Jump to content
Dogomania

Fotoblog Pandy (:


Juszes

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KOSZMAR!
Komputer się popsuł! Przez kilka ostatnich dni musiałam się obejść bez niego, ale już wszystko naprawione i mam nadzieje, ze tak pozostanie:mad: Sorry, że się nie odzywałam, bo ale po prostu nie miałam jak, a tata nie chciał użyczyć mi swojego laptopa:angryy:! Trochę tylko któregoś dnia na kompie koleżanki poczytałam dogo, ale jakoś nic nie pisałam.
Kolejna zła wiadomość, to to, że moja siostra zabrała aparat cyfrowy (ten lepszy) i teraz będę mogla tylko jakieś słabizny wstawiać, aż nie wróci z aparatem.
Później wpadnę pooglądać wasze galerie i w końcu dodam te filmiki (całe szczęście dysk D ocalał i ich nie skasowało!).
Pozdrawiamy!


[quote name='jbk']A na co jesteś uczulona?[/quote]
Na kurz i pyłki brzozy. (;



I dziękuję za pączuszki na tłusty czwartek! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']KOSZMAR!
Komputer się popsuł! Przez kilka ostatnich dni musiałam się obejść bez niego, ale już wszystko naprawione i mam nadzieje, ze tak pozostanie:mad: Sorry, że się nie odzywałam, bo ale po prostu nie miałam jak, a tata nie chciał użyczyć mi swojego laptopa:angryy:! Trochę tylko któregoś dnia na kompie koleżanki poczytałam dogo, ale jakoś nic nie pisałam.
Kolejna zła wiadomość, to to, że moja siostra zabrała aparat cyfrowy (ten lepszy) i teraz będę mogla tylko jakieś słabizny wstawiać, aż nie wróci z aparatem.
Później wpadnę pooglądać wasze galerie i w końcu dodam te filmiki (całe szczęście dysk D ocalał i ich nie skasowało!).
Pozdrawiamy!



Na kurz i pyłki brzozy. (;



I dziękuję za pączuszki na tłusty czwartek! :loveu:[/quote]

To jak będzie wiosna, to będziesz mieć przechlapane z tym uczuleniem.....

Witamy i czekamy cierpliwie ;)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam dziś porobić fotki ale w ogóle nie wyszły >; Może potem spróbuje na podwórko, mam nadzieje, ze bez flesza na dworze wyjdą lepsze! A siostra (i aparat) przyjedzie dopiero pod koniec marca/początek kwietnia -_-
Na razie lecę do Was, a pod wieczór wstawię te filmiki i fotki jakieś (jesli wyjdą...)

[quote name='jbk']To jak będzie wiosna, to będziesz mieć przechlapane z tym uczuleniem.....

Witamy i czekamy cierpliwie ;)[/quote]

Na szczęście od jakiegoś czasu chodzę na odczulanie, mam nadzieje, ze do wiosny przyniesie to już jakieś efekty. (;

Link to comment
Share on other sites

po raz pierwszy odzywam się do ciebie na forum. nie byłam w stanie wszystkiego przeczytać i obejżeć bo tego jest strasznie dużo. wymiękłam. rośnie ci pannica. a takie oczka to normalne u takich matutków jak te. moje pieski te co są wyższe nie mają tego problemu. mniejsze już tak. szczenięta wyrosły a problem zmalał. w przypadku moich to piasek ze ścieżek, pyłki i trawa. kurz z ulicy i takie tam. wilczy szpic ,a za razem i więkrzy nigdy problemu nie miał, te małe zaś to zależnie od wysokości trawy i wilgotnoći podłoża. nawet z pod butów na tej wysokości oczu,wszystko wpada. w sezonie wystaw musiałam po każdym spacerku oczka przecierać i osuszać bo nie obeszło by się bez pożądnego zapalenia spojówek,spowodowanego przez brud z ulicy. jeśli ta strategia nie podziała to wtedy poszukaj przyczyny w budowie czaszki i oczodołu oraz przetoki nosowej. ale w polsce i przy tych miniaturowych rasach to już żeśmy przywykli do tego. mój arny tego nie ma ale jest więksiejszy no i głowę ma solidną. jego większa czarna córa, ma taką samą budowę głowy i też nie płacze. ot takie sobie moje przemyślenia. ten twój psiak ma naprawdę więcej zdjęć niż my wszyscy razem wzięci.
powodzenia. niech je tyle ile trzeba zeby była zdrowa,solidna i mądra.
z drugiej strony jak ty sobie radzisz z nauką na łakocie? tu wet trochę racji miał z tym głaskaniem po głowie, bo przecież jak ci taki wyrostek pół kotlecika zarombie z tależa,to już ma dobry obiadek na cały dzień. odnośnie białego...to mieszkałam tam sezonowo z psami przez kilka zim. w lesie, bardziej pod granicą. ty jesteś drugą osobą ze szpicem, która tam poznałam.do 2006 nie było tam nikogo z takim psem.więc nie wiem czy to co wet zareklamował,jest właściwie szpicem. tak że forsuj sobie karierę. pokazuj się z nią jak najczęsciej i opowiadaj o rodowodach. życzę ci aby to odniosło jakiś dobry skutek.

Link to comment
Share on other sites

brzydki komp :mad:
Ja Ci dobrze radze, rób fot duuże ilości żebyś miała z czego wybierać. Bo potem kiedy mała ci urośnie, a raczej dorośnie, bo rosnąć to ona dużo nie będzie siądziesz sobie przed kompem tak jak ja i oglądając stare foty nie znajdziesz dużo które ci się będą podobać, chociaż kiedyś wydawały się cudne. A psiaka się już pomniejszyć nie da ^^ przynajmije ja tak mam xD wydawało mi się wtedy że dużo zdjęc robie, a teraz dwie sesyjki to jak cąły miesiąc Chesteroweg życia na początku :eviltong:
daj te foty, nawet jak brzydkie, bo Panda i tak jest piękna :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Edie21, ślicznie dziękujemy za wizytkę no i za to, że tak nam się ślicznie rozpisałaś na kilka tematów :*

Jestem w trakcie selekcji filmików, zaraz wgram na wrzutę i wkleję linki <; Chcecie brzydkich fotek?! Ha! może przejże jeszcze raz i coś z tych pokracznych uda mi się wybrać...

A już 9 marca Panda skończy 6 miesięcy! Ależ ten czas leci! Muszę jej coś kupić na tę okazję... myślałam o nowych szeleczkach, chociaż Panda to by pewnie coś zjadliwego wolała (;

A jeszcze jedno! Panda bardzo ciekawie zmienia sierść. Na środku pleców i za uszami ma teraz ciemną rudo-brązową pręgę, a klatkę piersiową ma całą białą. Szarośći już w ogóle w niej nie ma! Cały szary puch zostaje już na szczotce i wyłania się cudny rudzielec, ciekawe jak to na koniec z tym kolorkiem wyjdzie.
Dobra, ja się nie będę dłużej rozpisywać, tylko lecę do Was, a potem do roboty z fotami i filmikami ;)
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

filmik nr. 1
[URL="http://juszes.wrzuta.pl/film/t24GnsOIDf/pomeranian"]Wrzuta.pl - pomeranian[/URL]
filmik nr. 2
[url=http://juszes.wrzuta.pl/film/zAFVcEFubr/pomeranian1]Wrzuta.pl - pomeranian1[/url]

nie wiem czemu one powychodziły bez głosu >;

Resztę dam jutro, bo zaraz tylko na spacerek z małą, lekcje i "you can dance" <;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...