Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

Mam malutki przeciek z wynikow wystawy;) Gratuluje Krzysiowi:loveu::loveu::loveu:Arma Zw.Mł i Najlepszy Junior w Rasie!!!:klacz::smilecol::iloveyou::lilangel:Buziaczki dla Armusi!!!:cool3::cool3::lol:
Gratuluje Solaris za Zw.Rasy Kissy!!!
Agatka masz kolejny powód do dumy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szkoda Karolina, że nie powiedziałaś. My z Danusią miałyśmy miejsce w samochodzie, byśmy sobie pojechały razem.
Ala, pewnie że się cieszę. Kissa była też trzecia na grupie, po pudelkach.
A Arma dostała co dostała, bo Krzysiek spodnie zdejmował przy ringu, czym pewnie oczarował panią sędzinę :eviltong: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Szkoda Karolina, że nie powiedziałaś. My z Danusią miałyśmy miejsce w samochodzie, byśmy sobie pojechały razem.
Ala, pewnie że się cieszę. Kissa była też trzecia na grupie, po pudelkach.
A Arma dostała co dostała, bo Krzysiek spodnie zdejmował przy ringu, czym pewnie oczarował panią sędzinę :eviltong: :cool3:[/quote]Podwojne gratulacji :lol:A Krzysiu to chyba sie nie starał:mad:bo dostał tylko tyle za to:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Mam malutki przeciek z wynikow wystawy;) Gratuluje Krzysiowi:loveu::loveu::loveu:Arma Zw.Mł i Najlepszy Junior w Rasie!!!:klacz::smilecol::iloveyou::lilangel:Buziaczki dla Armusi!!!:cool3::cool3::lol:
Gratuluje Solaris za Zw.Rasy Kissy!!!
Agatka masz kolejny powód do dumy!!!!![/quote] Dzięki Alu wiem ze za Armę w niedziele trzymało wiele przyjaciół kciuki napewno i Ty za co wszystkim dziękuje juz nie mogę się doczekać kiedy się spotkamy na wystawach . Pozrawiam Krzysiek :painting: :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Szkoda Karolina, że nie powiedziałaś. My z Danusią miałyśmy miejsce w samochodzie, byśmy sobie pojechały razem.
Ala, pewnie że się cieszę. Kissa była też trzecia na grupie, po pudelkach.
A Arma dostała co dostała, bo Krzysiek spodnie zdejmował przy ringu, czym pewnie oczarował panią sędzinę :eviltong: :cool3:[/quote]Agatko a Ty z kim się prowadzałaś po całej wystawie!!!!! a te portki to nie powód zwycięstwa moze ten niebieski kolor? a tak na marginesie to Ty stałaś najblizej mnie pozdrawiam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Szkoda Karolina, że nie powiedziałaś. My z Danusią miałyśmy miejsce w samochodzie, byśmy sobie pojechały razem.
Ala, pewnie że się cieszę. Kissa była też trzecia na grupie, po pudelkach.
A Arma dostała co dostała, bo Krzysiek spodnie zdejmował przy ringu, czym pewnie oczarował panią sędzinę :eviltong: :cool3:[/quote]

Własnie tak mi sie wydawało ze mowila Pani ze jedzie, ale Olek wykapany dopiero koło polnocy i nie chcialam dzwonic, a znowu o 6 rano tez nie bardzo w niedziele dzwonic wiec odposcilam. Zreszta powiedzmy sobie szczerze ze szans za duzych nie mialam :).

Link to comment
Share on other sites

Karolina, trzeba było dzwonić, ja bardzo późno chodzę spać a pojechać mogłaś, chociaż się pogapić tak jak ja i nigdy nie zakładaj z góry, że nie masz szans. ;) Szczerze mówiąc wyglądaliśmy Ciebie wszyscy.
Krzysiu, Danusia widziała więcej niż ja, bo ja stałam tyłem a ona się darła WIIIIIDZĘ!!!!:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunoftybet']Dzięki Alu wiem ze za Armę w niedziele trzymało wiele przyjaciół kciuki napewno i Ty za co wszystkim dziękuje juz nie mogę się doczekać kiedy się spotkamy na wystawach . Pozrawiam Krzysiek :painting: :Cool!:[/quote]Mi też brakuje spotkań z wami.Myśle że jusz się wszyscy spotkamy w Opolu;) i pobalujemy troche:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jestem nowa mam nadzieję że mnie zaakceptujecie,mam pieska bez rodowodu(ale bardzo kochanego) a w maju urodzi się moja suczka w hodowli Senida czyli ok lipca będę szczęśliwa posiadaczką 2 shih tzu potem planuje następnego,tylko nie umiem zdecydować się na hodowle,są 3 ktrore bardzo mi się podobają.Mam nadzieję że spotkam was na wystawach( na które będziemy jeździć od listopada-grudnia)

Link to comment
Share on other sites

Coś tu dawno nic nie pisałam, pomyślałam, że skrobnę słówko.
Otóż...
W dniu dzisiejszym (dosłownie 5 minut temu, wciąż nie mogę w to uwierzyć!) eMuś zrobił pierwszą, [U]niczym nie przymuszoną![/U] (np 4ma godzinami "spaceru"), prostacko powiem - kupę! :cool3:

To był chyba najkrótszy spacerek mojego życia - wieje okropnie, zimno i śnieg pada. Robliliśmy małe, szybkie kółeczko, a tu nagle patrzę eMuś rozkłada się na środku chodnika :lol:


A co do wystaw...
Też będę musiała niedługo zacząć, rodowód się "wyrabia" (ciekawe kiedy wreszcie go dostanę...)
Myślałam o Bydgoszczy, może Łodzi, potem pod koniec czerwca Kraków, Warszawa? ;), Gdynia!, Sopot, może Białystok.

Raczej wystawy w miejscach, w których mam rodzinę; albo do których mam blisko.


A jak tam Wasze dalsze plany wystawowe? :D

[B]EDIT:[/B]

[B]Czy ktoś jedzie może do Bydgoszczy?[/B]
[B]Szukam kogoś, kto mógłby ewentualnie pokazać mi kitka. [/B]
[B]Poza tym fajnie by było mieć jakiś punkt odniesienia i pomocną dłoń na wystawie.... :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']Otóż...
W dniu dzisiejszym (dosłownie 5 minut temu, wciąż nie mogę w to uwierzyć!) eMuś zrobił pierwszą, [U]niczym nie przymuszoną![/U] (np 4ma godzinami "spaceru"), prostacko powiem - kupę! :cool3:
[/quote]

:multi: :multi: :multi: Oby tak dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Natdzenellun, twój piesek nie jest "gorszy", bo nie ma papierów a nasze nie są "lepsze" bo mają :razz: Trzymam kciuki za urodziny suczki dla ciebie!

Aisa, Krzysiek od Army jedzie a on lubi dziewczynom pokazywać....te, no kitki :evil_lol: Podejdź śmiało i pytaj! I ogromne gratulacje z okazji Pierwszej Kupy Dworowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Natdzenellun, twój piesek nie jest "gorszy", bo nie ma papierów a nasze nie są "lepsze" bo mają :razz: Trzymam kciuki za urodziny suczki dla ciebie!

Aisa, Krzysiek od Army jedzie a on lubi dziewczynom pokazywać....te, no kitki :evil_lol: Podejdź śmiało i pytaj! I ogromne gratulacje z okazji Pierwszej Kupy Dworowej.[/quote]witam pewnie że pokaże Agatka już widziała to wie:crazyeye:!!!
Asia wal śmiało pokaże ci te kitki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Bydgoszcz fajnie sie zapowiada:cool3:[/quote]

[quote name='pumilo']Noooo, normalnie żałuję , że nie jadę :evil_lol:[/quote]

[quote name='karolayna']Tez zaczynam załowac :evil_lol:[/quote]



Macie jeszcze sporo czasu, żeby to zmienić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Aisa, wysytawa dzisiaj była :cool3:[/quote]Tak ,dzisiaj.Chce serdecznie pogratulowac moim przyjaciolom Blejdzi ukonczyła CH.Pl i została NswR.Belmondo Merlot Zw.Ml i NJwR a mamuska Netusi Sonia BIS WETERAN!!!:loveu::loveu::loveu:Gratuluje serdecznie Malgosi i Robertowi!!!
Gratuluje równiez hodowli Acte Gawis ZW.Rasy i 2 miejsce na BOG!!!Reszte wynikow moze ktos poda:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...