Jump to content
Dogomania

Grocie, masz dom ... nie tylko w murach budynku, ale w sercach Twoich opiekunów ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam naprawdę świetne zdjęcia jak Grot z kotkiem się niucha :) Dzisiaj wszysko poszlo OK, będę dzwonić do Pani która jest zainteresowana i mam nadzieję uda się nam spotkać w miarę szybko. Grot dzisiaj był czesany przezemnie i kierownika i naprawdę mu się podobało. Sporo jeszcze do szczotkowania zostało ale dałam mu spokój bo zmęczyło się psiko tym nadmiarem pieszczot szczotką.

To naprawdę wyjątkowe i cierpliwe psisko a że czasem w budzie warknie to ewidentnie na - odwal się dzisiaj nic z rozmów ,,, jak każdy z nas :)

Link to comment
Share on other sites

przykro mi

Pani jednak wycofała się z adopcji Grota - rodzina nie zgodziła się pomóc, została sama z chęcią adopcji ...

nie mam sił słuchajcie, Śnieżka szuka domu, Grot wyszczotkowany ... :shake: i po co? skoro nie ma dalej domu - tak dzielnie psisko to znosiło :-( MAM DOŚĆ!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']przykro mi

Pani jednak wycofała się z adopcji Grota - rodzina nie zgodziła się pomóc, została sama z chęcią adopcji ...

nie mam sił słuchajcie, Śnieżka szuka domu, Grot wyszczotkowany ... :shake: i po co? skoro nie ma dalej domu - tak dzielnie psisko to znosiło :-( MAM DOŚĆ!!!![/quote]
:-(:-(:-( :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

poruszone pół polski mam wrażenie, wczoraj na telefonach nie wiem ile spędziłam ...
Kurcze, jak nie znajdziemy domu to nie wiem co! Nie wyobrażam sobie aby święta miał w schronie spędzić tym bardziej że to pierwsze w schronie. Nie lubię świąt ale polubię jak będę miała świadomość Grota w cieple ...

Domu proszę przybądź

Wierzę w ludzi dobrych, cennych którzy pomagaja Grotowi, chociaż nie widzieli, chociaż nie poznali a zaufali ...

musi być dobrze!

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9468/grot2oh9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...