Jump to content
Dogomania

Oskalpowana sunia-najnowsze zdjęcia-post 434- zostaje w najspanialszym dt :-)


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to i jak sie dołacze do gratulacji :multi:
i ooooooogromne dziekuje za wszystko co dla niej zrobilyscie i robicie :loveu::loveu::loveu:

a tu fotorelacja :evil_lol:

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01558.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01560.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01559.jpg[/IMG]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

no mogę sobie tylko wyobrazić...chociaż nie - mój jamol też się potrafi przytulić i położyć obok mnie tylko tyłkiem przy twarzy i koniecznie na grzbiecie, głowę chowa pod kołderkę, kołami do góry i dupsko z klejnotami przy mojej twarzy :diabloti:
fakt jak puści bąka, co zdarza mu się wyjatkowo często, to jest cieplutko bo ponoć "lepszy ciepły smrodek niż pachnący chłodek" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tyciaNi']no mogę sobie tylko wyobrazić...chociaż nie - mój jamol też się potrafi przytulić i położyć obok mnie tylko tyłkiem przy twarzy i koniecznie na grzbiecie, głowę chowa pod kołderkę, kołami do góry i dupsko z klejnotami przy mojej twarzy :diabloti:
fakt jak puści bąka, co zdarza mu się wyjatkowo często, to jest cieplutko bo ponoć "lepszy ciepły smrodek niż pachnący chłodek" :evil_lol:[/quote]
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
Dobre dobre
Jak cudnie ze Kleosia ma domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tyciaNi']no mogę sobie tylko wyobrazić...chociaż nie - mój jamol też się potrafi przytulić i położyć obok mnie tylko tyłkiem przy twarzy i koniecznie na grzbiecie, głowę chowa pod kołderkę, kołami do góry i dupsko z klejnotami przy mojej twarzy :diabloti:
fakt jak puści bąka, co zdarza mu się wyjatkowo często, to jest cieplutko bo ponoć "lepszy ciepły smrodek niż pachnący chłodek" :evil_lol:[/quote]

:-o :roflt:

mizianka dla miziastej Kleosi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja również zwracam się do Was o pomoc dla kolejnej obdartej ze skóry suczki. Może zrobił to ten sam sadysta, bo rana podobna. Poradźcie co robić, jak leczyć to biedactwo, żeby wróciło do życia tak jak Kleosia. Wejdźcie na wątek podany wyżej i podzielcie się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim trzeba ja wyciagnac ze schronu, musi ktos podjac sie opieki, rany trzeba przemywac 2 razy dziennie, Kleo miala nakladana masc Kocha, ktora dziala cuda. Ale w schronie to nierealne :-(

Kase mam wiec moge zaplacic za lecznie, tylko bedzie potrzebna faktura zeby wyjac pieniadze.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, Kochani, Magda już napisała na wątku kolejnej oskalpowanej suni!
Jeżeli tylko będziemy mogły jakoś pomóc, to prosimy o kontakt, Lulka ma wszystkie nasze namiary.

O Kleosi znów długo milczę, bo i co tu pisać?
Kleosina rana (miejsce, gdzie jeszcze jest kawałek żywego ciałka na wierzchu) ma w dniu dzisiejszym jeden (!) centymetr średnicy. Jeszcze tydzień, 10 dni i Kleosia zacznie brykać bez żadnego opatrunku.
Opatrunki zmieniamy co drugi dzień, raz w tygodniu jeździmy na kontrolę.
Kleosia jest zaszczepiona (koszt: 50 zł, było 222 zł, zostało zatem na stanie 172 zł).
Przepraszam, że dziś tak lakonicznie, ale poraziła mnie informacja o kolejnej oskalpowanej suni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...