Jump to content
Dogomania

Sunieczka w domku:)Love me;)dziekuje


justysiek

Recommended Posts

[quote name='erka']Justysiek, mialaś zrobic jeszcze jakieś dobre zdjęcia, to podstawa w adopcji. Umieśc zdjęcia , na razie te co masz w pierwszym poście, bo nikt nie ma czasu na przegladanie calych watkow , napisz tez tam krotkie info o suni.
No i caly czas oglaszaj, bo samo dogo nie wystarczy.
Jak oceniasz jej wiek?[/quote]
wg mnie okolo roku, to moze byc jej pierwsza cieczka...poza tym ma wszedzie ogloszenia, procz allegro:roll:a zdjecia zrobie tylko naprawde nie wyrabiam sie czasowo:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok zrobiłam nowy post, teraz musze wyjsc z domu moze ktos cos podpowie albo si e odezwie, jak nie to jak wroce to przesledze inne podobne watki, tu masz adresi jesli mozesz to patrz moze się ktos odezwie

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/platny-dt-potrzebny-od-zaraz-125402/#post11287318[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Tylk skąd kasa na płatny DT?

Justysiek, jak chcesz szybko znalezć dom, jak przez cały czas nie możesz zrobić lepszych zdjęć?[/quote]
zdecia dam zaraz , ale tylko z kotlowni bo mala wcale nie chce wychodzic na zewnatrz bo jej zimno
a dom tymczasowy nie wiem...:-(nie mam pomyslu.
przeciez jej teraz nie wyrzuce na snieg bo to jak wyrok smierci:placz:a i tak mam juz wyrzuty sumienia ze domowy pies siedzi w kotlowni:mad:

Link to comment
Share on other sites

Wstaw moze do pierwszego postu to zdjecie, bo te z kotłowni nie wygladaja zbyt zachecająco.
Sunia jakas taka wystraszona , Moze jutro w dzień uda Ci sie zrobic na dworze, jakies fajne zdjęcia i takie zeby ja bylo cała widac.

[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7012/53164578ce0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hej powiedz mi prosze do ludzi z jakich wojewodztw napisalas? ja moze popytam o innych, musimy skolowac kase kazdy moze mam nadzieje cos zaoferuje, moge zrobic allegro cegiełkowe tylko nie wiem jak sie z tego potem rozlicza, trzeba od zbieranych pieniedzy odprowadzic jakis podatek czy cos? jak by juz bylo mogłybysmy wysyłac obcym ludziom na naszej klasie link z prosba o kupienie cegiełek. Ja zawsze tak robie wchodze na konto jakis miłosnikow psow i kazdmu wysyłam i namawiam. Tylko wlasnie nie wiem czy to by bylo na Twoje konto czy moje czy na czyje, nie mamy zadnej fundacji. A i jeszcze pytanko jak dlugo moze ten piesek jeszcze u Ciebie zostac? Ile mamy dni na to aby znalesc mu domek, wiem, ze ta sprawa jest na wczoraj ale czy jeszcze chociaz pare dni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']Mamy propozycje dt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam nadzieje , ze aktualna jeszcze. 10 zl za dzien z wyzywieniem[/quote]
Opole jest strasznie daleko...:roll:nie wiem juz sama, nalepiej jak by znalazla dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Wstaw moze do pierwszego postu to zdjecie, bo te z kotłowni nie wygladaja zbyt zachecająco.
Sunia jakas taka wystraszona , Moze jutro w dzień uda Ci sie zrobic na dworze, jakies fajne zdjęcia i takie zeby ja bylo cała widac.

[/quote]
bo sie bala aparatu:roll:zrobie na dworze, tylko jak mowilam ona nie chce tam dlugo byc bo jej zimno:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...