Jump to content
Dogomania

Grocie, masz dom ... nie tylko w murach budynku, ale w sercach Twoich opiekunów ...


albiemu

Recommended Posts

[quote name='JustynaM.']Grociku wspaniały wierze ze znajdziemy w końcu domek,a był jakiś odezw z ogłoszeń?[/quote]

totalna cisza :-(

Ja poruszyłam osoby z dogomanii też, anioły nie ludzie i jestem umówiona, że jak cos będzie dostanę telefon ... czekam i uwierzcie mi jak dzwoni komórka zawsze z nadzieją ze o Grota chodzi CISZA jednak - będzie to kiedyś ten telefon wiecie ... i usłyszę - ja w sprawie Grota bardzo chcę dać mu dom.

On tak strasznie czeka na człowieka, na kontakt, czesanie tak dzielnie znosił tylko po to aby ze mna być - porusza mnie ten pies ... :-(

[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3967/grot2yn4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa gonzales']Witam wieczorem.Jesli sie przydam , to dla czarnulka 20 zl , co miesiac wysle cioteczki.Rzeby sie udalo, bo trzeba kilkaset zl .Trzymaj sie nasz czarnulu.[/QUOTE]
Witaj cioteczko dziękuję za deklaracje na razie nie mamy wystarczająco żeby cokolwiek działać,ale będziemy pamiętać o twojej deklaracji .
Albiemu mam pomysł chciałbym napisać do jakiej Fundacji żeby użyczyli nam konta na zbieranie pieniędzy na hotelik dla Grota ,a może Ty znasz jakaś? Bardzo Pilne!!!!! Jak będzie konto to myślę ze damy rade !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaM.']Grocik dla mnie choć się nie poznaliśmy osobiście jest bardzo,bardzo ,bardzo ważny,i myślę o nim ciągle jak tu mu pomoc ,bardzo fajny staruszek ,jedyne co mogę to dalej pisać ogłoszenia i prosić ludzi o deklaracje na hotelik,bo mamy za mało aby działać[/quote]
Witam wieczorem.Jesli sie przydam , to dla czarnulka 20 zl , co miesiac wysle cioteczki.Rzeby sie udalo, bo trzeba kilkaset zl .Trzymaj sie nasz czarnulu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaM.']Witaj cioteczko dziękuję za deklaracje na razie nie mamy wystarczająco żeby cokolwiek działać,ale będziemy pamiętać o twojej deklaracji .
Albiemu mam pomysł chciałbym napisać do jakiej Fundacji żeby użyczyli nam konta na zbieranie pieniędzy na hotelik dla Czarka ,a może Ty znasz jakaś? Bardzo Pilne!!!!! Jak będzie konto to myślę ze damy rade !!!![/quote]
Witam raniutko cioteczki , Grocu , krolewiczu nasz , badz silny.przytulam cie , szkoda ze z daleka.

Link to comment
Share on other sites

Podnosze Grocika!
Albiemu mam pomysł chciałbym napisać do jakiej Fundacji żeby użyczyli nam konta na zbieranie pieniędzy na hotelik dla Grota,a może Ty znasz jakaś? bo to wy jesteście na miejscu tz, Ty i Neczka i wy będziecie pieniądze przekazywac hotelikowi a nie ja bo mnie nie ma w Pl. Pilne!!!!! Jak będzie konto to myślę ze damy rade !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...