Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='anii']Agnieszka Jak pomysle, zesmy sie minely w Poznaniu... Trzymam mocno kciuki za Fige[/QUOTE]

Dlatego nalegam na opijanie urodzin Lumpa osobiscie :) Oj trzymaj kciuki,trzymaj,bo ona ma prawie 13 lat :(
Nie wiemy,jak zniesie narkoze :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo2']Mała ma się o wiele lepiej :multi: Biega, bawi się, je ;) Jest raczej nieduża i baardzo puchata, taki śmieszny, kochany piesio...
I mam nadzieję, że tak już zostanie.[/quote]Super wiadomość:multi: Bardzo się ciesze.Uściskaj małą i pozdrów Pumilke:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy po... Operacja trwala prawie 2 godziny z ogromnymi problemami.Figa dostala drgawek podczas operacji,ledwo ja sie udalo uratowac. Miala problemy z krzepnieciem krwi i ma strasznie rzadka krew
Podczas operacji zaczela sie przebudzac,a dodatkowa dawka narkozy by ja zabila. Ale juz wracamy do normy. Pila 2 razy wode juz i zaczyna wylizywac rane :( Takze lece jej pilmowac. Dzisiejsza noc bedzie najgorsza.. Trzymajcie kciuki za nia

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':)']Jestesmy po... Operacja trwala prawie 2 godziny z ogromnymi problemami.Figa dostala drgawek podczas operacji,ledwo ja sie udalo uratowac. Miala problemy z krzepnieciem krwi i ma strasznie rzadka krew
Podczas operacji zaczela sie przebudzac,a dodatkowa dawka narkozy by ja zabila. Ale juz wracamy do normy. Pila 2 razy wode juz i zaczyna wylizywac rane :( Takze lece jej pilmowac. Dzisiejsza noc bedzie najgorsza.. Trzymajcie kciuki za nia[/quote]


Jak jest dzisiaj?
Mam nadzieję, że wszystko ok...

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę MAGIC MERLIN Acte otrzymał nominację na Cruft-a :loveu: .MERLIN tym samym został pierwszym shih z polskim przydomkiem uhonorowanym możliwością zaprezentowania się na tej prestiżowej wystawie..Wprawdzie pies nie mieszka w Polsce ale urodził się w Toruniu.Wielkie gratulacje dla właściecielki :multi: ,a przede wszystkim dla wspaniałej hodowczyni :multi: .Za włożoną cięzką pracę i serce!!!Bogusiu cieszę się razem z Tobą:loveu: :loveu: :loveu: .
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']Jak jest dzisiaj?
Mam nadzieję, że wszystko ok...[/QUOTE]

Dzis jest ok. Mala juz lobuzuje. Je jak szalona i byla na spacerkach. Jest w porzadku. Teraz tylko czekac na jutrzejsza wizyte u wtereynarza. Zobaczymy,co powie.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dianthus']W niedzielę MAGIC MERLIN Acte otrzymał nominację na Cruft-a :loveu: .MERLIN tym samym został pierwszym shih z polskim przydomkiem uhonorowanym możliwością zaprezentowania się na tej prestiżowej wystawie..Wprawdzie pies nie mieszka w Polsce ale urodził się w Toruniu.Wielkie gratulacje dla właściecielki :multi: ,a przede wszystkim dla wspaniałej hodowczyni :multi: .Za włożoną cięzką pracę i serce!!!Bogusiu cieszę się razem z Tobą:loveu: :loveu: :loveu: .
Pozdrawiam[/quote]
Przyłączam się do gratulacji dla właścicielki Merlina i oczywiście dla hodowczyni p. Bogusi Strzyżewskiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dianthus']W niedzielę MAGIC MERLIN Acte otrzymał nominację na Cruft-a :loveu: .MERLIN tym samym został pierwszym shih z polskim przydomkiem uhonorowanym możliwością zaprezentowania się na tej prestiżowej wystawie..Wprawdzie pies nie mieszka w Polsce ale urodził się w Toruniu.Wielkie gratulacje dla właściecielki :multi: ,a przede wszystkim dla wspaniałej hodowczyni :multi: .Za włożoną cięzką pracę i serce!!!Bogusiu cieszę się razem z Tobą:loveu: :loveu: :loveu: .
Pozdrawiam[/quote]

Gratulacje dla włascicielki i hodowczyni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dianthus']W niedzielę MAGIC MERLIN Acte otrzymał nominację na Cruft-a :loveu: .MERLIN tym samym został pierwszym shih z polskim przydomkiem uhonorowanym możliwością zaprezentowania się na tej prestiżowej wystawie.[/quote]
Czy to znaczy,ze dotychczas zaden polski shih nie został Interchampionem??:-o

Link to comment
Share on other sites

....Vagabond, Abi Namgial Amusant (pierwsza interka urodzona w polskiej hodowli), chyba jej córka też i Kristin Rondom (mama moich dziewczyn :loveu: ), Hoshi, Sunny, Melodia u Solarisów i rodzeństwo z Warszawy z hodowli Natera, pewnie któryś z wcześniejszych piesków p. Grobelnej i też nie pamiętam więcej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcin M']Oj został, został i to nie jeden: MAGNAT Acte, Tuscany's CHALLENGER AT ACTE, MORGANA Acte i pewnie jeszcze jakieś ale nie wiem:p[/quote]I ztego co wiem Puli jeden z tych interczempionów ma zamiar wziąść udział w tej wystawie:loveu:
Gratulacji dla hodowczyni i włąscicielce Merlina!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']....Vagabond, Abi Namgial Amusant (pierwsza interka urodzona w polskiej hodowli), chyba jej córka też i Kristin Rondom (mama moich dziewczyn :loveu: ), Hoshi, Sunny, Melodia u Solarisów i rodzeństwo z Warszawy z hodowli Natera, pewnie któryś z wcześniejszych piesków p. Grobelnej i też nie pamiętam więcej :roll:[/quote]
Warto wspomnieć też o pierwszym interchampionie tej rasy mieszkającym w polsce czyli Fair play elsudan

Link to comment
Share on other sites

no.. powiedzmy,ze ok,bo Łosica byla dzis na kontroli u weta. Okazalo sie,ze rozgryzla sobie 2 szwy i musiala byc szyta.. Brrr.. Ale juz ma kolnierz i lazi po domu,ciagle piszczy i sie irytuje :) Dobrze jej tak:D A wyglada,jak w zyrandolu :D
A tu Figolec na domowym szpitalnym łożu w nowym nabytku ]:->
[url]http://img390.imageshack.us/img390/1452/figaqr4.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][B]Dianthus -[/B]Każdy Inter ma automatyczną nominacje na Crufta.
Więc MAGIC MERLIN Acte nie jest pierwszym który sie załapał. Nie umniejsza to oczywiście jego sukcesu - GRATULACJE![/quote]


Małe sprostowanie - Interchampion ma prawo do starania się o wystawienie na Crufcie (jak wiesz jest tam zawsze wstępna kwalifikacja - bo i tak wystawianych jest ponad 20 000 psów) A jak wiesz z pewnością - niektóre kraje mają organizowaną wystawę która daje psom 100% kwalifikację na Crufta (taką dostał także w Zagrzebiu młodzieżowiec Lhasa Apso z Azurowej Amhary)
I jeszcze malutkie sprostowanie - jak do tej pory żaden z piesków p. Grobelnej nie ma jeszcze Interchampionatu. I zostały wymienione już wszystkie Intery w Polsce (chyba, że dodacie jeszcze Symarunkę, która jest w Polsce, ale jest faktycznie "francuzeczką"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...