja wysterylizowac...

dzisiaj rozmawialam z mama i w sobote maja o 16:30 go odebrac na lotnisku.. mam nadzieje, ze wszytskie watpliwosci zostaly rozwiane..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fredzia:)']Dokladnie o co chodzi kikou rozmawiala z pani ustalila szczegoly wszystko dane wyslala mi telefonicznie??co jest grane:roll:[/quote]
Nie ujmując nikomu już wiem, o jakie wątpliwości chodzi, ale nie chcę ich teraz zgłębiać na forum, bo żywą nogą nikt stąd nie wyjdzie:evil_lol:

Także drogie Panie (i do [B]Gogi[/B] również) proszę przeczytać jeszcze raz post [B]iwy[/B] i się do niego zastosować.

Z lotniska do schroniska nie ma przyszła, nowa właścicielka[B] Bąb[/B]la ani strasznie daleko, ani trudno z dojazdem, więc stawienie się osobiste nie powinno być aż takim problemem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...