Jump to content
Dogomania

Sunieczka w domku:)Love me;)dziekuje


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Brysio']Dziewczyny!! czy ja dobrze widze??? czy ktos z allegro dzwonil po sunie? wlasnie widze ze sunia ma czterech obserwujących ale jakos cisza byla. Cudownie!! aukcja mi sie konczy sie za 18 godzin, miejmy nadzieję, ze ta kobitka się zdecyduje:razz:[/quote]

chyba się zdecydowała :)

I NA JUŻ POTRZEBNA OSOBA KTÓRA SPRAWDZI BYĆ MOŻE NOWY DOMEK W NYSIE!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']do Opola co jakiś czas jeździ Eliza z Jędrzejowa[/quote]
ona jest w stanie juz jutro po nia przyjechac:ptakze ktos do sprawdzenia warunkow, i macie moze umowe adopcyjna? bo ja nie mam a potrzebna mi:cool3:aaa i Pani kilka dni temu psa zabil samochod, kierowca uciekl a psa uspili:shake:nie wiem roznie jest w zyciu nie chcem nikogo skreslac:roll:ake zmartwilo mnie to

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hovomaniaczka']Moze sie suni uda! Ale ta kobita specjalnie psa pod samochod raczej nie pchala... Oby ktos sie znalazl do sprawdzenia domku![/quote]
wiem dlatego mowie ze nie skreslam:p
pani ma 2 dzieci, zakochala sie u suni, moze juz jutro po nia przyjechac, zgadza sie na wsio:pdotyczace umowy, jest ciagle w domku bo nie pracuje wiec sunka nie bylaby sama.[B] POTRZEBUJE UMOWY ADOPCYJNEJ I OSOBY[/B] [B]CHETNEJ NA SPRAWDZENIE DOMKU[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LoveMe']ii jak ???[/quote]
wydaje mi sie ze oki jest, sa wszystkie warunki:lol:
tylko Pani chciala jutro przyjechac a najwczesniej moze jutro uda sie domek sprawdzic:roll:ciekawe czy sie nie rozmysli:cool1:ale trudno jak cos , troche strach tak w ciemno oddac psa:shake:
Edit:
wlasnie mialam tel do tej Pani chce sunie jak najszybciej, moze jutro uda sie zrobic wizyte , trzymam kciuki ze [B]Katrinko[/B] znajdzie czas,:loveu:i wtedy we wtorek jesli byloby oki wsio to przyjedzie do ciebie Love me:multi:a ty juz sama wiesz co masz zrobic, czyli podpisac umowe:eviltong:mam wielka nadzieje ze sie uda i ze sa to odpowiedzialni ludzie:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']wydaje mi sie ze oki jest, sa wszystkie warunki:lol:
tylko Pani chciala jutro przyjechac a najwczesniej moze jutro uda sie domek sprawdzic:roll:ciekawe czy sie nie rozmysli:cool1:ale trudno jak cos , troche strach tak w ciemno oddac psa:shake:
Edit:
wlasnie mialam tel do tej Pani chce sunie jak najszybciej, moze jutro uda sie zrobic wizyte , trzymam kciuki ze [B]Katrinko[/B] znajdzie czas,:loveu:i wtedy we wtorek jesli byloby oki wsio to przyjedzie do ciebie Love me:multi:a ty juz sama wiesz co masz zrobic, czyli podpisac umowe:eviltong:mam wielka nadzieje ze sie uda i ze sa to odpowiedzialni ludzie:cool1:[/quote]

mam nadzieje co do tej wizyty ;) bo suni w ciemno nie dam i chociaż mialabym tam sama isc na nogach żeby zobaczyc warunki to pojde :evil_lol:
Widze,że Pani strasznie zainteresowana jest sunią :lol:
Oby wypaliło i wszystko dobrze się skonczylo:)

Link to comment
Share on other sites

zgłosiła się jej właścicielka,że jej sunia zaginęła,bo nie ma ogrodzenia ale,że nie ona wywiozła psa.Jutro ma po nią przyjechać i podpisać umowe adopcyjna w której będzie punkt,że ma zapewnić suni bezpieczeństwo mam na myśli to ogrodzenie...
Na miejscu będzie Justysiek to będzie ich miała na oku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']:crazyeye: ale czy to pewne, że to jej pies?
dziewczyny, może lepiej babce nie wydawać suni dopóki ogrodzenie nie będzie naprawione, tak sytuacja się powtórzy.. a dla suni może to się skończyć o wiele gorzej :shake:[/quote]

a niby na jakiej podstawie wiadomo ze to jest jej pies?

najpierw bym sie z nia spotkala poprosilabym o ksiazeczke zdrowia, czy jest zaczipowany..etc...wiem ze nie wszedzie sa takie zwyczaje ale w ten sposob mu7si pokazac, zze jest odpowiedzialnym wlascicielem

ja bym chyba nie wydawala
chybabym powiedziala ze psa nie ma...ze wyadoptowany...zobaczylabym jaka reakcja

ilez to juz czasu uplynelo?

ksiazeczka zdrowia jest? jak go szukala?
skad sie dowiedziala ze pies jest u Justysiek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...