Jump to content
Dogomania

Mała suczka z meliny i jej dzieci - wszystkie szczęśliwe w nowych domkach :)


Martens

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='an1a']Ja niestety mam na DT teraz szczeniaka i pomóc nie mogę :(
Martens one na pewno mają 6 tygodni? W porównaniu do matki są ogromne!! Jak ta sunia je urodziła?![/QUOTE]

Też się zastanawiam :shake: Są urodzone jakoś niedługo po 16 września, po moich urodzinach, dlatego w miarę dokładnie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Mama nie jest staruszką, ale ma już kilka siwych włosów przy ryjku, więc obstawiam, że ma 2-4 latka.

Tymczas dla wszystkich to szczęście nie do uwierzenia. Marzę, że ktoś przechowa chociaż te 2 malutkie suczki, bo jak one pójdą tu między ludzi, to na wiosnę mogą już urodzić kolejne biedy...

Link to comment
Share on other sites

Nawet ciepła buda, gdzieś u kogoś w bezpiecznym miejscu byłaby wybawieniem dla psiaków.

Hmmm. Na wątku szczeniaków z Warszawy ktoś proponował tymczas dla szczeniaka, ale na Śląsku. Nie wiem czy to jeszcze aktualne i byłby pewnie problem z transportem, ale warto zapytać.

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa na domek dla czarnulka, odezwała sie do mnie jedna z osób poleconych przez zulugulę... Trzymajcie kciuki...

Zostałyby tylko 2 sunie na tymczas. Gdyby znalazł się choć dla jednej, może spróbuję przechować drugą u siebie, pod warunkiem że rodzina się zgodzi i dam radę wykombinować możliwość odizolowania go od mojej suki. Co będzie trudne, bo mam jeden pokój do dyspozycji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...