Jump to content
Dogomania

Fotoblog Pandy (:


Juszes

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podobna do wszystkich innych ale to moje zdanie bo ja to tak tylko po klasyce jadę. wiesz,czarne to czarne,rude to rude a białe to białe tylko pomarańczowe to rude. a tak przy okazji zmiany futra to widuję takie coś podobne do twojej panny tyle że młodszą ok.miesiąca. ale interesuje mnie to czy twoja do okoła oczu jest też ciemniejsza i przyrudzona? tak jak by się mocno zapłakała. pytam czy to norma i wszystkie rude tak mają? ja do tej pory myślę że to domena tylko tych piesków z problememi "ocznymi"?
duże oczka małe główki a przy okazji skóra powiek naciągnięta aż tak że się do środka wywija razem z rzęsami i drażni oko. nie mam porównania ze swoimi bo te zawsze czarne,nawet jak by im do oczu smoły nalał to by nic nie było widać po tym ich płaczu. może koło oczu wszystkie rude tak się wybarwiają?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edie21']podobna do wszystkich innych ale to moje zdanie bo ja to tak tylko po klasyce jadę. wiesz,czarne to czarne,rude to rude a białe to białe tylko pomarańczowe to rude. a tak przy okazji zmiany futra to widuję takie coś podobne do twojej panny tyle że młodszą ok.miesiąca. ale interesuje mnie to czy twoja do okoła oczu jest też ciemniejsza i przyrudzona? tak jak by się mocno zapłakała. pytam czy to norma i wszystkie rude tak mają? ja do tej pory myślę że to domena tylko tych piesków z problememi "ocznymi"?
duże oczka małe główki a przy okazji skóra powiek naciągnięta aż tak że się do środka wywija razem z rzęsami i drażni oko. nie mam porównania ze swoimi bo te zawsze czarne,nawet jak by im do oczu smoły nalał to by nic nie było widać po tym ich płaczu. może koło oczu wszystkie rude tak się wybarwiają?[/quote]

to nie zależy od tego czy pies rudy.
mój jest biały i też tak ma.
niektóre psy poprostu tak mają że łzawią mocniej, niektóre mają niedrożne kanały łzowe (właśnie najczęściej małe rasy).
mój tak miał, ale udrażnianie nic nie pomogło, może nawet gorzej jest..
u niektórych psów po prostu tak jest i trzeba je kochać takie jakie są. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim!
Wszystkim kobietkom życzymy z Pandą spełnienia marzeń! :loveu:
Kilka dni temu na spacer wzięłam aparat,. ale wszystkie rozmazane, bo nadpobudliwa ta moja kula. Ale już za tydz chyba jednak moja siostra przyjedzie! Oby oby, bo tęsknię za... aparatem:evil_lol:
Jutro Panda już 6 miesięcy skończy, jej jak ten czas leci!

[quote name='Feigned']Juszes, ale ona świetna jest. :loveu:
muszę ją kiedyś na żywo zobaczyć, koniecznie. :cool3:[/quote]
A no no, ja też chce Axelka zobaczyć :loveu:

Edie21, szczerze mówiąc to aż tak się w ten temat nie wgłębiałam i do końca jak z tymi oczkami jest to nie wiem (;

Link to comment
Share on other sites

quote=m@dzi@;11938796]Pandzia jest śliczna :) ma już pół roku a wydawałoby się że tak niedawno ją wzięłaś :)[/quote]
[quote name='deer_1987']Leci.. zaraz rok bedzie potem 10 lat :D[/quote]
[quote name='Dozia_13']Ojj leci ten czas jak szalony... Ja pamiętam dziń w którym dostałam moją sucz, a to było 3lata temu...:shake:[/quote]
No, czas leci jak szalony!, ale póki co to ja się z tego tylko cieszę, bo z wiekiem Pandzia pięknieje, już futro ma takie cudne, że ojeju :loveu:

[quote name='jbk']Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :(

:calus:[/quote]
Skądś to znam... >: Niestety sama też nie mam ostatnio w ogóle czasu na dogo, dziś mam do szkoły na później, wiec korzystam i łażę po dogo. (:

[quote name='Feigned']noo, to będzie trzeba coś z tym zrobić :diabloti:

czekam na foty nowe :loveu:[/quote]
No to pomyśly już wiosna/ latem <:
A fotki będą! Jupi siostra już na bank przyjedzie na weekend, uffff. W końcu będzie aparacik :loveu:

Link to comment
Share on other sites

SIostra przyjechała... aparat jest, ale... :angryy::angryy: Zapomniała kabelka i ładowarki! :placz::placz: Jutro kupię normalne baterie, zrobię tyle zdjęć, ile wejdzie, a siostra mi je wyśle w pn, jak już wyjedzie. Ale jestem zła buuuu :-(:-(:-(

[quote name='Maks i Spark']Cześć!!!!

ale to Twoje maleństwo urosło, a jeszcz niedawno była taka kropeczką,
fajna


A.

ps. a kiedy jakieś wystawy?[/quote]

No na razie to nie planujemy, ja mam szkołę, jestem jeszcze nieletnia, a rodzice za bardzo się do tego nie garną. Może kiedyś jednak rodowodzik wyrobimy i spróbujemy swoich sił na wystawach (;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Jak zrobię ładne oczka (*.*) to dasz mi ją na chwile? :loveu:
Ona ja cudna normalnie :loveu:[/quote]
Ale tylko na chwilkę ;)

[quote name='Darianna']bez dwóch zdań, przesłodka jest. To na pewno nie pluszowe? :diabloti:[/quote]
Sama już nie wiem... ale otworu na baterie nie widać, więc chyba nie ^^

[quote name='deer_1987']Spokojnie poczekamy :D[/quote]
Niestety innego wyjścia nie ma :<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Ja również z niecierpliwością czekam na nowe fotki.

[COLOR=Blue]Kliknij na nasz baner a znajdziesz się na naszej stronie.[/COLOR][/quote]

Prześliczna stronka, a Twoje szpicki, po prostu cudowne! Tylko pozazdrościć:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...