Jump to content
Dogomania

Maksik za TM... [*]


mru

Recommended Posts

oj cos mi sie chyba wydaje ze lekko przesadzasz. jak myslisz ze hotele biorą kase a nic na siebie to przyjedz do mnie z chęcia wyrwe sie na 1 dzien a Ty zostaniesz z psami. To praca 24h na dobe. Pranie , sprzątanie, spacery, głaskanie , szczekanie w nocy i w dzień. Sikanie w domu, niszczenie.
Maksik jest starym psem to oczywiste ze ludzie sie boją ja rownież Nie ejst prosto zostac pozniej samemu z duzym starszym psiakiem. Piszesz no cuz trudno jakby został ale mam satysfakcje ze pomogłam
dla mnie to co innego taką satysfakcje mam w domu w pokoju obok razy trzy, w kojcu razy 1 i w garażu razy 1 a niedawno uśpiłam i bardzo pzrezyłam swojego pierwszego starego i schorowanego hotelowicza ktorego NIKT nie chciał. jakby ktos miał miejsce zeby moc przygarnąc psa to by go zabrał i adoptował. A co z wyżywieniem tego psa, leczeniem. To nie jest takie proste.
Wy tez nie mozecie go zabrac do domu choc bardzo byście chciały.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to przeciez Marioli chodzi o to ze WSZYSTKIE hotele biora jedynie psy zdrowe, mlode bez problemow!!
A jezeli piszesz ze opieka nad psami jest trudna to wybacz ale nikt cie do tego nie zmusza! Jakby nie patrzec to jest twoja praca, bo za to dostajesz pieniadze(nie wiem czy adekwatne do pracy bo nigdy hotelu nie prowadzilam)
W koncu ludzie placa ZA COS te 25 czy 30 zl. W cene wchodzi wyprowadzanie psow, karmienie czy podawanie jakis lekow
Wiec wybacz ale twoj post mnie poprostu wkurzyl. Łaski nikomu nie robisz prowadzac hotel a to ze psy piszcza czy jak sama napisalas MUSISZ JAKIEGOS POGLASKAC to hmmm "ryzyko zawodowe":)

Sama wiesz jakie masz mozliwosci i ile mozesz wziac psow wiec nad czym ubolewac?


A My tak, chcialybysmy go wziac ale znamy swoje mozliwosci.

a i jeszcze co do satysfakcji.. to uwierz ze my jej nie mamy! bo tak samo walczylysmy o psa ktory zmarl z dnia na dzien samotny w lecznicy. nie zaznawszy NAWET na chwile ciepla domowego.

A co do twojej satysfakcji to hmm dla mnie satysfakcja nie jest branie 20 zl za dzien za opieke nad psem. ale widocznie ja naleze do innej mentalosci ludzkiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_sami']No to przeciez Marioli chodzi o to ze WSZYSTKIE hotele biora jedynie psy zdrowe, mlode bez problemow!!
A jezeli piszesz ze opieka nad psami jest trudna to wybacz ale nikt cie do tego nie zmusza! Jakby nie patrzec to jest twoja praca, bo za to dostajesz pieniadze(nie wiem czy adekwatne do pracy bo nigdy hotelu nie prowadzilam)
W koncu ludzie placa ZA COS te 25 czy 30 zl. W cene wchodzi wyprowadzanie psow, karmienie czy podawanie jakis lekow
Wiec wybacz ale twoj post mnie poprostu wkurzyl. Łaski nikomu nie robisz prowadzac hotel a to ze psy piszcza czy jak sama napisalas MUSISZ JAKIEGOS POGLASKAC to hmmm "ryzyko zawodowe":)

Sama wiesz jakie masz mozliwosci i ile mozesz wziac psow wiec nad czym ubolewac?


A My tak, chcialybysmy go wziac ale znamy swoje mozliwosci.

a i jeszcze co do satysfakcji.. to uwierz ze my jej nie mamy! bo tak samo walczylysmy o psa ktory zmarl z dnia na dzien samotny w lecznicy. nie zaznawszy NAWET na chwile ciepla domowego.

A co do twojej satysfakcji to hmm dla mnie satysfakcja nie jest branie 20 zl za dzien za opieke nad psem. ale widocznie ja naleze do innej mentalosci ludzkiej.[/quote]

hahaha musisz jakiegoś pogłaskać a to dobre nie ma to jak przekręcanie słow a ja nie biore kasy za satysfakcje moja droga tylko za opieke nad psem i jak myslisz ze 17zł za dobe to jest duzo to podzwon po hotelach. W wiekszosci jak juz zauważyłyscie to hotele w kojcu i własnie za 25, 30zł a czesto i więcej ja psy mam w domu .
I łaski nie robie nikomi i nikt mi łaski nie zrobi ze psa do mnie da Mariola pisze ze co takiego sie stanie jakby pies u mnie został zpomniany pzrez was na stałe :crazyeye: no przy takim nastawieniu to powodzenia

zdrowe , młode bez problemow ponawiam zaproszenie przyjedz do mnie zobacz a potem peplaj nie wiadomo co. Własnie do mnie przyjechał taki super zdrowy, wejdz na watek pufcia z mojego hotelu poczytaj jaki on był ZDROWY młody, kto płacił za jego leczenie, kto płakał jak go usypiał . jest tez watek tediego on tez młodzik ze hej!! Zobacz wątek sunki z parkingu ktora robiła na mnie kupe ze strachu i wymiotowała. jest tez mama ze szczeniakami za smieszne pieniedze bo dziewczyny więcej nie miały. Prawie wszystkie suczki są do natychmiastowej sterylizacji.
Włąsnie wniosłam do domu psa ktory sie zapierał na sedalinie wazacego z 50 kilo gryzącego mnie ale cuz jak to napisałas ryzyko zawodowe.
U mnie psy najczesciej nie maja szczepien, odchlenia i odrobaczenia. Robie to ja. Przyejzdzaja w nocy o połnocy jesli jest takowa potzreba . Woze je do weta i NIKT mi za ten czas NIE PŁACI
wiec jak mozesz następnym razem pomyśl zanim cos napiszesz albo sprawdz.

napisałm do marioli ze przemysle czy nie zabrac go do siebie bo nikogo nie znalazłyście ale widze , ze jenak nie ma sie nad czym zastanawiiać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']
I łaski nie robie nikomi i nikt mi łaski nie zrobi ze psa do mnie da Mariola pisze ze co takiego sie stanie jakby pies u mnie został zpomniany pzrez was na stałe :crazyeye: no przy takim nastawieniu to powodzenia
\[/quote]

sorry Cie bardzo, ale rozmawiałysmy na gg i napisałaś mi, że miałaś taką sytuację. I jak tu to anka ładnie nazwała takie jest ryzyko zawodowe, a nie do cholery ze my bysmy o nim miały zapomnieć! i jak sama napisalas ludzie sa rozni i roznie bywa wiec kazda ewentualnosc, zwlaszcza w przypadku zwierzat trzeba brać pod uwage!
po co te kłotnie? nie mozesz, nie bierz.

Link to comment
Share on other sites

rany... a ja myślłam ze tu ludzie z empatią silną zagladaja tymczasem rozgrywki jakies .. bardzo przepraszam wszystkich - proszę, błagam dajcie spokój ... dajcie mu szanse.. na BogA TEGO KATOLICKIEGO CZY INNEGO cokolwiek... dzisiaj zobaczyłam tego Psa , jkabym nie miała Toffiego (nawiasem mówiąc tez b. podobne zachowanie - było, a teraz nieweile bardziej aktywny - podobno 10-12 letni - kto to wie? boks ze schronu) i niedawano wziętej boksi - na pewno bym go wzieła - ale niewezme - bo mammy zbyt małe mieszkanie dla 2 psów i 2 ludzi..
Jego oczy wygladaja tak jak mojego Toffiego - stara siwa morda i to spojrzenie .. Toffi też jest chory na rózne cholery ale.. ale żyje i chrapie na swoim posłaniu ..
piszę do VIVY - oni mają akcję ,,wybierz miśka'' moze cos pomogą..
serce w plasterkach - przestańcie do cholery ciezkiej sie wykłócać - przeciez tutaj cierpi stary bidny pies...

Link to comment
Share on other sites

Dałam go na forum świnkowe, grona zwierzęce i poprosiłam by wstawili na szczurzy sps. Jeśli udzielacie się też na innych zwierzęcych forach to proszę napiszcie tam o Maksiu bo jak go więcej osób zobaczy to może szybciej ten odpowiedni tymczas znajdziemy. Jeśli ktoś może dać ogłoszenia to też bardzo prosimy.

Jetem75 dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem tej kłótni.
Osoba prowadząca hotel ma przecież prawo 'wyboru' psa, tym bardziej że każde DOMOWE miejsce jest na wagę złota. Pati chyba wie doskonale jakie ma możliwości, jakie psy w tej chwili u niej przebywają i co jeszcze może na siebie wziąć. A jak odmawia przyjęcia dużego, schorowanego, właściwie umierającego psa to jest be? nie rozumiem. Ale za to - sorry - coraz bardziej rozumiem te pustki na azylowych wątkach...:shake:
Za dużo zupełnie niepotrzebnej agresji.

Link to comment
Share on other sites

pidzej ja tu agresji nie widze. napisałam swoje zdanie. pati się z tym nie zgodziła i zrobila sie z tego kłótnia.
jestem rozdrazniona bo kazdy odmawia.
pati ma prawo "wybierać" psiaki. i wybrała.
i koniec tego tematu.

a tymczasu nadal nie widac. Do zadnego hotelu się nie dostanie. Z reszta tak jak mi pati napisała to okres przedswiateczny - korzystny dla hoteli. wiec biedny stary schrniskowy pies nie ma szans wygrać miejsca z domowymi pupilkami.
Zostaje nam szukać dalej... nie mam już gdzie dzwonić.
Zostaje dogo.. i nadzieja ze ktos odpowie na ogloszenie.

diana79 dzieki za pomoc.
w allegro może napisz na początku:

Maksik - pies, który szuka domu na ostatnie miesiące życia.
jakoś pod koniec opisu, że Fundacja pokryje koszty leków, karmy oraz leczenia.
i gdzieś na koncu że przebywa w Azylu pod Psim Aniołem w Warszawie

a tak chyba jest git ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka'] korzystny dla hoteli.[/quote]

po pierwsze jasne, ze korzysnty każdy na to czeka jak i górale na opady sniegu.
a po drugie to miejsca sa z gory zarezerwowane bo to taki włąsnie czas moja droga.
ja sie z nikim nie kłóce tylko wyrażam swoje zdanie i brone sie w momencie kiedy ktos mnie atakuje i wypisuje bzdury na mój temat.

Ja ci napisałam , ze zastanowie sie , ze miejsce mam, ze nie mówie nie ale skutecznie mnie do siebie zraziłyście.
Nic tu juz wiecej nie napisze i prosze aby moje imie nie było juz tu wposminane
jak juz napisałas nie przyjedzie do mnie i temat zakonczony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']ja ponawiam pytanie na ktore nie dostalam odpowiedzi.
Nowotwor bywa bolesny. Jestescie pewne ze on nie cierpi? Nie ma objawow bolowych? Czy podawane mu sa leki przeciwbolowe , i w ogole jakie?[/quote]

nie cierpi i go nie boli. Jakby go bolało i by cierpiał to by się go nie trzymało męcząc, przy życiu. Dokładnie mi to tłumaczyła wetka azylowa, która miała się tu zalogować, ale jej nadal nie ma...
Ja tego wytłumaczyć nie umiem :oops:'

a dostaje:
syrimarol
heparegen
ranigast
encorton
hepatil.

Link to comment
Share on other sites

Dziwna jest zawziętość płci pięknej i delikatnej.
Pati jeśli Cię dziewczęta zraziły ,to wezmę je na kolano i wlepię parę klapsów.Ale czy zraziłaś się i do tego bidy?.Praktycznie to na nim wyładowujesz złość.
Dziewczęta rozumiem wasze zdenerwowanie ,ale to nie powód oceniać kogoś w emocjach ,nie znając go.Przepraszam wszystkich ,za wszystkich i teraz naprawdę zacznijmy dbać o czworonoga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...