Jump to content
Dogomania

[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dOŁĄCZAM SIE DO PRÓŚB O FOTECZKI :lol::lol:I melduję posłusznie, że kaska za pół miesiąca (czyli do końca lipca) wpłacona- 125 zł.
Wyjeżdzam i żegnam sie ze Słodziakiem i ze wszystkimi alfisiowymi cioteczkami najpiękniej jak potrafię. Prosze o mizianki specjalne dla Alfisia od cioteczki Goni a od pozstalych aniołów alfisiowych poprosze o cieplutkie mysli w moja stronę.
Już pozdrawiam i juz tęsknie:loveu::loveu:"do nastęopnego":iloveyou::bye::bye::bye:

[quote name='malicja']udanych wakacji goniu66 :bye:
dolaczam sie do prosby o alfikowe fotki :lol:[/quote]
Dzięki Malicja- dzis do skarpetki Alfisia dotarła Twoja wpłata i Madcat1981- obie cioteczki wpłaciły po 10 zł. dziękujemy serdecznie:loveu::loveu:Po opłacie za hotelik w skarpecie Słodziaka mamy maleńko kasiorki- 91,84 zł a po powrocie mam wpłacić kolejne 125 zł więc prosze Kochane cioteczki o wpłaty i mam nadzieję, ze po powrocie będe miala co wpłacić (bo na mój porfel to po wakacjach nie ma co liczyć:cool1:)...PAPPAp...:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moria'][URL="http://dziennikelblaski.wm.pl/Porzucaja-psy--by-spokojnie-wypoczywac-na-urlopie,74281"]Porzucają psy, by spokojnie wypoczywać na urlopie - Dziennik Elbląski - Dziennik Elbląski[/URL][/quote]


Toż to nasz Alficzek karierę w mediach robi:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu: Moria, a ta pani "obok Alficzka":evil_lol: to Ty? :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z dzis


[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/al001.jpg[/IMG]

[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/al003.jpg[/IMG]

[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/al004.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz Alfisiu śliczny i kochaniutki:lol::lol:Zaraz robię podsumowanie wplat i wypisze wszystkie oraz postaram sie wplacic pieniazki(2 ratę) za ten miesiąc:lol::lol:
MUszę przyznac, ze zaskoczyły mnie dotki bardzo mile...alfiś to naprawdę cudeńko jakich mało...myślę, że po wakacjach znajdzie domeczek na 100%:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

NO dobra, juz wszystko wypisuję-
[U]wpłaty na konto Alfisia od dnia 29.06. 2009:[/U]
[B]3. 07- Yana- 20 zł
6. 07- Myrkur Dagur- 20 zł
8. 07- asl- 10 zł
10.07- Anula1959- 15 zł
13.07- ab- agnieszka- 64 zł
17.07- Gonia13- 10 zł
21.07- Gonia66- 10 zł[/B]
Wszystkim pamiętającym cioteczkom serdeczne dzięki:loveu::loveu:
Po ostatnich opłatach za pól miesiąca na koncie Alfisiowym pozstało 91, 84 zł. Po koolejnych lipcowych wpłatach (149 zł), w skarpecie do dzis było [B]240 , 84 zł. [/B]Dziś jednak dokonałam płatności za kolejne 15 dni (do 15-go sierpnia) 125 zł, więc skarpeta opustoszala i pozostało w niej już tylko [B]115, 84 zł[/B].
Obejrzałam zdjęcia Alfika i filmik z TV- to naprawdę prześliczny pies i zupełnie nie rozumiem dlaczego jeszcze nie jest w domku..ale widocznie żaden domek nie zasłużyłl sobie jeszcze na odwiedziny tak dostojnego i ślicznego Slodziaka, wiec cierpliwie czekamy, bo nasz Słodziak nie wygląda na zniecierpliwionego:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Goniu, a co z moją wpłatą? Mam zlecenia stałe dla Alfisia i Kajetanka - u Kajetanka wykazałaś moją wpłatę, a u Alfisia nie :roll: Sprawdziłam, przelew poszedł o czasie :eviltong: Więc Alfiś powinien mieć ciut więcej pieniążków :p

Link to comment
Share on other sites

Też nad tym ubolewam i polecam co wszędzie, bo praktycznie jest adopcyjny od zaraz, wykastrowany, czysty i juz bez problemowy. Nadaje sie do malego mieszkanka, wymaga malo spacerkow i krotkie raczej ze wzgledu na swoją łapkę. Toleruje koty, do dzieci raczej sie nie nadaje nie nadaje sie tez do psow, ponieważ nie rozroznia zabawy od burdy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...