Jump to content
Dogomania

Sunieczka w domku:)Love me;)dziekuje


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewelinka_m']Justysiek póki sunia jest u Ciebie nadal zrób jej dobre zdjęcia, to podstawa w ogłoszeniach, to z reguły zdjęcia przyciągają potencjalne domki.
Przydałoby się zbliżenie na pyszczek i całą sylwetkę, najlepiej na dworzu tam masz i lepsze oświetlenie i lepsze tło;)[/quote]
wiem wiem zdjecia:roll:
ja teraz troche przychorowalam i nie mialam jak, ale sie postaram zrobic:p

Link to comment
Share on other sites

u mnie też strasznie grzeczniutka jest :) na polko nie za bardzo tylko na chwilke tak to by dupeczke grzała w domu najlepiej na fotelu :cool3: już musiała zostać sama ale żadnych szkód nie widze ;)
chciałam porobić jej zdjęcia,ale przedtem bała się aparatu i nie chciałam jej męczyć,a teraz nie mam czasu bo dostałam skierowanie do szpitala :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
nie wiem co bedzie ze mna i kiedy bede mam tylko nadzieje ze bede mogla miec komorke i że nie będą mnie tam w ogóle trzymać :roll:
W każdym razie sunia jest bezpieczna :)

Link to comment
Share on other sites

Justysiek, nie ma za co dziekowac, ciesze sie ze moglam pomoc ;)
TZ zostal totalnie urobiony w ciagu 15 min. Wystarczylo ze sunia lezac na moich kolanach oparla sie pyszczkiem o ramie TZ-ta :evil_lol: Cala droge byla bardzo grzeczna. Z tego co zauwazylam to boi sie samochodow ciezarowych, bo uciekala od moich drzwi kiedy mijalismy jakas ciezarowke :shake: Aha! I mam Jutysku Twoja smycz, bo LoveMe powiedziala ze nie trzeba zostawiac, wiec mozemy sie kiedys umowic na odbior.

LoveMe wracaj do zdrowia!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...