Jump to content
Dogomania

Cudo czeka na pomoc . ma dom


alvaro

Recommended Posts

Od kilku dni u nas w przytulisku znajduje się takie cudo. Poniewaz u nas nie kastrują i sterylizują chilowo psów jest niezłą gratką ...Może komuś się spodoba mnie oczarował jest cudny przekochany skory do zabaw. A oto cudny London:
[IMG]http://i336.photobucket.com/albums/n335/alvo_album/DSC01831.jpg?t=1227265213[/IMG]

[IMG]http://i336.photobucket.com/albums/n335/alvo_album/DSC01833.jpg?t=1227265232[/IMG]
[IMG]http://i336.photobucket.com/albums/n335/alvo_album/DSC01836.jpg?t=1227265247[/IMG]

London jest przekochany i garnie się do ludzi grzeczny ma około dwóch lat
Jesteśmy jego nadzieją na dobry dom.....

Link to comment
Share on other sites

Kastracjie da radę zrobić ale trrzeba ją zasponsorować schronisko może przyjąć taki dar. Trzeba też działać szybko bo inaczej jak się znajdzie na niego chętny nie zgodzą się już na kastracjię gdyż w schronisku przepełnienie i wizja wolnego miejsca będzie im bardziej miła niż kastracja psa. Ja niestety finansowo kuleją aby zapłacić za całą kastrację ale cos bym tam wyskrobała na cudaka przystojniaka potem możnaby mu zrobić allegro powinien szybko znależć domek.

Link to comment
Share on other sites

Wkleiłam psa na forum zaprzęgowców.
Tylko nie wiem gdzie pies przebywa... Leszno? "leszczyńskie schronisko" niewiele mi mówi :)
No i jakiś kontakt by się przydał, z kim można się kontaktowac w sprawie adopcji, pomocy, tymczasu?
Chociaż jakiś numer tel chcę wrzucic, nie wszyscy mają konto na DGM :)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Karilka jeżeli dobrze kojarze to on jest w boksie z innymi psami (moge się mylic). Ogólnie to naprawde fajny psiak.
Rybka. pies przebywa w schronisku w Lesznie woj. Wielkopolskie. Co do kontaktu to najbardziej zorientowana jest alvaro więc mam nadzieje, że jak wejdzie na forum to poda swój numer.

Link to comment
Share on other sites

Okej, jak tylko dostanę jakiś kontakt do alvaro to zrobię edit i napiszę o nim troszkę więcej. Jak na razie wkleiłam fotki i dałam linka tutaj.
Mogę też zrobic jakieś ogłoszenia tylko tak jak wyżej- muszę mie namiary na osobę zajmującą się psem.
A tak nawiasem- jest pięęęęękny :)

Link to comment
Share on other sites

Witam cieszę się że nie tylko mnie przypadł do gustu mój adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i tel. 0509-425-042. Jeśli ktoś byłby jeszce chętny chciałabym go na miejscu wykastrować przeznaczam 50 zł całkowity koszt to 200 jeśli znaleźliby się jeszcze"darczyńcy" byłoby cudownie ogłaszać go można ale dopiero po kastracji inaczej nie chciałabym aby był wydany jednak już nie moja w tym moc jeśli bym dzisiaj zadzowniła że są fundusze na jego kastracjię pies nie zostanie wydany nikomu tylko z mojej poręki w

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego kastracje u Was aż tak drogo?
W większości lecznic tyle płaci się za sterylkę wcale niemałej suki. Możecie spytac w innej lecznicy czy nie zrobią taniej? Czy musicie zrobic w schronisku? Jest problem z wydaniem psa na zabieg?
U nas na klinikach w Lublinie psa można wykastrowac już od 80 zł. Myślę, że 120zł to maksimum (za dużego psa). Jestem zaskoczona...

Link to comment
Share on other sites

Z innymi psami jest w boksie ale zatrag widziałam niestety u nas kastracja od średniego psa zaczyna się od 180 zł :angryy: 200zł płaciłam za Akitę który miał być uśpiony niestety do stargowaia jest może z 30zł za 50zł płacę za kąplet szczepień z wsieklizną do psiaków. Jakoś cały czas ciągnęłam ale już tego zbyt wiele nie ma u nas konkurencyjnych cen a weci się cenią . Za sterylizacjię kotki płaciłam 250zł . Porównywałam te ceny i wszędzie jest podobnie więc macie jakoś super tanio. Oczywiście faktura jest.Przewozić psiaka i odwozić to już się nie kalkuluje ale tu nie chodzi o dyskusję gdzie jest taniej bo na to nic nie poradzę ja cen nie ustalam . Chciałabym aby go kastrować przeznaczam 50 zł Macia zrozumiałam że się dorzucisz? Może uda się uzbierać. Jeśli psiak zostanie wykastrowany poproszę o fakturę albo mogę też podać nr. do lecznicy 0655297333 i można spytać dlaczego tak drogo;)

Link to comment
Share on other sites

niedoczytałam Macia masz ogromne serducho:oops: mamy 150 zł ja jutro umawiam kastracjię i rezerwuję psa błagam może ktoś jeszcze coś dorzuci to już tylko 50 zł . Jutro napiszę dokładnie kiedy pies będzie mógł być wykastrowany ( trzeba umówić i pewnie jeszcze nie minęło 14 dni od jego przybycia) . Będziemy potrzebować też chętnych na allegro dla niego :loveu:. Wspaniale że uda się go wyadoptować w dobre ręce. Może uda mi się zjechać z ceną ale wątpie zapytam też jeszcze w jedej lecznicy ale wolałabym aby zabieg był w jedej z dwóch o których myślałam. U nas sterylizacjia suki 350zł. Takie ceny płaciło też przytulisko weterynarzowi któy ma opiekę nad całym zoo nie dziwne więc że fundusze szybko się wyczerpały teraz starają sie o unijne ale póki ich nie będzie trzeba zabezpieczyć chociasz te rasopodobne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alvaro'] Wspaniale że uda się go wyadoptować w dobre ręce. [/QUOTE]

Czy to oznacza, że masz już jakiś domek na widoku dla niego?
alvaro, czy sprawdzialiście go czy ma tatoo albo chipa?
I jeszcze mam pytanie zasadnicze... czy on został oddany przez właścicieli czy znaleziony? Ponieważ husky uwielbiają uciekac, więc może ktoś za nim tęskni :)
Co do kastracji ja niestety nie mam jak pomóc, mogę ewentualnie poogłaszac go na kilku stronach.

Link to comment
Share on other sites

tatuażu nie ma został oddany , nie mam nikogo na oku ale skoro zainwestuję w psa nie chcę żeby był wydany byle komu:cool3: więc umówiłam się że ja znajdę mu dom po ogłoszeniach a kastrację mogę umawiać ale dopiero za kilka dni bo narazoe obowiązuje go okres kwarantanny ale jedno jest już pewne nie zostanie przypadkowo wydany jeszcze nigdy mnie w schronisku nie zawiedli jak się umówli ze mną to tak było . W ciągu tygodnia postaram się o nim dowiedzić jak najwięcej

Link to comment
Share on other sites

Napisałam z rozbiegu niestety nie mam wpływu komu psy wydaje się w schronisku a jak sobie chyba wszyscy zdajemy sprawę nie ma wielkiej selekcji niestety:placz:a zainwestuje to chodzi o włożoną pracę w poznawanie psiaka a nie finanse nie chciałabym aby potem trafił np. na łańcuch...nie chciałabym aby trafił żaden ale tak to już jest że dp niektórych człowiek przyzwyczaja się bardziej:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...