Jump to content
Dogomania

Fotoblog Pandy (:


Juszes

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza.']Właśnie wiać. Czy to jest jakoś często spotykane u pomków?[/quote]

Hm, nie wiem, jednak weterynarz Nam mówił, że to normalne u piesków z dużymi i wyłupiastymi oczkami.

Ale od dwóch dni Pandzia ma czystą mordkę, bez żadnych łezek, mam nadzieję, że to się utrzyma :loveu:

W ogóle, Panda gubi już szczenięcy puch, wczoraj jak ją czesałam, to tyle "szarości" mi zostało na szczotce. Normalnie teraz ma całkiem inny kolorek, a tak w głębi, przy samej skórze, to ma taki ciemny kolor, jakby aż brązowy... Ciekawie się jej futro przeistacza, ciekawe co ostatecznie z tego mojego małego bąbla wyjdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim, mamy kilka filmików, ale mam totalne urwanie głosy, nie wiem, kiedy znajdę czas, żeby wrzucić.

Pieski to na prawdę najukochańsze stworzonka, dziś wróciłam do domu bliska depresji i wystarczył całusek od Pandzi i już znów wszystko jest ok.

A teraz lecę, bo mam tyle do zrobienia, że szok, chyba dziś nie będę spać! :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Najgorsze dni jakoś zleciały! Dziś zaraz jadę do alergologa, potem od razu na angielski, wiec tez raczej słabo z czasem:shake: może najwyżej późnym wieczorkiem coś w wstawię, albo jutro...
Pozdrawiamy ;*[/quote]

A na co jesteś uczulona?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...