Jump to content
Dogomania

"Ja albo mój pies" TVN Style


Marysia B.

Recommended Posts

Uwielbiam ten program... Treserka jest fantastyczna. Podoba mi się jej profesjonalizm i to że nie pozwala na rozpieszczanie psów :) Dziwi mnie zachowanie niektórych właścicieli... w jednym programie małżeństwo spędzało 2 godziny gotując obiad dla psów, a sami jedli dania z mikrofali... lekka przesada...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 919
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='girolka']Uwielbiam ten program... Treserka jest fantastyczna. Podoba mi się jej profesjonalizm i to że nie pozwala na rozpieszczanie psów :) Dziwi mnie zachowanie niektórych właścicieli... w jednym programie małżeństwo spędzało 2 godziny gotując obiad dla psów, a sami jedli dania z mikrofali... lekka przesada...[/QUOTE]

Ci ludzie mieli traume ze względu na swojego poprzedniego psa który na coś tam zachorował poprzez niewłaściwe żywienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='infers']Ci ludzie mieli traume ze względu na swojego poprzedniego psa który na coś tam zachorował poprzez niewłaściwe żywienie.[/quote]
Na raka.

Ale sami się nie bali, że też mogą zachorować jedząc żarcie z mikrofalówki... :cool1:

Skoro gotowali psom, to mogli ugotować trochę więcej dla siebie. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...