Jump to content
Dogomania

Ręcznie robione zabawki :)


Russellka

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo mi się podobają wszystkie ręcznie zrobione zabawki na tym forum :loveu:
Ale najbardziej mam ochotę zrobić węzeł bosmański i "szarpak" w kształcie trójkąta z pierwszego posta :multi: :loveu:
Mam nadzieję że mi się uda, bo nie mam uzdolnień plastycznych :oops:

Buziaki za pomysły :loveu: pomyślę i wrzucę moje pomysły na zabawki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Ola, widzę, że odkryłaś w sobie powołanie :evil_lol:
Ja nie mam powołania do takich rzeczy, należę od tych dziwnych osób które w gimnazjum zrywały się z tego powodu z plastyki :evil_lol:
Niektórzy (Bonni :eviltong:) pewnie wiedzą, że samego robienia szarpaczków nie mogłam się długo nauczyć (ha ha frajer obozu), potem się wkręciłam ale do tej pory mi się śnią po nocach te paski... brrr. :diabloti: [/quote]
Bzikowa ja też długo nie mogłam pojąć jak się robi te szarpaki. Na obozie stwierdziłam, że lepiej będzie się poświęcić malowaniu:loveu:
A teraz Bonni chce to powołanie przelać na mnie:evil_lol:
Co do zabawek własnej roboty... to u mnie dużo rzeczy kończy żywot w 5 sekund szczęki Labradora:diabloti: Ale szarpaki się trzymają:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No prosze genialne i genialni jestescie!!! Moja suka nie chce sie wogole bawic kupmymi zabawkami chyba ze sie je troche przerobi. No ale najlepsze sa i tak skarpetki. ( Nauczyla mojego TŻ odkladania skarpet wieczorem do kosza na pranie a nie zostawiane gdzies na podlodze:evil_lol: )
No i uwielbia wszelkie sznurkowe zabawki a ze zeglujemy sobie rodzinnie to i linek zawsze u nas toche wiec psica glownie bawi sie sznurkami. Zdjecia wstawie jak tylko dorwe aparat.
Czekam na wasze dalsze pomysly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...