Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klaudia!

Musisz troszkę poczekać ale za kilka dni zrobię jakies foty bo do hodowczyni tez musze wysłać :D

Ja nie wiem co na sierść Ci poradzić....w tej chwili Limba jest łysa....ale mnie sie podoba...nagle jakby schudła z 5 kilo.....hehehe

Link to comment
Share on other sites

Klaudia sprobuj Gammolen albo Omegan, ja podawalam Kirysowi kiedys i wydaje mi sie ze siersc stala sie bardziej blyszczaca i "miesista". Oba preparaty maja podobny sklad (glownie wielonienasycone kwasy tluszczowe), ale w dawkowaniu duzo taniej wychodzi Gammolen. Teraz sama musze sie rozejrzec za jakims dobrym preparatem bo wykapalam psy i brodze w kudlach po kolana :-? Chyba zloze zamowienie o brata zeby mi przywiozl Gammolen z Polski ;)

Link to comment
Share on other sites

Monika...ja Wam chyba ją skubnę na wystawie w Łodzi :P

Aaaa....chciałam zgrać stronkę na serwer...żebyś mogła ją w końcu zobaczyc ale nasze darmowe konto w Neostradzie nie działa :evilbat:

Dziwnym trafem już od kilku dni próbujemy i nic...Daniel nawet dzwonił na infolinię to oczywiście odsyłali z jednego numeru na drugi.....a ja potrzebuję 50 MG na stronkę bo inaczej nie ruszy.....ehhhh

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam po tygodniowej "przeprowadzce" na działkę :lol: Pogoda byla super-upał 30 st.(no może za wyjątkiem wtorku bo trochę kropiło),Dino w siódmym niebie :D :D

Dzisiaj byłam z Dinem i Dżekim (spanielek siostry) nad jeziorem kierskim, żeby psiaki zażyły kąpieli :lol: ,więc wklejam 3 zdjęcia-niestety złej jakości :cry:

_309976_n.jpg

_309977_n.jpg

_309978_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Justynka w tym problem, że na mniejszym niż 50 MG się nie zmieści :]

Klaudia...już patrzyłam ale tam nie można zamieszczac filmików avi ani innych animacji...a zgadnij co tyle wazy na tej mojej stronce???

Będzie ok 250 zdjęć, z 7 filmików i kilka animacji :D

Jak ja coś wymyślę....ehhhh......

Link to comment
Share on other sites

Dianka,

To nie możesz zdjeć poupychac w róznych internetowych albumach?Jedynie dac miniaturki na serwer :wink: Na pewno wiele miejsca w ten sposób zaoszczędzisz :D

U mnie jest coraz mniej miejsca, ale w miarę potrzeby kasuje różne rzeczy bratu, to jakieś piosenki , to pliki 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...