Jump to content
Dogomania

Wiktor

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 1. Tia

  Lisio spędził w schronisku 9lat, a Pieguska 11lat. Teraz mają szanse na lepsze życie, na DT.

  Lecz potrzebne deklaracje stałe! (jednorazowe również). POMÓŻ!

  http://www.dogomania.pl/threads/184039-LISIO-i-PIEGUSKA-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2-staruszk%C3%B3w!-Brakuje-200-z%C5%82-Deklaracji-st-by-mog%C5%82y-byc-w-DT!

 2. Wiktor

  Aleksandra Sękowska-Miros

  Miła, sympatyczna Pani. Sprawdzała zgryz i ogon. Nie sprawdzała jajek. Nie jest dentystką. Opis typu 4 łapy, głowa, ogon, nic na temat wad ani zalet, aczkolwiek wybory trafne. Lubi psy mocne, dobrze ofutrzone, nie wydawało mi się aby patrzała na ruch. Pies z dość ewidentną wadą tylnych kończyn dostał dosk także nie ma się czego bać ;)
 3. Wiktor

  Kurze łapki dla psa

  Moje psy bardzo często dostają kurze łapki - świeżutkie, z pazurami, prosto ze sklepu, umyte. Ino chrupią :)
 4. Wiktor

  Aleksandra Sękowska-Miros

  Ktokolwiek coś widział, ktokolwiek coś wie, niech wyrazi opinię o tej sędzinie :p
 5. Wiktor

  CACIB Poznań 8.11.2009

  Czy mógłby ktoś podać stawkę berneńczyków ;) Chociaż psy młodzieży :p
 6. Wiktor

  Jaką rasę psów lubicie najbardzie?

  Berneńczyk - odpowiednia wielkość, wspaniały charakter, nie wymaga wielkich nakładów pracy typu czesanie, wspaniałe, dostojne umaszczenie... Dla mnie pies ideał :loveu: Poza tym buldożek francuski - taki brzydki że cudowny, charakter idealny :loveu::diabloti: Oczywiście zdarzają się wyjątki :evil_lol:
 7. Wiktor

  Za jaką rasą nie przepadacie ?

  Jak dla mnie wszystko tylko nie przeraźliwe chudości - wyschnięte charciki włoskie, niektóre charty, chihuahuy, pinczery, ratlerki i inne tego typu chuderlaki :evil_lol: No ale jak mówią, są gusta i guściki :p
 8. Wiktor

  "Wystawowe" słownictwo

  Czytam o barfie, nawet ostatnio chciałem przestawić moje psy na ten typ żywienia, ale boje się tego wszystkiego. Jak już wcześniej wspomniałem mieszkam w niewielkim mieście i nie mam codziennego dostępu to różnego rodzaju mięs - co najwyżej drobiu.
 9. Wiktor

  "Wystawowe" słownictwo

  Można jakoś skorygować miękkie nadgarstki u 7 miesięcznego berneńczyka, karmionego cały czas suchą karmą - Happy Dogiem :placz:?
 10. Wiktor

  Sopot - międzynarodowa 08-09.08.2009

  Może byłby ktoś chętny do wystawienia 6 miesięcznego berneńczyka w klasie szczeniąt :cool3:
 11. Wiktor

  Gorzów Wlkp. - Krajowa 5.07.2009

  Czy mógłby ktoś obfocić berneńczyki psy i suki otwartą klasę ;) Baaaardzo mi na tym zależy :loveu:
 12. Wiktor

  dysplazja

  Mam berneńczyka, który skończył 5 miesięcy. Chciałbym mu zrobić zdjęcie RTG ale mieszkam w małej miejscowości, gdzie nie mam takiej możliwości - mieszkam w Chojnicach. Jeżeli zrobiłbym gdzieś zdjęcia bioder, to jak mam je wysłać do analizy do tego lekarza ? Zapłacić na konto czy jak ? Zależy mi na tym badaniu, a w pobliżu nie ma żadnego specjalisty :shake:
 13. Gdy miałem jeszcze tylko spaniela i podleciał do mnie mieszaniec wielkości ONa wziąłem go na ręce, bo tamten zaczął go strasznie szarpać za uszy a że spaniel był na smyczy, wziąłem go do góry, na ręce, napięcie się odwróciłem i się.... wywróciłem przez tego ONa bo nie chciał mnie puścić, skakał na mnie. Uderzyłem go wtedy dość mocno w nos, oszołomiony uciekł.Nos go chyba bolał a mojemu psu krew z ucha leciała.
 14. Wiktor

  Czy mam kundla z rodowodem?

  Po tej suczce w ogóle nie było widać, że jest po szczeniakach, była wielka, gruba, w ogóle nie miała sutków,bawiła się ze szczeniakami, hodowca powiedział, że to matka, to czemu miałem mu nie wierzyć. Gdy piesek trafił do mnie do domu był chory, zapalenie jelit, antybiotyki. O matce mojego psa nic nie mogę znaleźć, żadnych fotek w necie, wystaw, nic. Tamta suka, którą widziałem u hodowcy na dniach ma urodzić szczeniaki, czyli nie możliwe jest że to była matka. [URL="http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=36&t=3315&st=0&sk=t&sd=a"][/URL]
 15. Wiktor

  Czy mam kundla z rodowodem?

  Tylko co ja im powiem ? Jak to udowodnie ? Powiedział mi, ze suka która biegałą po podworku była matka szczeniat, a w rzeczywistosi byla to suka, ktora krył pies - ojciec szczeniaka. Ciekawe dlaczego nie pokazał mi matki ,,,
×