Jump to content
Dogomania

Fotoblog Pandy (:


Juszes

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania :)'][CENTER][I]Faktycznie trochę nieodpowiedzialnie się zachowała :roll:
A Panda w dotyku ma miłą, miękką sierść,
czy bardziej szorstką ? :razz:
[/I][/CENTER]
[/quote]

Strasznie miękko, jej sierść to właściwie jedynie gęsty puch. W dotyku jest jak pluszak, strasznie miło ją się głaszcze :loveu:

[quote name='Iwa-R']No w końcu nowe zdjęcia :mad:

A jak Panda reaguje na chomisia? Słodko wyglądają, ale tak myślę.... może jakieś wspólne zdjęcie? :roll: oczywiście, jeśli nie zagrażałoby to życia chomisia :evil_lol:

Pozdrawiam
Iwa[/quote]


Hm.. Życiu... to by zależało od stopnia zazdrości pandy. Ale raczej chyba kompletnemu zmoczeniu- Ostatnio jak chciałam je zapoznać Panda rzuciła się na Bubę z... jęzorkiem. Buba była cała obśliniona. Panda kocha wszystko i wszystkich, więc chyba nie skrzywdziła by chomisia, poza tym z natury straszny lizuch z niej, ale gdyby była np. mocno rozbawiona, może mogłaby wziąć Bubę za jednego ze swoich pluszaków? <;
Ze zdęciem będzie trudno, bo jedną ręką muszę trzymać chomisia, drugą na wszelki wypadek asekurować Pandę, by w razie zagrożenia odciągnąć ja od gryzońska, a trzeciej, na aparat, niestety mi brak ;) Może, jak siostra przyjedzie, to kiedyś poiproszę ją o cyknięcie fotki, podczas "spotkania"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']
Ze zdęciem będzie trudno, bo jedną ręką muszę trzymać chomisia, drugą na wszelki wypadek asekurować Pandę, by w razie zagrożenia odciągnąć ja od gryzońska, a trzeciej, na aparat, niestety mi brak ;) Może, jak siostra przyjedzie, to kiedyś poiproszę ją o cyknięcie fotki, podczas "spotkania"[/quote]

W takim razie cierpliwie czekam, bo chętnie obejrzę fotki :cool3:

Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dozia_13']Witamy po raz pierwszy:multi: Ale Panda jest śliczna:loveu::loveu: Normalnie miodzio:loveu::loveu:

[URL]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/4g.JPG[/URL] Ślicznie wyszła:loveu::loveu:[/quote]

Hej! ;*
Witamy się i zapraszamy częściej, dziękujemy za wizytkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Z małymi świetnie się bawi, zwłaszcza z yorkiem z naszego bloku. Większych się boi. Raczej nie dopuszczam jej do większych, bo nawet te przyjazne mogłyby po prostu niechcąco ją skrzywdzić.
Raz jednak miałyśmy nieciekawą sytuację, w oddali widziałam jakiegoś większego psa, wiec Pandę tylko przyciągnęłam do nogi, a patrze, kobieta dwa kroki ode mnie psa popuściła! :crazyeye: Myślałam, ze umrę ze strachu, bo pies biegł strasznie szybko w naszym kierunku, Pandzia się skuliła i zaczala piszczeć, kiedy podbiegł i zaczął ją obwąchiwać -i to w dość nieskoordynowanych ruchach, pies wciąż się więrcił, przebierał nogami- więc ja tylko złapałam wiekszego psa za obroże, odciągnelam od PAndzi i poczekalam, aż kobieta z nim odejdzie :shake: Nieodpowiedzialna z niej właścicielka, skoro widząc, że ja napinam smycz i odciągam swojego psa ona pozwala psu do nas biegnąć. Powinna chociaż spytać, czy pieski mogą się zapoznać, czy coś.[/quote]


Co za nieodpowiedzianle babsko :shake::shake::shake:

A dzisiejsze fotki Pandzi cudne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)'][CENTER][I]To fajnie, że ma taką mięciutką :loveu:
Ojj tak fotki z Bubą pewnie byłyby fajnie :cool3:
[/I][/CENTER]
[/quote]

Fajne może by były (; Ale kwestia ich powstania jest dość wątpliwa x))

[quote name='Klaudia i Bravo']Witamy, witamy. ;)
Prześliczny piesek. :loveu::loveu: My też będziemy częściej zaglądać. :razz:
Pozdrawiam.[/quote]

Witamyy ;* No będzie nam bardzo miło, jeśli będziecie nas odwiedzać (-:

[quote name='McDzik']Co za nieodpowiedzianle babsko :shake::shake::shake:

A dzisiejsze fotki Pandzi cudne :loveu:[/quote]

Dzięki :*


A wiecie, Pandzie już coraz lepiej wychodzi załatwianie się na podwórku. Jedyny problem to to, że oprócz na spacerach, załatwia się w pomiędzy nimi także w domu. Nie prosi o wyjście, jak jej się chce, to nie daje żadnych znaków, tylko leje na dywan. Czy da się nauczyć pieska proszenia o wyjście, czy z biegiem czasu to samo przyjdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']
A wiecie, Pandzie już coraz lepiej wychodzi załatwianie się na podwórku. Jedyny problem to to, że oprócz na spacerach, załatwia się w pomiędzy nimi także w domu. Nie prosi o wyjście, jak jej się chce, to nie daje żadnych znaków, tylko leje na dywan. Czy da się nauczyć pieska proszenia o wyjście, czy z biegiem czasu to samo przyjdzie?[/quote]

Moja sunia po roku sama zaczeła prosić, ja jej nie uczyłam załatwiania się na dworzu... sama się nauczyła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Po roku????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Arni miał około 2 i pół miesiąca, jak całkowicie przestał się załatwiać w domku i prosił o wyjście :crazyeye:[/quote]

2,5 miesiąca, to z kolei strasznie szybko! :crazyeye: Panda ma 5 miesięcy i wciąż chyba nie widzi różnicy pomiędzy podwórkiem, a domem i tu i tu jej pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Arni był już poduczony w hodowli, kiedy go wzięłam. W hodowli szczeniaki miały zostawioną gazetkę przed wyjściem balkonowym do ogródka i nawet jesli nie wytrzymywały, to załatwiały się właśnie na nią. Także jak go wzięłam, kontynuowałam myśl z gazetką pod drzwiami balkonowymi jeszcze około 2-3 tygodnie, a po tym czasie psiak już całkowicie nauczył się załatwiania na zewnątrz. Dodam tylko, że w tamtym okresie robił kilka kupek dziennie, z czego oczywiście z czasem wyrósł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Buziaczki dla Pandusi :)[/quote]
Dziękujemy i nawzajem! ;*


[quote name='Darianna']Jaka ta Panda przesłodka :loveu: Urośnie jeszcze, czy będzie takie malutkie cudo? :loveu:[/quote]

No jeszcze trochę urośnie, ale niewiele. ;)


Mamy trochę nowych fotek, ale nie wiem, czy dziś uda mi się wstawić. Cały ranek spędziłam w kuchni, zaraz właśnie przyjdą goście, wiec może najwyżej wieczorkiem...

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim szczęśliwych walentynek!
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][URL="http://www.goraceserce.pl/76125"]Gorące Serce - Juszes i Panda przesyła Ci Walentynkę.[/URL][/COLOR]
[/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Na razie jakieś tam dzisiejsze, kuchenne, a teraz idę szykować inne, wprawdzie trochę starsze, ale lepszym aparatem robione (;
Taki dziś w nocy spadł Nam śnieżek :loveu:
[IMG]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/1h.JPG[/IMG]

[IMG]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/2h.JPG[/IMG]

[IMG]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/3h.JPG[/IMG]

[IMG]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/4h.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Cześć :loveu::loveu:


Śliczna ta Twoja dziewczynka :loveu::loveu:
Alez ona już urosła :crazyeye:

Panda ma jakieś problemy z oczkami ?[/quote]

Cześć!
No niestety troszkę jej łzawią oczka.

[quote name='Darianna']Przesłodka jest. Z charakteru też taka przytulanka, na jaką wizualnie wygląda? :loveu:[/quote]
A to różnie bywa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...