Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Walentynkowa Krajowa 2009


figazmakiem

Recommended Posts

a jak nasze dwa seterki wchodzą na ring ostatnie, po godzinie 15 dopiero to nie musimy być na 8 na wystawie? Wszystko przyjdzie nam listownie chyba? numerki itd.. Bo jakbyśmy mieli być na 8 to całą noc trzeba by jechać.... i potem 6 godzin czekania.... A tak to byśmy sobie spokojnie na 12 czy 13 przyjechali.

[SIZE=1]Swoją drogą jestem ciekawa kto tak genialnie układał plan sędziowania u nas, że rasy gdzie jest po 10-14 przedstawicieli są na początku a te których jest po 1 zgłoszonym psie są oceniane na koniec wystawy.... :angryy:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Arlula']Witam wszystkich,
Mam pytanie na ile wcześniej zamierzacie być przed wystawieniem waszych piesków, wystawiam swoja psinę pierwszy raz i mam koszmarnego stracha i tremę, więc proszę podpowiedźcie ile czasu zajmują wam przygotowania i na ile wczesniej warto być już na wystawie, bo w sumie do Bydgoszczy mam szmat drogi.[/quote]

Zależy jakiego pieska wystawiasz. Czy potrzebuje jeszcze "przed pieloęgnacji" wystawowe. Fajnie i dobrze by było, gdybyś przyjechała wcześniej, aby piesek oswoił się z tyloma zapachami, hałasem i całokształtenm wystawy. ;)
Dobrze też przyjechać wcześnie aby zająć sobie miejsce dobre około ringu i można obserwować jak wystawiają inni wystawcy swoje psy, aby mnieć jakieś wyobrażenie większe jak to wszystko wygląda. ;)

Link to comment
Share on other sites

[I]"Dobrze też przyjechać wcześnie aby zająć sobie miejsce dobre około ringu i można obserwować jak wystawiają inni wystawcy swoje psy, aby mnieć jakieś wyobrażenie większe jak to wszystko wygląda"[/I]
... bardzo dobrze, chyba, że się wchodzi pierwszemu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tez mam potwierdzenie, szkoda tylko, ze dopiero po 14 wchodze na ring:roll:. Na honorowy i tak pewnie nie dojde, wiec moglabym wchodzic rano:razz:, co prawda przed sredniakami P&S sa zawsze wszystkie inne sznupy, wiec i tak wczesniej niz 12 pewnie bym sie nie dopchala:roll:..

Link to comment
Share on other sites

Mamy numerek :multi:
zaczynamy o 1o (przed nami tylko 2 psy ;))
Jak ktoś będzie wolny to prosimy o fotki :lol:, niedziela, ring 6

[quote name='sabra'][B]Kto może w niedzielę zrobić fotki chartom polskim??[/B]
[B]Jest ich tylko 4 zgłoszone.[/B][/quote]
Napisz o której i gdzie to się postaram ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']Czy ktos mogl by mi wytlumaczyc jak sie dostac z dworca na wystawe?
Z gory dziekuje...;)[/QUOTE]

Zamowic taryfe;), a jezeli chcesz na pieszo, to ul. Dworcowa prosto, az sie skonczy i zobaczysz hotel pod orłem, stojac przodem do hotelu w lewo i caly czas prosto;). Tylko to jest jakies 6km;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Zamowic taryfe;), a jezeli chcesz na pieszo, to ul. Dworcowa prosto, az sie skonczy i zobaczysz hotel pod orłem, stojac przodem do hotelu w lewo i caly czas prosto;). Tylko to jest jakies 6km;)[/quote]

:crazyeye:łe kurde to dalekkkko, ja też muszę się tak przedostać, a jeżeli taksówkarze są tacy jak w Poznaniu i niechętnie będą patrzeć na psa to nie pozostanie nic innego jak iść pieszo....

Link to comment
Share on other sites

Taksiarze sa w porzadku, ale trzeba zamowic taryfe i zaznaczyc, ze bedzie pies, albo psy. Nie kazdy je lubi i nie ma co ludzi zmuszac do wpuszczenia futer do swojego samochodu;).

Polecam:

(52) 96 64 - Taxi mercedes

(52) 96 24 - Taxi zreszeni

Ceny wszystkie korporacje maja bardzo podobne, ale jezeli zadzwonicie te napewno zabiora was z psami. Taksiarze sa uprzejmi, ale lepiej nie opowiadac im, ze jest sie pierwszy raz;), bo moga was obwiezc przez pol miasta:diabloti:

Jeszcze macie mapke jak dotrzec w miare szybko na pieszo (prawdopodobnie tak was tez taksiarz zawiezie). Idac tedy bedziecie mijali dosyc ruchliwa ulice, ktora jest w ukonczeniu (moze nawet ja skonczyli), cmentarze i troche zieleni, jezeli ktos nie ma bialego pieska, ktory musi byc czysty, tomozna sie przejsc, mysle, ze zajmie to ok 30 minut.

[URL]http://i42.tinypic.com/20tp4wj.jpg[/URL]

Tylko uwazajcie, zeby sie nie pogubic, bo jak gdzies skrecicie, to w efekcie wyladujecie w lesie:razz:. Zielone krzyzyki to punkty startu i mety;)

Link to comment
Share on other sites

puzzle ale po co taką drogą ?? :crazyeye:
Przecież jest dworzec BYDGOSZCZ LEŚNA !! Dosłownie 5 minut pieszo na wystawę . Na Twojej mapce jest po prawej stronie ulica Leśna to tam. Jeśli pociąg się tam zatrzymuje a raczej tak to po co aż z Dworcowej dygać?

Kto jedzie pociągiem dowiedzieć się czy zatrzymuje się na stacji Bydgoszcz Leśna- to naprawdę najlepsze rozwiązanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...