Jump to content
Dogomania

"Ja albo mój pies" TVN Style


Marysia B.

Recommended Posts

[B]Błyskotka[/B] - Wydaję mi się, że już wczoraj był nowy odcinek. Nie jestem pewna, bo oglądałam tylko fragment, ale raczej nie była to powtórka, gdyż teraz jest trochę inaczej: program trwa 60min, jest inna oprawa graficzna, i w ogóle jakiś ciekawszy jest (chociaż może to tylko moje takie złudzenie, ale podobało mi się np. jak Victoria pokazywała na przykładzie kolorowych piłek do czego prowadzi bezmyślne rozmnażanie psów :)). Zobaczymy jeszcze jakie będą kolejne odcinki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 919
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też go oglądałam ;)
Ucieszyłam się gdy w końcu ktoś w TV o tym powiedział! Szkoda, że nie mówiła o kupowaniu z PH.
Odcinek był o mixie mastifa neapolitańskiego. Był po prostu okropny. Ja nie wiem jak można dopuścić żeby pies sie tak zachowywał..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jami']Też go oglądałam ;)
Ucieszyłam się gdy w końcu ktoś w TV o tym powiedział! Szkoda, że nie mówiła o kupowaniu z PH.
Odcinek był o mixie mastifa neapolitańskiego. Był po prostu okropny. Ja nie wiem jak można dopuścić żeby pies sie tak zachowywał..[/QUOTE]

zachowanie tego psa było zachowaniem jakichś 50% psów, jak nie więcej. Dla mnie nic w tym okropnego nie było...

Victoria edukuje teraz USA ;) program jest o 13 lub 15(nie pamiętam dokładnie) w każdą niedziele- i to są nowe odcinki

Link to comment
Share on other sites

Też nie widziałam ostatniego odcinka i rzeczywiście jest to już nowa 5. seria. Super, że program jest dłuższy! :multi:

W niedzielę jest zawsze nowy odcinek o 15.00.

Powtórki są w:
poniedziałek o 00.05,
wtorek nie ma,
środę o 20.30,
czwartek o 12.00,
piątek o 8.00 i 15.25,
sobotę o 18.00.

;)

Link to comment
Share on other sites

łiiii! nareszcie nowe odcinki! :multi::multi: Widzieliście to? Nawet nowa odsłona jest, że się tak wyrażę :evil_lol: I dłużej trwa! Nie tak jak wtedy - 30 minut, tylko prawie godzinę! To już sukces! :D już się nie mogę doczekać kolejnego odcinka.
I ostatnio jak była ta jack russel terrierka z labradorem, na którego się rzucała to było agility! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sunshine']Widzieliście boksera i buldożkę? Wydaje mi się że to lenistwo tych pań nie wina psów:/[/QUOTE]
To nie do końca tak. Właścicielka piesków była osobą chorą, a przestała sobie radzić z psami po przygarnięciu boksera.
A ten beagle - masakra. Ona twierdziła, że on taki gruby, bo objada się ze stresu po pojawieniu się boksera w domu, ale przecież sam sobie do miski nie nakładał! I weź tu teraz odchudź takiego kloca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek12']To nie do końca tak. Właścicielka piesków była osobą chorą, a przestała sobie radzić z psami po przygarnięciu boksera.
A ten beagle - masakra. Ona twierdziła, że on taki gruby, bo objada się ze stresu po pojawieniu się boksera w domu, ale przecież sam sobie do miski nie nakładał! I weź tu teraz odchudź takiego kloca...[/QUOTE]
ale były dwa odcinki z bokserami- w jednym dwa boksery i buldożka która w domu nosiła majtki, a w drugim bokser, charcik i beagle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']mnie chodzi o majciocha:D tam gdzie były dwie panie. Lenistwo:)[/QUOTE]
No tu też były dwie panie- mama i córka. Niestety nie wszystkie odcinki oglądam, więc pewnie mówimy o dwóch różnych.
Ale z pewnością masz rację, bo niestety większość problemów z czworonogami wynika z lenistwa i zaniedbań właścicieli. Każdy by chciał mieć super ułożonego psa, ale już do pracy do słomiany zapał niestety.

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo lubię ten program, oglądam prawie wszystkie odcinki. Niektórzy twierdza że jej metody nie są dobre. A ja uważam, że naprawdę fajna z niej babka i wiedzę ma sporą...
Metody nie mogą być złe, jeśli po pierwsze skutkują, a po drugie nie są dla psa nie przyjemne nikt tam ich nie bije i nie przymusza...
Mnie by się ona przydała, żeby oduczyć moją Kropkę szczekać bo próbowałam już wszystkiego :/ :D
A może był o tym jakiś program :P?

Link to comment
Share on other sites

Był tylko ostatnio z bokserem na balkonie ale on bardziej się rzucał niż szczekał.

Ja też co niedzielę oglądam, jak dla mnie swietny i wiktori metody naprawdę skuteczne[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]

Coś na podobieństwo ale w Polsce :
[URL]http://www.tvp.pl/wiedza/zwierzaki/psi-psycholog/wideo/odcinek-20/225131[/URL]
Do mnie nie przemówił jakos,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Mnie by się ona przydała, żeby oduczyć moją Kropkę szczekać bo próbowałam już wszystkiego :/ :D A może był o tym jakiś program :P?[/QUOTE]
No wiesz - oduczyć psa szczekać, to tak jakby oduczyć człowieka mówić! Widocznie masz gadatliwego pieska :lol:
A tak na poważnie to może znajdziesz coś ciekawego w nowym programie, który ma być od 16 kwietnia na National Geographic "Zaklinacz psów". Ponoć jego metody szkoleniowe są dość kontrowersyjne, ale na pewno będę odlądać.

Link to comment
Share on other sites

Tak mówimy o dwóch innych :D Oglądałam ostatnio ten z beaglem o którym mówisz:). Panią na prawdę podziwiam bo opiekuje się trójką psów a widać było że choroba jej strasznie dokucza. Ale w tym miejscu wkurzyła mnie córka... "nie oddawaj Samsona" ale wyjść z nim na spacer już nie łaska. Była wystarczająco duża by dać sobie radę z bokserem. Taka mała cwaniarka mi się wydawała. A bigielka zatuczyli z miłości:P. Za to charcik był przeuroczy:).

Dla mnie Victoria jest nie tylko dobrą treserką ale także dobrym psychologiem bo potrafi rozmawiać z tymi ludźmi... ale jestem ciekawa ile jest prawdy w tym że w 1 minutę zapanuje nad każdym psem:evil_lol:. Coś mi się wydaje że to chwyt telewizyjny:diabloti:

Baski a o szczekaniu był odcinek :D

tutaj żaba podawala link:
A dla tych którzy jak ja nie mają TVN style [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] podaję link [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] (wystarczy usunąć spację)

vod. onet.pl/ja-albo-moj-pies,ja-albo-moj-pies,1591,1,1607,odcinek.html

tutaj chyba oglądałam:D Było przy okazji pani z 6 psów, która karmiła je lodami i zamykała w klatkach jak wychodziła...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A tak na poważnie to może znajdziesz coś ciekawego w nowym programie, który ma być od 16 kwietnia na National Geographic "Zaklinacz psów". Ponoć jego metody szkoleniowe są dość kontrowersyjne, ale na pewno będę odlądać.[/QUOTE]
Czekam na to z niecierpliwością! Chce zobaczyć odcinek z rudym pinczerkiem w spocie reklamowym była scena jak lata z pomocą tego pana. Program zapewne z "prawdziwymi" niegrzecznymi psami, anie to co w Ja i mój pies gdzie 99% to lenistwo i nie wychodzenie z psem na spacer :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...