Jump to content
Dogomania

Gorzów Wlkp. - Krajowa 5.07.2009


figazmakiem

Recommended Posts

Proponowana obsada sędziowska:

[B]Grupa I[/B]
Zbigniew Szcześniak - owczarek niemiecki
Ewa Stolarska - pozostałe rasy

[B]Grupa II[/B]
Magdalena Kozłowska - sznaucery
Wojciech Myszkowski - pinczery, czarne teriery
Marcin Sudoł - pozostałe rasy

[B]Grupa III[/B]
Maciej Kozber - toy teriery, teriery typu bull
Dorota Kuczyńska-Standełło - pozostałe rasy

[B]Grupa IV[/B]
Maria Bruska

[B]Grupa V[/B]
Andrzej Szutkiewicz

[B]Grupa VI[/B]
Grzegorz Weron

[B]Grupa VII[/B]
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

[B]Grupa VIII[/B]
Małgorzata Lorenc - labrador retriever, spaniele, psy dowodne
Eugenia Fengler - golden retriever, pozostałe retrievery

[B]Grupa IX[/B]
Wanda Kowalska - biszony i rasy pokrewne, pudle, małe psy belgijskie, miniaturowe spaniele angielskie
Adam Ostrowski - pozostałe rasy

[B]Grupa X[/B]
Tomasz Kuszyk

[B]Młody Prezenter[/B]
Maria Bruska



Zgłoszenia do: 14.06.2009 r.
- pierwszy pies - 80 zł (po 14.06 - 100 zł)
- każdy następny - 60 zł (po 14.06 - 100 zł)
- szczenięta - 30 zł
- interchampiony - 30 zł
- pary hodowlane - 30 zł
- grupy hodowlane - 30 zł
- młody prezenter - 10 zł
Weterany i psy ras polskich - bezpłatnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=5]Wystawa Krajowa w Gorzowie Wlkp. już za kilka tygodni, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=5]zapraszamy zainteresowanych do przesyłania zgłoszeń.[/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=3][FONT=Century Gothic][SIZE=5]Prosimy o przysyłanie zgłoszeń za pomocą formularza online, który zamieszczony jest na stronie naszego oddziału: [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Century Gothic][SIZE=3][/CENTER]

[CENTER][URL="http://www.kynologia.gorzow.pl/wystawa09.php3"][FONT=Century Gothic][SIZE=5]www.kynologia.gorzow.pl/wystawa09.php3[/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER]



[CENTER][B][SIZE=7][COLOR=darkred]UWAGA WYSTAWCY[/COLOR][/SIZE][/B] [/SIZE][/FONT][/CENTER]



[CENTER][SIZE=5][FONT=Century Gothic][COLOR=darkred][B]*[/B] Zgłoszenia przez internet potwierdzane są tylko przez internet, [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Century Gothic][COLOR=darkred]nie przesyłamy numeru startowego na adres domowy tylko na maila podanego w zgłoszeniu.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]
[COLOR=darkred] [/COLOR]
[COLOR=darkred] [/COLOR]
[CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][B]PROSIMY O WYDRUKOWANIE OTRZYMANEGO MAILA[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[COLOR=darkred] [/COLOR]
[COLOR=darkred] [/COLOR]
[CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred]na jego podstawie w sekretariacie wystawy otrzymają Państwo numerek startowy[/COLOR][/SIZE][/CENTER]



[CENTER][SIZE=5]Więcej informacji na stronie:[/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][URL="http://www.kynologia.gorzow.pl"][FONT=Century Gothic][SIZE=5]www.kynologia.gorzow.pl[/SIZE][/FONT][/URL][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5]lub E-mail: [/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/CENTER]


[CENTER]

[/CENTER]




[CENTER][SIZE=5]SERDECZNIE ZAPRASZAMY :loveu:[/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jak dla mnie to paranoja bo tak sie sklada ze ja nie mam gdzie wydrukowac, a latac przed kazda wystawa do punktu ksero gdzie drukują to mi sie nie usmiecha
pozniej stac w kolejce po numerek mimo opłacenia wystawy w I terminie - a co za tym idzie trzeba wczesniej z domu wyjechac coby miec zapas czasu na stanie w kolejce - jakbym chciala stac w kolejce to placilabym na wystawie!

:shake:

w koncu taka wystawa kosztuje nie małe pieniądze i teraz to ja juz nie wiem za co płacę aż tyle


a bylo tak pieknie... numerek przychodzil do domu i jadac na wystawe mozna bylo od razu podążać w strone ringu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']jak dla mnie to paranoja bo tak sie sklada ze ja nie mam gdzie wydrukowac, a latac przed kazda wystawa do punktu ksero gdzie drukują to mi sie nie usmiecha
pozniej stac w kolejce po numerek mimo opłacenia wystawy w I terminie - a co za tym idzie trzeba wczesniej z domu wyjechac coby miec zapas czasu na stanie w kolejce - jakbym chciala stac w kolejce to placilabym na wystawie!

:shake:

w koncu taka wystawa kosztuje nie małe pieniądze i teraz to ja juz nie wiem za co płacę aż tyle


a bylo tak pieknie... numerek przychodzil do domu i jadac na wystawe mozna bylo od razu podążać w strone ringu[/quote]

I tu popieram.Dziwne to wszystko:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']My zgłoszeni. A ta cała procedura zgłoszeń to paranoja kompletna ! I za wystawe jeszcze 80 zł :roll: Podobnie jest z wystawą w Koszalinie :roll: Maskara :roll:[/QUOTE]

Lublin i Kraków też tak robią :angryy:

nim sie obejrzymy to wszystkie oddzialy przestana przysylac potwierdzenia do domu... no ale łatwo policzyć 800 zgłoszonych psów - związki oszczedzaja na ok 800 znaczkach pocztowych, papierze i tuszu :diabloti:

a my do 80 zł za zgłoszenie dołożymy troche naszych kartek i tuszu albo 2 zł dla punktów ksero

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...