Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Walentynkowa Krajowa 2009


figazmakiem

Recommended Posts

[quote name='owca']...czy Bydgoszcz wysyła potwierdzenia tradycyjną pocztą? (którego, w takim razie, do tej pory nie dostałam) Czy wysyła tylko potwierdzenie na maila?[/quote]

wysyłają pocztą ;]
jak parę dni temu dzwoniłam do nich to dowiedziałam się że pierwsza tura potwierdzeń już pocztą poszła, i zaraz miała iść druga tura. Więc pewnie po weekendzie będzie listonosz z potwierdzeniem;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas razem z Kają też 9, tak myślałam że około 10 suk będzie. W dodatku tyle ras przed nami Akity, Pomeraniany, szpice miniaturowe, wilcze, shiby i inne masakra poprostu :placz: Stawimy się pewnie ok. 8 żeby zająć miejsce. Pieseczkowo pamiętaj o nas! Ja napewno wpadne pod Westy. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca']...to może my wreszcie przyjdziemy popatrzeć jak biegacie ;)

oczywiście wchodzimy zaraz o 10:00 pfff... :cool1:
w razie czego od 10:30 mogę focić inne rasy :)[/quote]

jeśli masz w planach robienie zdjęć to może wpadniesz na ring 4 o 13:35 :p zazwyczaj to ja jestem nadwornym fotografem, ale sam sobie zdjęć nie zrobię ;)

Link to comment
Share on other sites

U mnie w rasie ogólnie razem 4 psy, z czego same suczki. W klasie oprócz nas są jeszcze dwie panie konkurentki. ;)
Jeśli ktoś miałby czas przejść się na ring sznaucerów średnich czarnych, niestety nie mogę odtworzyć aktualnie pliku.. więc nie mogę podać dokładnie godziny. Dziękuję! ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,
Mam pytanie na ile wcześniej zamierzacie być przed wystawieniem waszych piesków, wystawiam swoja psinę pierwszy raz i mam koszmarnego stracha i tremę, więc proszę podpowiedźcie ile czasu zajmują wam przygotowania i na ile wczesniej warto być już na wystawie, bo w sumie do Bydgoszczy mam szmat drogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arlula']Witam wszystkich,
Mam pytanie na ile wcześniej zamierzacie być przed wystawieniem waszych piesków, wystawiam swoja psinę pierwszy raz i mam koszmarnego stracha i tremę, więc proszę podpowiedźcie ile czasu zajmują wam przygotowania i na ile wczesniej warto być już na wystawie, bo w sumie do Bydgoszczy mam szmat drogi.[/quote]

to zależy jakiej rasy psa wystawiasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arlula']Witam wszystkich,
Mam pytanie na ile wcześniej zamierzacie być przed wystawieniem waszych piesków, wystawiam swoja psinę pierwszy raz i mam koszmarnego stracha i tremę, więc proszę podpowiedźcie ile czasu zajmują wam przygotowania i na ile wczesniej warto być już na wystawie, bo w sumie do Bydgoszczy mam szmat drogi.[/quote]

Jedź wcześniej i pospaceruj z psem (jeżeli Ci się uda spacerować) aby psa przyzwyczaić do hali i hałasu na niej ilości dużej psów i ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...