Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[quote name='rokitnik']Moze inne dzieci nie były wystawowe?
Trzeba pamiętać, ze ojcem Alexy p. Strzyzewskiej jest Tuscany Chellenger - ojciec kilku Interchampionów, Zwycięzców Europy i chyba już kilku dziesiątek championów różnych krajów. Może inne krycia Twojej Trixi nie były "trafione" z wyborem reproduktorów.[/quote]

[I][B]Przeciez nie twierdze ,ze wszystkie psy musza byc championami.Oczywiscie ze nie wszystkie TRIXIOWE dzieci musza byc cud miod.Nigdzie tego nie napisalam.
Mysle ,ze mialam prawo oczekiwac chocby jakichs zdjec i informacji o jej dzieciach.Wiec jak moglam ocenic wartosc potomkow z innych kryc?
Ja znam linie i psy w rodowodzie TRXIE,wiem jakie tam sie rodzily i moja decyzje krycia bazowalam na tym.A ogromnie cieszy mnie ,ze choc jedno dziecko jakie znam z miotow poprzednich jest tak piekne i ciesze sie bardzo .
Nie zamierzam publicznie rozmawiac o sprawie miedzy mna a Rafalem.Miedzy nami juz sprawy zalatwione.

Anka
Ps. nie rozumiem tez rokitniku wywodu na temat psa (ojca ALEXY),czy ktokolwiek podwazal jego wartosc jako reproduktora?
Oczywiste ,ze to swietny pies i sprawdzony reproduktor.
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='LOGRUS Newfs'][I][B]Przeciez nie twierdze ,ze wszystkie psy musza byc championami.Oczywiscie ze nie wszystkie TRIXIOWE dzieci musza byc cud miod.
Nie zamierzam publicznie rozmawiac o sprawie miedzy mna a Rafalem.Miedzy nami juz sprawy zalatwione.


[/B][/I][/quote]
O, to źle zinterpretowalam Twój post.
Odniosłam wrażenie, że Trixi została zabrana od Rafała, przez to, ze jej dzieci nie trafiły na wystawy - tak to mniej więcej napisałaś. A trudno mieć pretensje do hodowcy o to, że szczenięta przez niego sprzedane nie są wystawiane.
Niby nie zamierzasz mówić o Rafale - ale mówisz na forum odwiedzanym przez wielu zainteresowanych rasą.

A o Chellengerze napisałam dlatego, że jest on ojcem Alexy (i tak się składa, że to własnie Ty podajesz jej imię w postach reklamujących Twoje szczeniaczki)
A poza tym, chyba to nie w taki sposób powinnaś szukać nabywców dla swoich szczeniąt - to nie jest wątek "sprzedaż szczeniąt".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokitnik']O, to źle zinterpretowalam Twój post.
Odniosłam wrażenie, że Trixi została zabrana od Rafała, przez to, ze jej dzieci nie trafiły na wystawy - tak to mniej więcej napisałaś. A trudno mieć pretensje do hodowcy o to, że szczenięta przez niego sprzedane nie są wystawiane.
Niby nie zamierzasz mówić o Rafale - ale mówisz na forum odwiedzanym przez wielu zainteresowanych rasą.

A o Chellengerze napisałam dlatego, że jest on ojcem Alexy (i tak się składa, że to własnie Ty podajesz jej imię w postach reklamujących Twoje szczeniaczki)
A poza tym, chyba to nie w taki sposób powinnaś szukać nabywców dla swoich szczeniąt - to nie jest wątek "sprzedaż szczeniąt".[/quote]

[I][B]Faktycznie zle zrozumiales Rokitniku.
Nie taki sens byl mojego postu.
Ja nie mialam pretensji o nie wystawianie a brak jakichkolwiek informacji o dzieciach.
TRIXIE, nie byla dana na robienie kryc a na jej wystawianie .

Jako jedyna wystawiana i znana przezemnie jest ALEXA i nie mysle udawac ,ze nie cieszy mnie fakt ,ze to piekna sunia.Jestem bardzo zadowolona ,ze ma wspaniale wyniki na wystawach jak i matka doskonalych dzieci.

Wymienilam ja ,aby orientacyjnie dac wyobrazenie o ktorym psie mowie.Nie wszyscy znaja TRIXIE .A tak kazdy moze zobaczyc rodowod i juz mniej wiecej wie jaka suka i z kad sie wziela.
:niedowia:Dziwie sie ile razy moje posty pisane tutaj sa rozumiane inaczej niz ,prawdziwy ich sens.A nie wydaje mi sie abym pisala az tak pokretnie.
Oswieccie mnie .
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Znam tylko część wynikow z Katowicliej wystawy jak ktos zna wszystkie wyniki to proszę o uzupełnienie
CACIB BOB-TORA
ARMA-ZW.Mł I NJwR ukonczony Mł.Ch
Dandys-Zm.Mł
Gratulacji dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Znam tylko część wynikow z Katowicliej wystawy jak ktos zna wszystkie wyniki to proszę o uzupełnienie
CACIB BOB-TORA
ARMA-ZW.Mł I NJwR ukonczony Mł.Ch
Dandys-Zm.Mł
Gratulacji dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote]

A gdzie zdjecia :placz: ? Trzeba poczekac, az Pumilka wroci do domu chyba :p

Gratulacje!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Lonka i Karolinko za miłe słowa wczoraj moje dziewczynki Arma i Atea były bezkonkurencyjne zostały tylko dwie na ringu po prezentacji całej stawki Atea wyglądała swietnie a Arma poczuła wiosne pozdrawiam wszystkich wieczorem wstawię trochę fotek ps.a tak na marginesie wystawa/atmosfera / super załuje ze was nie było ale myślę ze się nie długo spotkamy

Link to comment
Share on other sites

Czesc
Wszystkim gratuluje posiadania tak fantastycznie zadbanych shih tzu:loveu: :loveu:
Byłam na wystawie pieskow w Katowicach i nie moglam wysci ze spotka tylko wzdychachalam i podziwiałam:diabloti: :diabloti:
Bardzo zdziwiło mnie to ze shih sa roznej wielkosci :evil_lol:
Moja Figa nalezy do tych wiekszych:eviltong:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4443/emunewfu2.jpg[/IMG]


:loveu:
Pierwszy "nie-dobierany" kitek.
Na potrzeby zdjęcia z małą spineczką, ale i tak trzeba poczekać jeszcze jakieś 2 tygodnie na zrobienie prawdziwego "nie-dobieranego" kitka.
Widzicie czarne "plamy" na łapach?
Tak byłam ciekawa jak te jego czarne "piegi" będą wyglądać jak podrośnie, i powiem szczerze, że jak dla mnie wyglądają interesująco :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Aisa nu to kiedy chłopaka pokazujesz na wystawie?;)[/quote]


3 maja w Bydgoszczy.
W sumie to nawet dobrze, że niewiele z Was będzie na tej wystawie - w razie gafy skompromituję się na niewielką skalę hehe :lol:


W imieniu eMusia dziękuję za wszystkie komplementy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...